(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
يوقت اينجا كسی جواب منو نده كه به عذاب دوزخ دچار می شه:)
من ميام از طريق pppoe كانكت شم ارور 80130182 رو می ده و آی پی رو Failed می زنه و وقتی هم IP رو Manual می زنم 807101102 رو می ده و از dns ايراد می گيره،الانم تو PC ـم (كه از طريق مودم به PS3 وصله) اينو ديدم:
nfc9kvd6d0cfw0v5490z.jpg

كسی نمی دونه چی بايد كنم؟
ضمنا يه بار مودم رو ريست كردم ولی بازم درست نشد.

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
يوقت اينجا كسی جواب منو نده كه به عذاب دوزخ دچار می شه:)
من ميام از طريق pppoe كانكت شم ارور 80130182 رو می ده و آی پی رو Failed می زنه و وقتی هم IP رو Manual می زنم 807101102 رو می ده و از dns ايراد می گيره،الانم تو PC ـم (كه از طريق مودم به PS3 وصله) اينو ديدم:
nfc9kvd6d0cfw0v5490z.jpg

كسی نمی دونه چی بايد كنم؟
ضمنا يه بار مودم رو ريست كردم ولی بازم درست نشد.

من هرچقد سعی کردم کانکت نشد و ارور DNS میداد . DNS رو توی تنظیمات خود مودم به این 2 تا تغییر بده و احتمالا درست بشه ;) مال من که درست شد :d اینم تازگیا مد شده که همش به DNS گیر میده :(
217.218.155.105
217.218.127.105

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,658
نام
امین
شما عکس زیر رو نگاه کن
چون شما رو محدود کردن دانلودتون رو . وگرنه میتونید بیشتر از این ها بگیرید
نخندون تو رو خدا!بچه هم میدونه که سرعت نت تقسیم بر 8 میشه!:d چون هر کدوم بر اساس یک واحد سنجیده میشن!

• Like
Reactions: ar93

ar93

کاربر سایت
Feb 8, 2010
435
نام
Alireza MB
نخندون تو رو خدا!بچه هم میدونه که سرعت نت تقسیم بر 8 میشه!:d چون هر کدوم بر اساس یک واحد سنجیده میشن!

شما خودتو ناراحت نکن اگه تحصیلات دبیرستان(!!!) داشتن الان فرق این 2 تا رو میفهمیدن
-------------

این infamous رو چیکار کنم... یعنی از اول ؟ خیلی زور داره خدایی 7 گیگ !!!

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
اقایون من little big planet رو دان کردم میخوام بدونم multi میخوام بازی کنم چی کار باید بکنم چون اصلا گزینه ای مربوط به این نداره فقط store mode داره واسه من اگه راهنمایی کنید ممنون میشم

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
اقایون من little big planet رو دان کردم میخوام بدونم multi میخوام بازی کنم چی کار باید بکنم چون اصلا گزینه ای مربوط به این نداره فقط store mode داره واسه من اگه راهنمایی کنید ممنون میشم

تا اونجایی که یادمه مراحل داستانی رو تا یه جایی باید برسونید تا مولتی پلیر انلاک شه

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
بازیش بیشتر آرکیده تا یه بازیه کامل ps3 دو 3 مرحله رفتم بدک نبود.
راستی کسی میدونه wipeout چه مدلیه؟ ریسینگه؟

wipeout دقیقا مثل crash team racing ماشین های باحالی داره تو را تیر میگیری.
حالت انلاین جالبی هم داره حتما بگیرش 10 دلار به نفعته.:d

fakhrabad

کاربر سایت
Feb 26, 2011
141
نام
Ali

خب الان شما یه توجیح بیار که چرا من دارم با اینترنت ADSL2+ 2048 حدود 1مگ بر ثانیه دانلود میکنم؟
مدرک هم بخواین ارایه میدم!!!

شما خودتو ناراحت نکن اگه تحصیلات دبیرستان(!!!) داشتن الان فرق این 2 تا رو میفهمیدن
-------------

این infamous رو چیکار کنم... یعنی از اول ؟ خیلی زور داره خدایی 7 گیگ !!!

متاسفانه من هنوز دبیرستان نرفتم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! البته منظظورم اون دبیرستانی که شما مد نظرتون هست.
-------------

برای اینفیمس هم بهتره چند روز صبر کنید ... تا سرور ها خلوت بشه. الان همه انداختن رو دانلود

ولی در کل فکر کنم پلاس Us این دفعه بهتر بود
من کلی تم و آواتار گرفتم!
اما در UK هیچکدوم از اینا نبود!!! اگه بود هم بیخود بود
بود بود بود..
راستی این بازی پلاس های Us چی؟

من BO:P رو گرفتم از UK ولی در Us چیزی نبود!!!!

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
میخوام ببینم کی زرنگتره :d(قبلا گولمون میزدن اینجوری)

جدا از شوخی آقا من یه اکانت امریکا دارم که نمیتونم باهاش ساین این شم چون میگه رمز جدیدتو فرستادیم به mail . حالا من اصلا چنین mail ندارم

کاری نمیشه کرد این اکانت رو به دنیا برگردوند

تو را به خدا :d:praying:

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
نه هر كاری می كنم sign in نمی شه...:(
دوستان كسی مشكل منو تابحال نداشته؟
من مودمم رو هم ديروز بخاطر مشكلاتی كه نتم داشت ريست كردم نمی دونم شايد برای اينه...اين ريست يه مشكلی هم برام بوجود اورده و اون اينه كه وقتی با برنامه مودم لاگين می كنم و يوزر نيم پسورد isp رو می دم ديگه وصل نمی شه و بايد ريستش كنم و بدون تنظيم مودم كانكت شم...
به هر حال هيچ جوره تو تست اينترنت كانكشن رو اوكی نمی كنه و خيلی باهاش ور برم time out و پيغام اينكه شما از PSN ساين اوت كرديد رو می ده:(
كلی علافش شدم ولی هيچی به هيچی...:(
هر كی از دستش برمياد كمكی كنه PLZ ...:((

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
ما هم به سلامتی خیلی راحت وصل شدیم و Streets of Rage 2 رو هم گرفتیم و مشغول دانلود LBP هستیم ! :D البته احتمالآ 20 روزی طول بکشه ! :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر