(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام دوستان.

میخواستم بدونم وقتی با بازی که رجیونش مثلا 2 باشه توی مولتی فقط اروپاییا میان باهات بازی میکنن ؟؟؟ یا فرقی نداره ؟؟؟

اگر اینطوره کدوم رجیون بهتر هست ؟؟؟

ممنونم
بله دقیقا همین طور
برای همینم ما میگم ریجن 2 بگیرد چون به سرورهای اروپا وصل میشه و اروپا هم نزدیک ما هست و اروپا هم قویتر از اسیا هست:d

.:HO3IN:.

کاربر سایت
Aug 20, 2011
886
نام
محمد حسین
بله دقیقا همین طور
برای همینم ما میگم ریجن 2 بگیرد چون به سرورهای اروپا وصل میشه و اروپا هم نزدیک ما هست و اروپا هم قویتر از اسیا هست:d

پس رجیون 2 بهتر هست.

آره چون اروپا به ایران نزدیک هست.مطمئنا بیشتریت ایرانیا رجیون 2 میگیرن.

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
من که اکانتم UK هست همیشه (70%) با فرانسویا و ایتالیایی ها (20%) با آمریکا شمالی می افتم ، البته اگه بازی برای آنلاین ریجن لاک نداشته باشه (Worldwide باشه)

اگه بازی هایی مثل Killzone 3 که ریجن لاکش دسته خودمون باشه با هر جا که بخواییم می تونیم بازی کنیم ، اگه نباشه بازی بی بازی :d

و البته بهترین پینگ با روسیه ، ژاپن و فرانسه هست .

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
زياد ربطي به region نداره همونطور كه justice گفت شما بر اساس پينگ و نتتون به سرور ها وصل ميشد كه اصولا با اروپايي ها بازي ميكنيد
اگر بازي server brower يا قابليت تعيين ريجن داشته باشه خودتون انتخاب ميكنيد مثل bf 3 يا kz 3
يه سري بازي ها region lock هستن مثل mass effect 3 شما هيچ چاره اي جز وصل شدن به اون ريجن نداريد

کاربر سایت
Aug 20, 2011
886
نام
محمد حسین
دوستان یه سوال.

اگه بازی game of the year نباشه زیاد که فرقی با بازی معمولب نداره ؟؟؟

نداشتن dlc زیاد تاثیر در مولتی پلایر داره ؟؟

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
دوستان یه سوال.

اگه بازی game of the year نباشه زیاد که فرقی با بازی معمولب نداره ؟؟؟

نداشتن dlc زیاد تاثیر در مولتی پلایر داره ؟؟

خب عزيز game of the year ها همه جوره نفع بيشتري دارند چون قاعدتا ارزون تر از نسخه اصلي هستند و همچنين با اخرين اپديت هاي مولتي پلير و dlc ها اون بازي همراه هستند و كلا به نفع تر هست اگه بتونيد نسخه GOTY رو بخريد .

کاربر سایت
Aug 20, 2011
886
نام
محمد حسین
خب عزيز game of the year ها همه جوره نفع بيشتري دارند چون قاعدتا ارزون تر از نسخه اصلي هستند و همچنين با اخرين اپديت هاي مولتي پلير و dlc ها اون بازي همراه هستند و كلا به نفع تر هست اگه بتونيد نسخه GOTY رو بخريد .

قاعدتا باید گرون تر باشند. مثلا میگن Game of the year uncharted 2 60 تومان هست اما ماموایس 20 تا 30 تومان.

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
قاعدتا باید گرون تر باشند. مثلا میگن Game of the year uncharted 2 60 تومان هست اما ماموایس 20 تا 30 تومان.
من خودم goty هاي u2 و lbp رو ارزون تر از نسخه اصليشون گرفتم و فقط RDR بود كه گرون تر از نسخه اصلي بود !

کاربر سایت
Aug 20, 2011
886
نام
محمد حسین
نسخه Game of the year همون نسخه اصلی و کامل حساب میشه که dlc ها و چیزایه دیگه واسه مولتی پلایرش کامل هست. چطور ارزون تر از نسخه اصلی هست ؟؟؟ (معمولی)

آخرین ویرایش:

honestbud

کاربر سایت
Apr 3, 2011
597
نام
صادق
نسخه Game of the year همون نسخه اصلی و کامل حصاب میشه که dlc ها و چیزایه دیگه واسه مولتی پلایرش کامل هست. چطور ارزون تر از نسخه اصلی هست ؟؟؟ (معمولی)

حق با شماست!
من که تا حالا نخریدم و دنبال خریدش هم نبودم اما چند باری که نسخه GOTY چند تا بازی به چشمم خورده دیدم که گرونتر از اصلیش هستش!

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,204
نام
محمد
دوستان این رفیق من چندین سال اکانت ریجن امارات داشته . حالا جدیدا سر ور داشته میگه من از عربا بدم میاد و این پرچم رو تو گیم آنلاین که نشون میدن من حالم به هم میخوره و آبروم میره و این حرفا .
ببینید میخواد این اکانت ریجن دوش رو نگه داره واسه خریدهاش و DLC و کد بازی هاش ( که 90% ریجن 2 هستن ) ولی میخواد یه اکانت اصلی بسازه واسه بازی کردن . میگه میشه اکانت ژاپن ساخت یا کانادا ؟ اکانت ژاپن بسازه مشکلی نداره که ؟ آدرس هم میخواد باز ؟ :D
پس میخواد یه اکانت ریجن دو داشته باشه واسه خرید و کد و یدونه هم یا مال ژاپن یا کانادا داشته باشه واسه تروفی جم کردن و اکانت اصلیش باشه .

کاربر سایت
Aug 20, 2011
886
نام
محمد حسین
اگه بازی ما ریجن 2 باشه . عرب ها رو ملاقات میکنیم ؟؟؟؟:d

اگه بخوایم بیشتر با اروپایی ها سر و کار داشته باشیم باید کدوم ریجن رو بگیریم ؟؟

Brox

کاربر سایت
Jul 11, 2008
512
نام
قدرت

ریجن 1 آمریکاست ، 2 اروپا و 3 آسیا پس اگر میخوای اروپایی هارو ملا قات کنی باید 2 بگیری البته تا اون جایی که من یادمه خودمون باید ریجن مورد نظرمون رو انتخاب میکردیم و ریجن بازی مهم نیست

سلام
من یه چند وقتی (خیلی وقت ) بود که بازی نکرده بودم به خاطر همین آپدیتم قدیمیه الان که میخوام آپدیت کنم 2 گیگ حجم دانلوده ، که خیلی زیاده . ولی یادم میاد قدیما شنیده بودم که بازی های جدید خودش آپدیت داره . درست یادمه ؟ یعنی اگر یه بازی 2012 بخرم دیگه آپدیت نمیخوام درسته ؟

کسی نبود جوابه مارو بده ؟؟

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
دوستان این رفیق من چندین سال اکانت ریجن امارات داشته . حالا جدیدا سر ور داشته میگه من از عربا بدم میاد و این پرچم رو تو گیم آنلاین که نشون میدن من حالم به هم میخوره و آبروم میره و این حرفا .
ببینید میخواد این اکانت ریجن دوش رو نگه داره واسه خریدهاش و DLC و کد بازی هاش ( که 90% ریجن 2 هستن ) ولی میخواد یه اکانت اصلی بسازه واسه بازی کردن . میگه میشه اکانت ژاپن ساخت یا کانادا ؟ اکانت ژاپن بسازه مشکلی نداره که ؟ آدرس هم میخواد باز ؟ :D
پس میخواد یه اکانت ریجن دو داشته باشه واسه خرید و کد و یدونه هم یا مال ژاپن یا کانادا داشته باشه واسه تروفی جم کردن و اکانت اصلیش باشه .
محمد این اکانت اماراتش ریجن 2 ـه خب . اگه بخواد میتونه یه اکانت UK هم بسازه برای خرید DLC و کانتنت های دیگه . برای اکانت اصلیش هم میتونه یه اکانت آمریکا بسازه .

غیر از اروپایی ها بله عرب هارو هم ملاقات میکنید :D
بستگی به بازی داره اکثرا بازیها ریجن لاک برای قسمت مالتی پلیر آنلاین ندارن اونایی هم که دارن رو باید ریجن 2 بازی مورد نظرت رو بگیری تا با اروپایی ها بازی کنی .

کسی نبود جوابه مارو بده ؟؟
2 گیگ آپدیت مربوط به چی ؟
اگه منظورت firmware update هست که خب حجمش 180 مگ بیشتر نیست . بازیهای جدید هم بسته به زمان عرضشون جدیدترین آپدیت فرم ویر رو همراه خودشون دارن و شما میتونی از اون طریق هم آپدیت رو انجام بدی .

Mojtabadj88

کاربر سایت
May 10, 2011
267
نام
مشتبی
سلام دوستان من بازی twisted metal رو خریدم آنلاین یه ساعت گشتم تا جایی که کد رو باید بدم پیدا کردم وقتی کد رو میدم باید یه فیل 100 کیلو بایتی دان کنم وقتی دان کامل میشه اکزیت میزنم کنسول هنگ میکنه
ریجن اکانت ریجن 2 هست {uae)
ریجن بازی هم 2 هست اگه بتونین کمک کنین ممنون میشم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر