PS3 داران مازندران

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
babakkhaen
[h=2]قوانین تبلیغات[/h]
  1. ارسال هر گونه پیام های تبلیغاتی و تجاری مربوط به سایت ها، بلاگ های شخصی، فروشگاه های اینترنتی و یا شرکت های تجاری در انجمن ها، امضا، صفحات شخصی (پروفایل)، کلوب ها و بلاگ های شخصی ممنوع است. در صورت تمایل به معرفی شرکت و یا محصولات خود می توانید به قسمت تبلیغات سایت مراجعه و محل نمایش بنر ها و تعرفه آنها را مشاهده کنید.
  2. پیام هایی که مضمون تبلیغاتی به همراه داشته باشند فوراً حذف شده و کاربر ارسال کننده اخطاری دریافت خواهد کرد. در صورت ادامه این روند و عدم توجه به این قانون، دسترسی کاربر به مدت 1 ماه از انجمن ها قطع خواهد شد.
  3. اگر پاسخگویی به سوال کاربر به گونه ای باشد که مربوط به سایت‌ ها یا محصولات تجاری شود می بایست فقط در همان زمینه پاسخ داده شود و از به کار بردن جملات و کلمات تبلیغاتی خودداری گردد. همچنین از بیان نام شرکت های پخش کننده بازی به صورت مکرر و مقایسه آنها با یکدیگر جداً خودداری فرمایید.

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
یعنی انقدر سخته که محتویاتش رو بخونید ؟!
پیام هایی که مضمون تبلیغاتی به همراه داشته باشند فوراً حذف شده و کاربر ارسال کننده اخطاری دریافت خواهد کرد. در صورت ادامه این روند و عدم توجه به این قانون، دسترسی کاربر به مدت 1 ماه از انجمن ها قطع خواهد شد.
تبلیغ حتما باید مربوط به شرکت ، سایت یا فروشگاه خاصی باشه ؟!
برای تعویض یا فروش بازیهای ارجینال PS3 باید برید به بخش مبادله بازی های PS3 و طبق قوانینش تاپیک بزنید برای فروش یا تعویض بازیهای کپی هم میتونی از بازارسنتر که برای یه همچین مواردی ایجاد شده استفاده کنی !
ما دقیقا طبق قوانین عمل میکنیم نه کمتر نه بیشتر ، اینجور پست ها معمولا گزارش میشه حالا اگر من فرصت رسیدگی نداشته باشم ناظم یا مدیر دیگه ای رسیدگی میکنه در نتیجه ما مشکلی با شخص خاصی نداریم امیدوارم متوجه منظورم شده باشی.

آخرین ویرایش:

babakkhaen

کاربر سایت
Jun 24, 2013
60
نام
بابک
یعنی انقدر سخته که محتویاتش رو بخونید ؟!

تبلیغ حتما باید مربوط به شرکت ، سایت یا فروشگاه خاصی باشه ؟!
برای تعویض یا فروش بازیهای ارجینال PS3 باید برید به بخش مبادله بازی های PS3 و طبق قوانینش تاپیک بزنید برای فروش یا تعویض بازیهای کپی هم میتونی از بازارسنتر که برای یه همچین مواردی ایجاد شده استفاده کنی !
ما دقیقا طبق قوانین عمل میکنیم نه کمتر نه بیشتر ، اینجور پست ها معمولا گزارش میشه حالا اگر من فرصت رسیدگی نداشته باشم ناظم یا مدیر دیگه ای رسیدگی میکنه در نتیجه ما مشکلی با شخص خاصی نداریم امیدوارم متوجه منظورم شده باشی.

من از دوستان پرسیدم و دیدم تو همین تایپیک مبادله می کنند
منم خواستم مبادله کنم !
وگرنه منکه مشکلی نداریم که چه تایپکی پست بدم !

cezar_sari

کاربر سایت
Sep 17, 2011
16
نام
reza
با سلام و خسته نباشید
میخواستم 2 تا سوال کنم
یک ps3 اورجینال دارم به نظر شما کپی خور کنم یا نه ؟؟؟
قیمت بازی های ارزون که خبر دارید تو ساری هست ادرس بدید بهم
کلا قیمت های بازی چقدر میشه ؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر