PS3 داران مازندران

samfisher222

کاربر سایت
Dec 12, 2007
206
نام
parham
دوباره سلام
خوب همه گفتن ما هم بگیم دیگه.من یه inFAMOUS دارم با یه MGS4 که MGS4 مال خودم نیست.فعلا هم عوض نمی کنم.
ممنون از همه بچه ها

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
خب منم بگم دیگه :d
من این بازی ها رو دارم
Fifa 09
R6 Vegas
GTA IV
KillZone 2
Rachet & Clank
Resistance 1
Heavenly Sword
Uncharted
به جز دوتای اولی بقیه برا خودم نیست باید پسشون بدم :d

ps3 lover

کاربر سایت
Feb 24, 2009
1,066
نام
عليرضا
دوباره سلام
خوب همه گفتن ما هم بگیم دیگه.من یه inFAMOUS دارم با یه MGS4 که MGS4 مال خودم نیست.فعلا هم عوض نمی کنم.
ممنون از همه بچه ها
اي نامرد inFamous رو كي خريدي ؟!؟
:biggrin1:
پس كسي red faction نداره ؟!؟
:((

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
اقا به این لیست بالای من
InFamous و MotorStorm 1 رو هم اضافه کنین تا فردا خریداری میشه :d
بابا هیچکدوم از دوستان MGS رو نمیفروشه ؟:d

roozbeh.cold

عضو جدید
Apr 18, 2009
73
نام
روزبه
سلام منم روزبه هستم اهل ساری
فعلا این بازی ها Motor S 2 , FEAR 2 رو دارم حاضرم با بازی های پیشنهادی عوض کنم
فروشی هم هست
بچه های ساری اگه دوس دارید خوب شماره هامونو تو یه پیام شخصی بهم دیگه بدیم با هم آشنا شیم با sms به هم لیست بازی بدیم اگه ردیف شد قرار بزاریم بازی تعویض کنیم.

Biohazard

کاربر سایت
Dec 16, 2008
927
نام
مجتبی
چرا اکثرا تو این تاپیک همه دنبال تعویض بازین؟! میتونیم یه کم صمیمیتر باشیم و راجع به چیزای دیگه ای هم بحث کنیم..!

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
سلام نیما:biggrin1: ما که فعلا تبعه هستیم اینجا رامون میدین:biggrin1: دوستان من بازی Harry Potter رو دارم. اگه کسی می خوادش عوض می کنم و یا میفروشمش. راستی نیما Infamous زدی؟ بچه یک نکته دیگه من تو غرب مازندرانم ها:biggrin1: تنکابن

Royan

کاربر سایت
Aug 30, 2007
490
نام
رویان
سلام نیما:biggrin1: ما که فعلا تبعه هستیم اینجا رامون میدین:biggrin1: دوستان من بازی Harry Potter رو دارم. اگه کسی می خوادش عوض می کنم و یا میفروشمش. راستی نیما Infamous زدی؟ بچه یک نکته دیگه من تو غرب مازندرانم ها:biggrin1: تنکابن

oh dude!
چه خوب! دیگه داشتم افسرده میشدم. یکی دیگه هم پیدا شد که مثل من اهل west باشه.:biggrin1:

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
سلام برهان جان :d خوش امدی عزیزم .تاپیک خودته برادر :d
نه بابا هنو که Infamous رو بازی نکردم اخه هنو نرسیده ولی فک کنم 5 شنبه دستم باشه !
برهان فک نکنم کسی طالب Harry Potter باشه :d
فعلا شدید منتظر انچارتد 2 و Fifa 10 هستم .
اقا این انچارتد 1 خیلی باحال بود کلا گیمپلیش در عین اسونی خیلی رو دست بود و با کنترلر PS3 مچ بود ! الان من چون 1 سال و نیم 360 داشتم و همونطور که میدونین کنترلر 360 خدای FPS هست هنوز نتونستم لذت واقعی رو از بازی کردن KZ 2 ببرم ! البته دو مرحلشو رفتم و خب کم کم داره دستم میاد FPS با PS3 !! اولاش سخته ولی اسون میشه !
مجتبی بیا بحث رو شروع کردم :d

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
خو منم منتظر خفاش شب هستم :d
ولی لاکردار عجب امتیازی گرفته تو اولین نقدش = 9.6 !!!
راستی برهان موتور استرم رو گرفتم بابا خیلی باحاله ! اگه بازی نکردی حتما امتحان کن ! البته اگه با این سبک بازیها حال میکنی .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر