(PS3) قیمت به روز بازی های اورجینال

MH_MSV

NEVER STOP PLAYING
کاربر سایت
May 22, 2012
898
نام
محمد
تو فرمانيه ديروز پرسيدم انچارتد ٣ دست دو ريجن دو ١٠٥ تومن اكش هم فكر كنم١٤٠ بود بعد گفت با تخفيف دسته دو رو ١٠٠
بهش تو دلم گفتم وايسا برم كارت بكشم پول نقد بيارم اخهتا چه حد. بتل سه هم ١٣٠!!!!!

baris manco

کاربر سایت
Oct 12, 2010
809
نام
فرهاد
تو فرمانيه ديروز پرسيدم انچارتد ٣ دست دو ريجن دو ١٠٥ تومن اكش هم فكر كنم١٤٠ بود بعد گفت با تخفيف دسته دو رو ١٠٠
بهش تو دلم گفتم وايسا برم كارت بكشم پول نقد بيارم اخهتا چه حد. بتل سه هم ١٣٠!!!!!
لول! بیا از پایین شهر بخر خوب:D MW3..78 تومن...آنچارتد دست دو رو بهت گفته 105 تومن!!:D فک کنم 55تومن زیاده روی کرده:D.......بتل هم 65 تومن گرون گفته:D.......اون قیمت دادنی تو هم میگفتی بیخیال..:Dبالاشهری ها کلا بی انصافن

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
به نظرتون
Portal2
Fifa street
Lbp 2
Driver sf
رو هم ١١٥ تومن خوبه​
البته همه دست دو و تميزن

خیلی خوبه ... قیمتش عالیه ..
resident Evil OPRC چنده :d

آکش حدود 80 - 90 ..

بتل 3 کلا گرونه ... بهتره از جای دیگه خرید کنید ..

.price

کاربر سایت
Jun 22, 2012
147
نام
armin
من بازی resistance2رودارم می خوام باresistance3عوض کنم چقدر باید سر بدم؟
برایresistance3باید کنسولم رو آبدیت کنم؟
باتشکر

MH_MSV

NEVER STOP PLAYING
کاربر سایت
May 22, 2012
898
نام
محمد
لول! بیا از پایین شهر بخر خوب:D MW3..78 تومن...آنچارتد دست دو رو بهت گفته 105 تومن!!:D فک کنم 55تومن زیاده روی کرده:D.......بتل هم 65 تومن گرون گفته:D.......اون قیمت دادنی تو هم میگفتی بیخیال..:Dبالاشهری ها کلا بی انصافن
اره هيلي زياد مي گفت خيلي بعد جال اينه كه طبقه بالاييش هم مي گفت ٨٠

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
دوستان کسی توی بازار BioShock 1 , YAKUZA 4 , Resonance of Fate , Tales of Graces f ندیده توی بازار و از قیمت کنونی شون توی تهران یا کرج خبر داره ؟ :(

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
من بازی resistance2رودارم می خوام باresistance3عوض کنم چقدر باید سر بدم؟
برایresistance3باید کنسولم رو آبدیت کنم؟
باتشکر

اگر کنسول هکه بله فک کنم ... ( حدود 20 یا 30 تومن سر )

دوستان کسی توی بازار BioShock 1 , YAKUZA 4 , Resonance of Fate , Tales of Graces f ندیده توی بازار و از قیمت کنونی شون توی تهران یا کرج خبر داره ؟ :(

حامد ........ باید صبور باشی ... سنگ صبور باش ...

آقا یه جا killzone 3 رو میگه 20 تومن (دست دوم) خوب میگه؟:-/

عالی میگه ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر