(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

Mandozma.

کاربر سایت
Jun 28, 2009
396
نام
علی
كسي آخرين آپديت BF3 رو دانلود كرده ... ؟ بازي بعد از اين آپديته سراسر ايراد شده ... :|
حالا نمیدونم ولی فک کنم برا اینترنت ما باشه چون این چن روزه ترکوندن :|
ولی کلا آره برا منم ایراد زیاد داره قبلا خیلی بهتر بود ...

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
چند بار این کارا رو کردم نشد.راه حلی نداره؟

مهدي من فك كنم از همون اول نميشد
خودمم تست كردم نشده
یه نفر پیدا نشد مارو راهنمایی کنه که این gta iv چه مرگش شده آنلاین نمیشه؟ سروراش فیل شده؟ نمیشه از طریق پیز پی ان وارد psn شد؟
دوسته عزيز متاسفانه اين بازي سرورهاي خوبي ندارد و نياز مند سرعت بالا و پينگ پايين ميباشد

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
حالا نمیدونم ولی فک کنم برا اینترنت ما باشه چون این چن روزه ترکوندن :|
ولی کلا آره برا منم ایراد زیاد داره قبلا خیلی بهتر بود ...

درست میگه
ربطی به آپدیت نداره
وضعیت اینترنت تو این چند روز به دلایلی که همه میدونن تاسف باره!

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,212
نام
محمد
دوستان من یدونه دستگاه پارسال داشتم که روی اون اکانت ساختم . پارسال اون دستگاه رو فروختم و یدونه دیگه بعد اون خریدم . میدونم که هر اکانت هم میتونه فقط توی 2 تا دستگاه Active باشه . امروز داشتم تو سایت سونی و Account management میگشتم دیدم اجازه میده که همه دستگا ها رو Deactive کرد و نوشته فقط میشه هر 6 ماه یه بار از این قابلیت استفاده کرد . میخواستم ببینم اگه بزنم همه دستگاه ها رو Deactive کنه . ( که اون دستگاه قبلیم دیگه تو لیست نباشه اگه خواستم بتونم روی یه دستگاه دیگه استفاده کنم) مشکلی پیش نمیاد ؟ یعنی Deactivate کنم بعد برم روی PS3 و با اکانتم Sign in بشم و از اونجا Activate System رو بزنم و این دستگاه رو فعال کنم . (اینطوری فقط یه دستگاه فعلا فعال میشه و یدونه ذخیره دارم واسه بعدا )مشکلی واسه بازی هایی که دانلود کردم پیش نمیاد که ؟

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
دوستان من یدونه دستگاه پارسال داشتم که روی اون اکانت ساختم . پارسال اون دستگاه رو فروختم و یدونه دیگه بعد اون خریدم . میدونم که هر اکانت هم میتونه فقط توی 2 تا دستگاه Active باشه . امروز داشتم تو سایت سونی و Account management میگشتم دیدم اجازه میده که همه دستگا ها رو Deactive کرد و نوشته فقط میشه هر 6 ماه یه بار از این قابلیت استفاده کرد . میخواستم ببینم اگه بزنم همه دستگاه ها رو Deactive کنه . ( که اون دستگاه قبلیم دیگه تو لیست نباشه اگه خواستم بتونم روی یه دستگاه دیگه استفاده کنم) مشکلی پیش نمیاد ؟ یعنی Deactivate کنم بعد برم روی PS3 و با اکانتم Sign in بشم و از اونجا Activate System رو بزنم و این دستگاه رو فعال کنم . (اینطوری فقط یه دستگاه فعلا فعال میشه و یدونه ذخیره دارم واسه بعدا )مشکلی واسه بازی هایی که دانلود کردم پیش نمیاد که ؟
نوچ. اتفاقا من چند هفته پیش تمام دستگاهارو Deactive کردم حتی ماله خودم ولی فک کنم یکیش نمی شد رفتم دوباره با PS3 اکتیوش کردم تو Account Management فقط دیگه یدونه بود اونم کنسوله خودم و هیچ مشکلی پیش نیومد.
اقا من بتل رو آپدیت کردم راحت بازی میکنم مشکلی نداره که
راستی نفهمیدم چی اضافه شد به بازی؟
تو کلوب B3 هست.

• Like
Reactions: Scαrface

milad8114

کاربر سایت
Apr 6, 2011
57
سلام
من تازهPS3خریدم فریمورشم 3.55 کپی خور هم هست حالا اگه خواسته باشم به PSN وصل شم باید دستگاه رو حتما اپدیت کنم یعنی کپی خورش میره

ismael_73_hz

کاربر سایت
Sep 29, 2011
343
نام
اسماعیل
من می خواستم که همه چیز در باره کارت psn بدونم چجوری بازی از ps store دانلود می کنن این قضیه 50 یا 60 دلاری یا یوروی چیه لطفا خواهش می کنم توضیح بدید ؟ با تشکر8-|

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
سلام به همه من یه بازی از استور امارات دانلود کردم حالا میخوام با یکی از دوستان از استور اروپا (انگلیس) DLC بازی رو دانلود کنم ایا این کار شدنیه؟ یعنی DLC میشینه رو بازی؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام به همه من یه بازی از استور امارات دانلود کردم حالا میخوام با یکی از دوستان از استور اروپا (انگلیس) DLC بازی رو دانلود کنم ایا این کار شدنیه؟ یعنی DLC میشینه رو بازی؟
حامد ببین دوتا بازی ریجن هاشون یکی هستن و یا نه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر