PS3 داران مازندران

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,137
نام
طائل
ببینید چون نزدیک همیم ، قرار نیست مثل بقیه بازی هامون رو تعویض کنیم. میدونید ، مثلا بازی X که سال 2005 ریلیز شده رو با بازی که سال 2009 ریلیز شده تعویض کنیم مشکلی نداره ، چون بهتره ما همه مون به صورت امانی کار کنیم و این مشکلی به وجود نمیاره.

snake_pianist

کاربر سایت
Dec 5, 2007
3,708
نام
امیر
من امير خان هستم از مشهد هيچ نسبت خوني ، سببي ، وجبي و غيره با مازني ها ندارم :biggrin1: ولي قلب من در مازندران است :biggrin1: ، برنامه دارم تا دوران بازنشستگي رو در يكي از روستاهاي خوش آب و هواي مازندران بگذرونم :biggrin1: (گيلانم شد اشكال نداره :biggrin1:) خلاصه منو از همين الان مازني بدونين :biggrin1:

آقا پست سراسر اسپم شد :biggrin1: . من از مديران عذر خواهي ميكنم :biggrin1: .

حالا واسه اينكه پست از حالت تمام اسپم به نيمه اسپم در بياد خدمتتون عرض كنم كه من صاحب هيچ بازي هستم :biggrin1: ولي از اينكه دوستان بازي هاشونو براي ما بفرستن تا ما حالشو ببريم استقبال ميكنيم :biggrin1:.

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
ببینید چون نزدیک همیم ، قرار نیست مثل بقیه بازی هامون رو تعویض کنیم. میدونید ، مثلا بازی X که سال 2005 ریلیز شده رو با بازی که سال 2009 ریلیز شده تعویض کنیم مشکلی نداره ، چون بهتره ما همه مون به صورت امانی کار کنیم و این مشکلی به وجود نمیاره.
رضا خب شاید یکی خواست بازیش رو بفروشه ! بهتره بزاریم هرکی هر جور که راحته بازیش رو تبادل کنه (فروش - تعویض - امانت )
من امير خان هستم از مشهد هيچ نسبت خوني ، سببي ، وجبي و غيره با مازني ها ندارم :biggrin1: ولي قلب من در مازندران است :biggrin1: ، برنامه دارم تا دوران بازنشستگي رو در يكي از روستاهاي خوش آب و هواي مازندران بگذرونم :biggrin1: (گيلانم شد اشكال نداره :biggrin1:) خلاصه منو از همين الان مازني بدونين :biggrin1:

آقا پست سراسر اسپم شد :biggrin1: . من از مديران عذر خواهي ميكنم :biggrin1: .

حالا واسه اينكه پست از حالت تمام اسپم به نيمه اسپم در بياد خدمتتون عرض كنم كه من صاحب هيچ بازي هستم :biggrin1: ولي از اينكه دوستان بازي هاشونو براي ما بفرستن تا ما حالشو ببريم استقبال ميكنيم :biggrin1:.
یکی اینو بندازه بیرون :biggrin1:
من به عنوان مدیریت تاپیک باید شما رو شوت کنم بیرون :d ولی چون خاطرت برام عزیزه عیبی نداره میزارم بمونی :d به شرطی که بازی گرفتی اینورا بفرستی امیر جون :d

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
سلام
من هم یاسر هستم از ساری :biggrin1:
من اهل تعویض بازی نیستم :-"
بازیها رو ارشیو میکنم همیشه :biggrin1:

Biohazard

کاربر سایت
Dec 16, 2008
927
نام
مجتبی
اولا مگه تو ps3 داری اومدی اینجا پست دادی؟!:biggrin1:
دوما لازم نیست بخوام این بازیو بندازم به کسی!همه از عظمت این بازی اگاهن مشتاقانه میان سمتش:biggrin1:

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
اولا مگه تو ps3 داری اومدی اینجا پست دادی؟!:biggrin1:
دوما لازم نیست بخوام این بازیو بندازم به کسی!همه از عظمت این بازی اگاهن مشتاقانه میان سمتش:biggrin1:
:smile:
من ps3 ندارم,ولی ps3 دارهارو دوست دارم...:biggrin1:
یه چیزی تو مایه هایه"من ورزش نمیکنم ولی ورزشکارارو چرا...":biggrin1:
......................
نینجا رو 20 تومن ازت می خرم:biggrin1:
مجتبی,بیا زودتر بنداز تا نپریده...:biggrin1:
skyجان 20 تومنم زیاده ها,بگی 15 هم قبول میکنه:biggrin1:

Royan

کاربر سایت
Aug 30, 2007
490
نام
رویان
سلام.
من رویان هستم از چالوس.(اسم پسرونه هست:biggrin1:)
اینا هم بازیام هستن (به ترتیب زمانی که خریدمشون)
Resistance:FOM,Assassin's Creed,DMC 4,,MGS 4,GTA IV,Fallout 3,Resistance 2,LBP.
توی این هفته هم Killzone 2 و InFamous و Street Fighter IV قراره به دستم برسه.
ولی فعلا قصد تعویض ندارم. اما اگه کسی LAIR داره ازش میخرم.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر