(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
شما فکر کنم باید برنامشو دانلود کنی از استور یه بخشی هست تو منوی کنسول به اسم videos اونجا باید بری فکر کنم
برنامشون رو دارم ولی نمی تونم ! :(
دوسته من منم قبلا امتحان کردم و بخاطر ترحیم که psn در رازطه به ایران داره نمیتونید ازش فیلم بخرید چون ip تون را چک میکنه و بعد که متوجه میشه ماله ایرانه نمیذار متاسفانه
نه اخه من تووی کشور دیگه هم امتحان کردم ولی نشد , البته فکر می کنم اوون لابد به خاطر این بود لابد IPـم ثبت شده بوده و من نتونستم ! :(

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
بچه ها یه سوال من یه بتل 3 ریجین 2 دارم بخوام Back to Karkand رو براش با اکانت ریجین 2 بگیرم توی اکانت ریجین 3 هم میاد با اکانت ریجین 3 بازی کنم ؟

آره کار می ده.
برنامشون رو دارم ولی نمی تونم !
yahoo_2.gif

نه اخه من تووی کشور دیگه هم امتحان کردم ولی نشد , البته فکر می کنم اوون لابد به خاطر این بود لابد IPـم ثبت شده بوده و من نتونستم !
yahoo_2.gif

اگه می خوای از psn با برنامه VideoZone فیلم بخری حتما باید VپN آمریکا استفاده کنی چون ریجن اکانتت 1 هست.

HAMED SEV

کاربر سایت
Sep 10, 2008
859
نام
حامد
من نمیتونم به سرورای ea وصلشم! یکی از بچه ها dns داد زدم ولی فقط یه بار تونستم بازی کنم بعدش دوباره روز از نو! یه راه حل قطعی بدین از دست این مشکل خلاصشم( به غیر عوض کردن isp ):d

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
با سلام بچه ها من یک سوال دارم من ای دی اس ال 512 دارم
میتونم با هاش {بنام خدا 3}:d انلاین بازیPSN کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من تا حالا فقط دارک سولز انلاین بازی کردم

---------- نوشته در 10:13 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:34 AM ارسال شده بود ----------

???????????????????????????

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553

---------- نوشته در 10:13 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:34 AM ارسال شده بود ----------

???????????????????????????
آره میتونی سروراش حرف ندارهb-)

RIAL

کاربر سایت
Jan 11, 2012
101
نام
MOHAMMAD
عزیزان من یه بوق 3 خریدم طرف اکانت داد کد رو دانلود کردم حالا وقتی میرم تو اکانت خودم با این که میگه اکانت فعال شده به سرور وصل نمیشه ولی وقتی میرم تو همون یوزری که کد رو دانلود کردم به 2 ثانیه نمیکشه وصل میشه
لطفا را هنمایی کنید که با اکانت قبلیم هم بتونم بازی کنم

ممنون که جواب میدید

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
درود
بچه ها یه سوال ! می شه کد بازی ها رو از استور خرید ؟ یعنی مثلا BF3 رو داریم ولی کد آنلاینش رو نداریم . می شه خرید کدش رو ؟

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
درود
بچه ها یه سوال ! می شه کد بازی ها رو از استور خرید ؟ یعنی مثلا BF3 رو داریم ولی کد آنلاینش رو نداریم . می شه خرید کدش رو ؟
بله میشه هم کد اینو هم آنچارتد3 رو میشه خرید
نکته جالب فن بویسم ملت به کد آنلاین این نمره دادن 2.5 از 5 به کد آنلاین آنچارتد دادن 4.5 از 5:d

RIAL

کاربر سایت
Jan 11, 2012
101
نام
MOHAMMAD
عزیزان من یه بوق 3 خریدم طرف اکانت داد کد رو دانلود کردم حالا وقتی میرم تو اکانت خودم با این که میگه اکانت فعال شده به سرور وصل نمیشه ولی وقتی میرم تو همون یوزری که کد رو دانلود کردم به 2 ثانیه نمیکشه وصل میشه

ممنون که جواب میدید
up.....................

RIAL

کاربر سایت
Jan 11, 2012
101
نام
MOHAMMAD

ممنون که جواب میدید
up.........

RIAL

کاربر سایت
Jan 11, 2012
101
نام
MOHAMMAD
نمیشه شما فقط با یه اکانت میتونی بازی کنی و اون کد فقط روی یه اکانت جواب میده
خیلی ممنون:(

---------- نوشته در 08:39 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:38 PM ارسال شده بود ----------

PSN قطعه؟ از صب نمیتونم وصل بشم.
ما که از 6 تا 12 زدیم مشکلی هم نداشت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر