(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
امروز کسی از psn ایمیلی مبنی بر دریافت یک ماه اشتراک plus رایگان داشته؟
نه مهدی راستی برم برم ببینم توی ایمل منم امده یا نه
اگر این جوری بشه که سونی امده یه حرکته توپ زده به به>:)

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
دوتا چیز دیگه هم داده! برو ببین به تو هم دادن یا نه.
هان حالا بذار یکمی دیگه میرم
بذار یکمی اینجا فعالیت کنم یه چند وقتی نبودیم
ایمل که فرار نمیکنه
دقیقا متن چی بود برات دیگه چه چیزهایی بود
تازه قبلا هم برام یه ایمل امده بود که یه کد بهم دادن گفتن اگر کد را بزنی یه بازی دمو میتوانی دانلود کنی
فعلا که دستگاهم خرابه بعدم امتحانش میکنم

honestbud

کاربر سایت
Apr 3, 2011
597
نام
صادق
هان حالا بذار یکمی دیگه میرم
بذار یکمی اینجا فعالیت کنم یه چند وقتی نبودیم
ایمل که فرار نمیکنه
دقیقا متن چی بود برات دیگه چه چیزهایی بود
تازه قبلا هم برام یه ایمل امده بود که یه کد بهم دادن گفتن اگر کد را بزنی یه بازی دمو میتوانی دانلود کنی
فعلا که دستگاهم خرابه بعدم امتحانش میکنم

برای من که هیچ ای میلی نیومده.
فقط چند وقت پیش یه ای میل اومده بود که به خاطر بازی کردن آنچارتد 3 بتا یه سری چیز میز بهم داده بود و منم رفتم دانلود کردم و میتونم تو خود آنچارتد 3 استفاده کنمشون.

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
برای من که هیچ ای میلی نیومده.
فقط چند وقت پیش یه ای میل اومده بود که به خاطر بازی کردن آنچارتد 3 بتا یه سری چیز میز بهم داده بود و منم رفتم دانلود کردم و میتونم تو خود آنچارتد 3 استفاده کنمشون.
عجب
من که دارم فعلا چک میکنم ببینم خبر و یا نه
فعلا تا اینجا را نگاه کردم خبری نبوده تا بیشتر ببینم

دوستان این نیست این برام امده
SPOTLIGHT 12.07.11
Hulu Plus
spacer.gif

Limited-time offer: Try Hulu Plus risk-free with a 1-month FREE trial.Cancel anytime. Stream hundreds of popular TV shows instantly on your PS3™ system with a Hulu Plus subscription. Hulu Plus lets you watch current hit TV shows, classic series and acclaimed movies anytime in HD for $7.99/month with limited advertising.

kenworth

کاربر سایت
Aug 8, 2009
146
نام
alireza
نه خواهش میکنم من فقط می خواستم مثل تجربه ی بد قبلی که داشتم سوء تفاهم نشه یه بنده خدایی پست مارو بدون خوندن نقل قول کرد که اصلا هیچ ربطی به هم نداشت بعد کلی مشکل پیش اومد که هم به ایشون بی احترامی شد هم به من.
ییم
عزیزم ما ه بالاخره ملتفت نشدیم منظور شما چی بود چون ما گیرایی مون کم است .خواهشا یکی درست و درمون به ما بگه چرا 2 هفته است ساین.این نمیشیم. البنه وقتی ساین.اوت میشویم قادر به ورود به استور میشویم و همچنین دانلود هم دوباره برقرار شده.ولی وقت ساین.این میشویم ارور تایم اوت میدهد.(80710723)

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
ییم
عزیزم ما ه بالاخره ملتفت نشدیم منظور شما چی بود چون ما گیرایی مون کم است .خواهشا یکی درست و درمون به ما بگه چرا 2 هفته است ساین.این نمیشیم. البنه وقتی ساین.اوت میشویم قادر به ورود به استور میشویم و همچنین دانلود هم دوباره برقرار شده.ولی وقت ساین.این میشویم ارور تایم اوت میدهد.(80710723)
مشکل از ISP هست که تایم اوت میده شما تست میگیری از کانکشنت همه چی success میشه؟
درضمن جاش اینجا نیست ها باید بری بخش ارور ها و خرابی ها

PSP GO & VITA

کاربر سایت
Jul 16, 2011
204
نام
علی
من تازه این هفته میخواستم اینترنت پر سرعت بگیرم فقط هم به خاطر psn ولی شنیدم که نمیشه رفت توش منصرف شدم الان هم نمیدونم بعضیتون میگین میشه و بعضی از کاربرای عزیز میگن نه
در کل این مشکل برطرف میشه ؟ یا نه برای همیشه اینجوری میمونه و نمیتونیم لذت آنلاین رو تجربه کنیم؟

baris manco

کاربر سایت
Oct 12, 2010
809
نام
فرهاد
من تازه این هفته میخواستم اینترنت پر سرعت بگیرم فقط هم به خاطر psn ولی شنیدم که نمیشه رفت توش منصرف شدم الان هم نمیدونم بعضیتون میگین میشه و بعضی از کاربرای عزیز میگن نه
*در کل این مشکل برطرف میشه ؟ یا نه برای همیشه اینجوری میمونه و نمیتونیم لذت آنلاین رو تجربه کنیم؟
جان؟!:D کی کفته نمیشه رفت psn؟!والا ما که هر روز با 128 میریم فیفا هم میزنیم به راحتی راضی هم هستیم:D اصلا مشگلی وجود نداره تو psn
راستی با ایرانی ها راحت فیفا میزنم نه با آمریکایی ها:D

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
سلام
ببخشید انچارتد ۲ هنوز کسی تو سروراش هست یا نه ؟ ابدیتش چند مگه؟

سلام
بله هنوز هستند
تا ورژن 1.09 باید آپدیت کنید که یه 270 مگی تا 300 مگی آپدیتاشه...

• Like
Reactions: JAvAD14

pasia

کاربر سایت
Jun 22, 2007
291
نام
V@hID
دوستان من از هك در اوردم ولي با اينترنت ١ مگ هر كاري ميكنم ساين نميشه فقط ميگه تايم اوت لطفا كمك كنيد تا دو مرتبه به بساط الحادي هك و هك بازي گرفتار نشم*

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر