(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

• Thread starter Thread starter Nima
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سلام ببخشید من ای دی اس ال 512 دارم با سرعت دانلود 200 kb
سه ماه است 70 تومان دادم
میتونم بنام خدا 3 رجین 3 بدون مشکل بازی کنم ؟
و
یک سوال دیگه وقتی بازی مورتال کمبت ریجن 2 میرم تو قسمت انلاین میگه نمیشه youre connection system lost
ولی وصل است ولی دارک سولز قشنگ اجرا میشه با تاخیر
و همجنین اکانتم مال امارات است

سلام ببخشید من ای دی اس ال 512 دارم با سرعت دانلود 200 kb
سه ماه است 70 تومان دادم
میتونم بنام خدا 3 رجین 3 بدون مشکل بازی کنم ؟
و
یک سوال دیگه وقتی بازی مورتال کمبت ریجن 2 میرم تو قسمت انلاین میگه نمیشه youre connection system lost
ولی وصل است ولی دارک سولز قشنگ اجرا میشه با تاخیر
و همجنین اکانتم مال امارات است
بله میتونید بازی کنید سرورش خیلی قویه
کمبت کلا مشکل داره هیچکس تقریبا نمیتونه بازی کنه

آقا یه سوال؟
دستگاه برای هر ریجن , سرور خودش رو برا PSN داره؟
منظورم اینکه برا لایو بازی کردن نوع ریجن دستگاه هم از نظر کیفیت ملاکِ؟
اگه منظورت اکانته فکر نکنم چون مثلا خود من با دستگاه ریجین 2 با بازی ریجین 2 با دوستانی بازی میکنم که دستگاهشون ریجن 3 و بازیشون ریجین 1 هستش فرقی نداریم با هم
برای خود دستگاه خیر دوست عزیز میتونی با هر دستگاهی با هر ریجیونی که باشه هر اکانتی بخوای بسازی
از لحاظ کیفیت که نه ولی بعضی چیزها تو بعضی از نواحی زودتر پخش میشند که اونم زیاد فرقی نداره :)

راستی من از امروز همش موقع وصل شدن به استور (یا تنظیمات دانلود اکانتم ) این ارور ps store مینویسه currently undergoing مشکلش چیه؟

اگه منظورت اکانته فکر نکنم چون مثلا خود من با دستگاه ریجین 2 با بازی ریجین 2 با دوستانی بازی میکنم که دستگاهشون ریجن 3 و بازیشون ریجین 1 هستش فرقی نداریم با هم
:)
اینو که خودم میدونم , اما سوال من این بود که هر کنسول به سرور PSN مربوط به ریجن خودش وصل میشه؟ یعنی من که کنسولم ریجن 3 هست , کنسول بدونه در نظر گرفتن ماهیت ریجن اکانتم به سرور آسیا کانکت میشه...

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or