(PS3) قیمت به روز بازی های اورجینال

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,202
نام
محمد
گرون میگه .
در ضمن بازی هم ارزون شده .
Starhawk و Dragon Dogma بین 105-115 قیمتشه .
اینجا فقط اسم فروشگاه یا فروشنده رو نگین که خلافه مقرراته . کسی قیمت گذاشت دوستان میتونن از طریق پیام خصوصی ازش بابت فروشگاهش سوال کنن .

hosein_mic

کاربر سایت
Feb 13, 2011
153
نام
حسین
اره داداش یه دونه انچارتد تهران پیدا کردم ریجن 2 اک 80 گفت بهت میدم/ 80 کجا 130 کجا نامردی تا چه حد؟

یکی دیگه از دزدان..... ببخشید فروشندگان محترم شیراز mass efect3 باز شده ریجن 3 رو میگفت 80 گفتم عمو بیا برو دست خدا :-&

این شد که پیش خودم گفتم اگه یه مرجع قیمت روز انواع بازیارو داشته باشیم کمک خوبیه به بچه ها :)

Johnny_23

کاربر سایت
Jul 23, 2007
615
نام
JÄVID
درود
من به تازگی پلی 3 گرفتم, یه دو سه تا بازی دست دوم میخوام بگیرم
کسی میتونه قیمت بده؟
چی پیشنهاد میدید
خودم اول خدای جنگ, کیل زون 3

honestbud

کاربر سایت
Apr 3, 2011
597
نام
صادق
سپاس از پاسخ شما
قیمت هاشو میدونید؟از کجا باید بگیرم؟
دست دوم یا پلمپ بگیرم؟
دست دوم یا نو گرفتن انتخاب خودتونه!
من سعی میکنم خوبی ها و بدی هاشون رو بگم:
نو
خوبیش اینه که نو هستش دیگه!! :D مطمئنی که مشکلی نداره، اگه کد آنلاین داشته باشه مطمئنی که استفاده نشده چون تا حالا دست کسی نبوده
بدیش اینه که قیمتش گرونه و بازی های جدید که اولش میان خیلی هم گرونن و اگه بخری و بعد بخوای بفروشیش که خیلی ضرر میکنی. مثلا باید 100-120 بخری و نهایتا شاید بتونی 70-80 بفروشیش

دست دو
خوبیش اینه که قیمتش مناسبه و از نو ارزون تره و موقع فروشش هم زیاد ضرر نمیکنی یا اصلا ضرر نمیکنی و بعضی مواقع با توجه به قیمت دلار ممکنه سود هم بکنی :D
بدیش اینه که خوب دسته دو هستش دیگه، درسته میتونی موقع معامله بازی رو ببینی اما ممکنه ایرادی داشته باشه که حواست بهش نباشه و نبینیش و اینکه ممکنه بهت بگن که مثلا کد آنلاین داره و بعد ببینی نداره(البته احتمال اینکه کسی این کار رو انجام بده خیلی کمه و کمترپیشمیاد چنین اتفاقی)

در مجموع من خودم همیشه دست دو میخرم و هیچ وقت نو نخریدم!فقط به خاطر قیمتش! خدایش هم تا حالا چند تا بازی دست دو خریدم مثل نو میموندن با قیمت مناسب

در مورد بازی هایی هم که قصد خریدش رو داری:
kz3 و GoW3 و HR حدود 30-35 تومنه دست دوشون(با توجه به تمیز بودن بازی و اینکه پلات هست یا نه)
آنچارتد 2 حدود 20-30 تومن میچرخه قیمت دست دومش (با توجه به تمیز بودن بازی و اینکه پلات هست یا نه)
آنچارتد 3هم چون کد آنلاین داره قیمت دست دوش خیلی متفاوته.من خودم از 45 تومن دیدم تا 80 تومن.
اگه کد نداشته باشه حدود 45-55 حالا شاید یکمی بالاتر بسته به انصاف فروشنده
اگه کدش رو استفاده کرده باشند و اکانت بدن برای کد حدود 60-70 تومن بازم بسته به انصاف فروشنده
و اگه کدش رو استفاده نکرده باشن هم 65-80 تومن دارن میفروشن و میخرن بچه ها

این قیمت هایی که گفتم تو همین سایت و یا سایت های دیگه هستش یعنی بدون واسطه.
اگه بری توپخونه یا پایتخت یا هرجای دیگه، قیمت ها بسیارفضایی میشه

در مورد بازی های آکبند هم بازی های جدید حدود 100-120 تومن هستند و بازی های قدیمی تر حدود 40-50 تومن

اگه تازه PS3 خریدید و میخواید بازی های خوب رو بگیرید من این ها رو پیشنهاد میکنم:

ژانر مسابقه ای یا همون ریسینگ: gran turismo 5
بازی motorstorm هم بازی جالبیه. یه تحقیق بکنید راجع بهش و چند تا تریلر یا عکس ازش ببینید اگه خوشتون اومد اون رو هم من پیشنهاد میکنم.
ژانر شوتر سوم شخص: آنچارتد 1-2-3 (پیشنهاد میکنم همشون رو بازی کنید. آنچارتد 1 الان خیلی ارزون پیدا میشه. من 15 -20 تومن هم دیدم که بفروشن بچه ها)
ژانر شوتر اول شخص: killzone 2-3 البته اگه فقط 3 رو هم بگیرید ایرادی نداره.با اینکه 2 هم خیلی زیباست اما مثل آنچارتد زیبا نیست و اگه نگرفتید زیاد اتفاق بدی نمیوفته(نتیجه اخلاقی: اگه آنچارتد 1-2 رو نگیرید اتفاق بدی میوفته، نصفه عمرتون رو از دست میدید :D)
هوی رین heavy rain هم که ژانر (role playing game) هستش و یک بازی بسیار زیبا هست و حتما باید تجربه اش کنید

m_nazary2001

کاربر سایت
Oct 20, 2008
393
نام
محمد نظری
سلام
یکی ما رو راهنمایی کنه یکی دو تا فروشگاه به ما نشون بده که ازش بازی بشه خرید
یه مورتال کمبات کامپلیت نو و pes2012 دست دو می خوام شماره هم بدین ممنون می شم

Killer Queen

کاربر سایت
Apr 28, 2012
586
سلام
یکی ما رو راهنمایی کنه یکی دو تا فروشگاه به ما نشون بده که ازش بازی بشه خرید
یه مورتال کمبات کامپلیت نو و pes2012 دست دو می خوام شماره هم بدین ممنون می شم

ببین من یه جایی رو میشناسم نه خیلی گرون میده نه خیلی ارزون. حد واسط میده. ولی کیفیت کاراش خوبه. یعنب تمام بازیاش تمیزن. میخوای آدرسشو بدم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر