(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
دیگه نکرد ؟ اتفاقا هروز دوستان شهید در راه بن زیادترم میشن ! :d
نه نگفتم بن نکرد آخه یه مدتی که تازه باکس اومده بود دستگاهای کپی رو ویروس میفرستاد توش داغون می کرد یعنی دستگاه با بازی اورجینال و آفلاین هم کار نمی کرد.

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام... کسی میدونه چجوری میشه ps3 رو به چیز..پی..ان وصل کرد؟ یا اصلا امکانش هست؟؟؟؟!؟!؟!

والا بنده خودم هم نتوانستم بهش وصل کنم ولی دوستان میگند که اول PC را وصل میکنی به چیزه بعد از طریق PC به PS3 وصل میکنی و بعد استفاده میکنی
البته بگم ها بنده که هنوز نتوانستم این کار را بکنم :-/

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا

βehdad

کاربر سایت
Feb 3, 2010
1,179
نام
بهداد
دموی Driver اومده ؟!
من تو سایت PS دیدم !
http://uk.playstation.com/home/news/articles/detail/item403999/Demo-Guide-Driver-San-Francisco/

---------- نوشته در 06:32 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:50 PM ارسال شده بود ----------

طبق تحقیقاتی که کردم دموش اومده اینم لینکش ، http://ares.dl.playstation.net/cdn/...fwlnETFBIkiLNpXVF.pkg?product=008A&country=sa حجمش هم 1.44GB هست !:d
علیرضا خیلی وقته اومده
من مولتیشو بازی کردم خیلی حال داد
گرافیکش زیاد بالا نیست ولی جذابه

pooyafaraji

کاربر سایت
Aug 13, 2011
401
نام
pooya
سلام من دستگاه پال دارم میخواستم ببینم که اگر اکانت us بسازم مشکلی برام پیش نمیاد در ضمن بهترین isp و سرعت برای psn چیست در تهران.

pooyafaraji

کاربر سایت
Aug 13, 2011
401
نام
pooya
یک سوال دیگه اگر بخوام اکانت us بسازم فقط لازم کشورم را usa انتخاب کنم یا غیر از اینه در ضمن اگر اکانت us بسازم ps store م هم مال usa میشه:-s

foxy

کاربر سایت
Apr 17, 2010
362
نام
محمد
یک سوال دیگه اگر بخوام اکانت us بسازم فقط لازم کشورم را usa انتخاب کنم یا غیر از اینه در ضمن اگر اکانت us بسازم ps store م هم مال usa میشه:-s
كشورو بزني Us بسه ، بعد يه شهرو آدرس الكي ...
وقتي امريكايي هستي با پول اونا از مغازه اونا خريد ميكني اصولا و بايد بازي امريكا رو بگيري (ريجن1)همونظور كه گفتم فقط اگه براي بازي قصد خريد داريد مثلا DLC‌ ، لازمه ريجن بازي و اكانت يكي باشه

pooyafaraji

کاربر سایت
Aug 13, 2011
401
نام
pooya
اگرمن از ps store us خرید کنم حتما ریجن 1(یوسی )است دیگه مگه نه ولی ps3 ی من ریجن2 (پال) است ایا قابل اجرا است ودر اخر اینکه ایا بهتر است ps3 ی ریجن2 (پال )خودم را نگه دارم یا یک ps3 ی ریجن1(uc) بخرم به نطر شما کدام بهتر است

foxy

کاربر سایت
Apr 17, 2010
362
نام
محمد
اگرمن از ps store us خرید کنم حتما ریجن 1(یوسی )است دیگه مگه نه ولی ps3 ی من ریجن2 (پال) است ایا قابل اجرا است ودر اخر اینکه ایا بهتر است ps3 ی ریجن2 (پال )خودم را نگه دارم یا یک ps3 ی ریجن1(uc) بخرم به نطر شما کدام بهتر است
اره داداش ، نترس ، نصف هموطنانت كارشون همينه ، PS3 پال ، اكانت US ! فقط تطابق ريجن بازي و اكانت لازمه واسه خريد از PSS

joorab

کاربر سایت
Jul 13, 2006
212
نام
امین
اقا من ps3 ورژن ۳۰۵۵ دارم و هک شده نمیدونم جای سوالم اینجاست یا نه پس لطف کنین یه راهنمایی اساسی بکنین که زیاد مزاحم نشم... من با این شرایط فریمور و هک و اینا میتونم به psn وصل بشم و انلاین بازی کنم؟ راهی هست؟

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
اقا من ps3 ورژن ۳۰۵۵ دارم و هک شده نمیدونم جای سوالم اینجاست یا نه پس لطف کنین یه راهنمایی اساسی بکنین که زیاد مزاحم نشم... من با این شرایط فریمور و هک و اینا میتونم به psn وصل بشم و انلاین بازی کنم؟ راهی هست؟
نه ! ولی راهی هست ! به ورژنـه 3.70 آپگرید کنی ! ( که در این صورت هکت هم میپره) !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر