(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

hosein2

کاربر سایت
Jun 11, 2008
55
سلام بچه ها چجوری میشه وایمکس ایرانسلو بین لپ تاپ و PS3 به اشتراک گذاشت(مودم وایمکس USB هست)؟.خیلی ip وdns امتحان کردم ولی نشد.در ضمن ویندوز لپتاپ 7 هستش...لطفا راهنمائی کنید
اگه میشه راهنمائی کنید لطفا

pooyafaraji

کاربر سایت
Aug 13, 2011
401
نام
pooya
ببخشید کسی میدونه که چجوری میشه با *** usa با ps3 کانکت شد:-s و اینکه ایا با سرعت اینترنت 1mg pars onlineمیشه از امکانات psn به صورت ایده ال استفاده کرد:-s لطفان
کمکم کنید.:-s

batman-love

کاربر سایت
Jul 5, 2010
831
واسه انلاين بازي كردن چه نكاتي بايد باشه؟؟؟
البته ميدونم كه اپديت روز بايد باشم ---
در مورد سرعت DSL و هر چي كه بايد بدونم مطلب ميخوام مثلا اينكه با آنلاين رفتن از حجم ترافيك كم ميشه و---------
البته من تقريبا 2 ساله كنسول دارم اما چون علاقه اي نداشتم انلاين نرفتم حالا ميخوام يبار تست كنم شايد حال كردم!!!
128 پارس انلاين دارم اگه جواب نميده بالاتر بگيرم؟؟؟

آخرین ویرایش:

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
ببخشید کسی میدونه که چجوری میشه با *** usa با ps3 کانکت شد:-s و اینکه ایا با سرعت اینترنت 1mg pars onlineمیشه از امکانات psn به صورت ایده ال استفاده کرد:-s لطفان
کمکم کنید.:-s
بله به راحتی میشه!
واسه انلاين بازي كردن چه نكاتي بايد باشه؟؟؟
البته ميدونم كه اپديت روز بايد باشم ---
در مورد سرعت DSL و هر چي كه بايد بدونم مطلب ميخوام مثلا اينكه با آنلاين رفتن از حجم ترافيك كم ميشه و---------
البته من تقريبا 2 ساله كنسول دارم اما چون علاقه اي نداشتم انلاين نرفتم حالا ميخوام يبار تست كنم شايد حال كردم!!!
128 پارس انلاين دارم اگه جواب نميده بالاتر بگيرم؟؟؟
سرعت شما کفایت میکنه . هر چی سرعت بالاتری داشته باشید لذت بیشتری خواهید برد! ترافیک هم بستگی به بازی داره که تا چه حدی کم بکنه.

al1ren

کاربر سایت
Apr 14, 2009
201
سلام دوستان
من الان حدود یک ماهی هست که نمیتونم درست کانکت باشم
یا کانکت میشه 5 دقیقه بعد قطع میشه یا کلا وصل نمیشه
این ارور رو هم میده
80710092
چند دفعه هم مودم رو خاموش کردم
ممنون میشم زود تر کمکم کنید

above0

کاربر سایت
Jul 19, 2010
60
دوستان شرمنده این سوال رو میپرسم چون ممکنه قبلا پرسیده باشند . من اتصالم برقراره میرم روی گزینه ی sign up میگه باید دستگاه رو آپدیت کنی . میترسم آپدیت کنم فرمور و ببره بالا بدبخت شم . لطفا یه راهنمایی بکنید مارو .بازم شرمنده

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
دوستان شرمنده این سوال رو میپرسم چون ممکنه قبلا پرسیده باشند . من اتصالم برقراره میرم روی گزینه ی sign up میگه باید دستگاه رو آپدیت کنی . میترسم آپدیت کنم فرمور و ببره بالا بدبخت شم . لطفا یه راهنمایی بکنید مارو .بازم شرمنده
بد بخت شدن نداره اگه میخوای انلاین بازی کنی مجبوری آپدیت کنی

Trico

کاربر سایت
Jul 6, 2010
369
نام
ایمان
نکنه میخوای با دستگاه کپی آنلاین بازی کنی؟؟
اگه اینطوری باشه که آره واقعا بدبخت میشی:d

4th

کاربر سایت
Mar 14, 2011
481
یعنی نمیشه با دستگاه کپی آنلاین بازی کرد ؟
سلام .
خیر نمیتونید آنلاین بازی کنید. برای آنلاین شدن مجبورید که آخرین فریمور رو نصب کنید. که در این حالت هک فعلیتون رو از دست میدید.
در ضمن اگر اشتباه نکنم . شبکه psn چنانچه آثاری از هک یا همون کپیخور رو روی کنسول ببینه ، اون رو بن میکنه. و فک نکم دستگاهتون دیگه روشن بشه.

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
سلام .
خیر نمیتونید آنلاین بازی کنید. برای آنلاین شدن مجبورید که آخرین فریمور رو نصب کنید. که در این حالت هک فعلیتون رو از دست میدید.
در ضمن اگر اشتباه نکنم . شبکه psn چنانچه آثاری از هک یا همون کپیخور رو روی کنسول ببینه ، اون رو بن میکنه. و فک نکم دستگاهتون دیگه روشن بشه.
نه باو وقتی فرمویر آپ شه دیشه اثری از هک نمیمونه بعدشم بن شدن ربطی به دستگاه نداره،فقط یه بار مایکروسافت خیلی وقت پیش چند تا دستگاهو زد ناقص کرد که اونم مردم دادشون در اومد دیگه نکرد.

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
نه باو وقتی فرمویر آپ شه دیشه اثری از هک نمیمونه بعدشم بن شدن ربطی به دستگاه نداره،فقط یه بار مایکروسافت خیلی وقت پیش چند تا دستگاهو زد ناقص کرد که اونم مردم دادشون در اومد دیگه نکرد.

دیگه نکرد ؟ اتفاقا هروز دوستان شهید در راه بن زیادترم میشن ! :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر