(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

sayron_14

کاربر سایت
Sep 19, 2011
303
نام
ایوب
اخه قبلا اینجوری نبود
هیچ تنظیماتی توی مودم واسه ps3 نیست؟دیشب بازی میکردم امروز میخوام وصل شم ارور dns میده؟این ارور مال چیه؟البته شانس بد رو هم باید در نظر بگیرم:((

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
اخه قبلا اینجوری نبود
هیچ تنظیماتی توی مودم واسه ps3 نیست؟دیشب بازی میکردم امروز میخوام وصل شم ارور dns میده؟این ارور مال چیه؟البته شانس بد رو هم باید در نظر بگیرم:((

نه اصولا داخل مودم ها تنظیماتی اختصاصی خاص یک چیز نیست مثل ps3 .
اگر از مودم های بی سیم استفاده می کنید که خود ps3 با اسکن کردن مودم ،تنظیمات شما می شناسه .اگر با سیم هست که خودتون وارد می کنید .
این ارور dns کلی بگم از اون ارورهایی نیست که مثلا بگی این راه حلش هست چون وقتی این ارور می ده با چندین دفعه تست مجدد حل می شه که می شه گفت گاهی مشکلات isp و گاهی سخت گیرهای psn .
بازم شما سعی کن یک بار با dns اتوماتیک امتحان کنید و یک بار در حالت دستی ببینید فرقی می کنه .(و اینکه کلا باید بتونید در اتصال به psn به یک تنظیمات پایدار برسید و خیلی عالی می شه کلا بتونیم دو مودم داشته باشیم یکی با سیم و یکی بی سیم که خودش امتیاز مثبت می شه این جور مواقع)

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
دیشب ، به حول و قوه الهی پلاس شدم و بجز Trine 2 بقیه بازیهای رایگان رو دانلود کردم !

از این به بعد یه قطب شاخ ــیـّت به قطب های قبلی اضافه شد ! :D

sayron_14

کاربر سایت
Sep 19, 2011
303
نام
ایوب
من الان با کانفیگ کردن مودم مشکلم حل شد و میتونم بازی کنم
ولی هر وقت کابل رو از ps3 جدا میکنم و به pc وصل میکنم کانفیگ میپره و دوباره باید کانفیگش کنم

honestbud

کاربر سایت
Apr 3, 2011
597
نام
صادق
من الان با کانفیگ کردن مودم مشکلم حل شد و میتونم بازی کنم
ولی هر وقت کابل رو از ps3 جدا میکنم و به pc وصل میکنم کانفیگ میپره و دوباره باید کانفیگش کنم
دوست عزیز من پست های قبلی شما رو نخوندم یا اگه خوندم یادم نمیاد
شما اومدی همینطوری نوشتی که با فلا ن و بهمان مشکلم حل شد! خوب این مشکل چی بوده!اونو بگو
من همیشه گفتم که هر کسی مشکلی داره باید کامل توضیح بده برای خودش بهتره چون کارش سریع راه میوفته!
حالا اگه دوست داری راحت تر و سریع ترمشکلت حل بشه لطف کن و درست و کامل توضیح بده که مشکلت چیه و چه کارایی کردی و چی شده و بعد دوباره چه اتفاقی افتاده .اصلا کلا میخوای چی کارکنی!
اگه بتونم کمکت میکنم. اگه نه هم وقتی کامل بنویسی یکی چشمش میخوره میبینه و اگه بلد باشه توضیح میده

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
سلام ببخشید نمیتونم به PSN وصل شم این ارور رو میده
THE CONNECTION WITH SONY ENTERTAMENT NETWORK TIMED OUT
چیکار کنم ???????????

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
سلام ببخشید نمیتونم به PSN وصل شم این ارور رو میده
THE CONNECTION WITH SONY ENTERTAMENT NETWORK TIMED OUT
چیکار کنم ???????????

شماره ارور می گید/ این تایم اوت اصولا با چندین بار تست حل می شه مگر اینکه مشکلات isp ایجاد بشه.

sayron_14

کاربر سایت
Sep 19, 2011
303
نام
ایوب
ببینید من قبلا وصل میشدم ارور dns میداد بعد اومدم مودم رو کانفیگ کردم مشکلم حل شد و تونستم بازی کنم،مودم من سیم داره قبلا چون کانفیگ نبود فقط چراغ adsl مودم روشن میشد حالا بعد از کانفیگ چراغ اینترنت که اخرین چراغ هست هم روشن میشه

تا وقتی اینجوریه میتونم بازی کنم ولی بعد از چند ساعت اون چراغ خاموش میشه چراغ adsl هم شروع به چشمک زدن میکنه و ثابت نمیشه و در واقع اینیرنتم قطع میشه

باید دوباره مودم رو کانفیگ کنم و اون موقع بعد از چند ساعت درست میشه

حالا مشکلش چیه به نظر شما؟

آخرین ویرایش:

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
دوستان يه سوال مهم !!!
اگر من يه بازي بدون كد بخرم كه مثلا" ريجن 2 باشه بعد بيام برم كد اون بازي رو از اكانت ريجن يك ام خريداري بكنم ايا اشكالي پيش مياد !!!

ميدونم مثلا" براي بازي هايي كه ريجن شون با اكانت نمي خونه اكانت مربوط به اون ريجن رو درست مي كنيم و در اون اطلاعات رو وارد و كد رو دانلود مي كنيم و بقيه اش حله

اما مسئله مهم اين جا اينه كه اون كدي كه من ميخوام بخرم مال يه اكانت ريجن ديگه و بازي ايم ريجن ديگه است !!!
مي خوام ببينم ميتونم بعدش انلاين بازي كنم يا نه !

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
کاری نداره که ! شما اول تست کن ، اگر شد برو حالش رو ببر ... اگر هم نشد ، درس ِ عبرت میشی برای سایر بچه ها !!! :D

Journey , Scott Pilgrim vs. The World رو گرفتم.

راستی Prince of Persia Collection , Outland , Call of Juarez 2 : Bound in Blood , AC Brotherhood Bundle , AC 2 قیمتشون برای پلاسی ها فوق العاده اومده پایین !

ولی Rayman Origins توی لیست Ubisoft Sale نبود ! :D

Criminal

کاربر سایت
Nov 13, 2010
1,652
نام
Arshia
دوستان يه سوال مهم !!!
اگر من يه بازي بدون كد بخرم كه مثلا" ريجن 2 باشه بعد بيام برم كد اون بازي رو از اكانت ريجن يك ام خريداري بكنم ايا اشكالي پيش مياد !!!

ميدونم مثلا" براي بازي هايي كه ريجن شون با اكانت نمي خونه اكانت مربوط به اون ريجن رو درست مي كنيم و در اون اطلاعات رو وارد و كد رو دانلود مي كنيم و بقيه اش حله

اما مسئله مهم اين جا اينه كه اون كدي كه من ميخوام بخرم مال يه اكانت ريجن ديگه و بازي ايم ريجن ديگه است !!!
مي خوام ببينم ميتونم بعدش انلاين بازي كنم يا نه !

نه :|...

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
سلام به همگی دوستان یه سوال فنی من یه اکانت US داشتم حالا یه اکانت EU ساختم راهی هستش که بعضی چیزها مثل تم رو که تو اکانت US خریدیم به این یکی اکانت انتقال بدیم ؟
یا مثلا من بازی آنچارتد 2 رو ریجن 2 دارم اشتباهی تو اکانت US یه سری Skins Pack خریدم براش ولی نمیشه ازشون استفاده کرد راه نداره این پک خریداری شده رو یه جوری به اکانت EU انتقال بدیم یا اصلا نمیشه باید بازی ریجن 1 دیگه بخریم ؟
ممنون میشم جواب بدید;)

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,205
نام
محمد
سلام به همگی دوستان یه سوال فنی من یه اکانت US داشتم حالا یه اکانت EU ساختم راهی هستش که بعضی چیزها مثل تم رو که تو اکانت US خریدیم به این یکی اکانت انتقال بدیم ؟
یا مثلا من بازی آنچارتد 2 رو ریجن 2 دارم اشتباهی تو اکانت US یه سری Skins Pack خریدم براش ولی نمیشه ازشون استفاده کرد راه نداره این پک خریداری شده رو یه جوری به اکانت EU انتقال بدیم یا اصلا نمیشه باید بازی ریجن 1 دیگه بخریم ؟
ممنون میشم جواب بدید;)
سلام نه نمیشه هیچ کاریش کرد .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر