PS3 داران قم

saeidxpx1

کاربر سایت
Jun 5, 2009
106
نام
Saeid
می گن که خوبه ولی من اصلا به دلم نشست!یه دمو دیدم فقط با کفه دستش هی برق می زد!:laughing::p
شماها هیچ کدوم اهله شبکه بازی نیستید؟:cheesygri
نظرتون در باره tekken 6 بگید!;)
بسم الله!

اول خودم :
به نظرم اونجور که باید درست نکرده چندتا گیم پلی که دیدم یه جوری بود!حالا باید ریلیز شه تا ببینیم چیه!ولی شخصیتای توپی داره!همچنین امکانات توپ!من که از leo & migule خیلی خوشم اومد!

MR.CR

کاربر سایت
Mar 20, 2009
382
نام
وحید
می گن که خوبه ولی من اصلا به دلم نشست!یه دمو دیدم فقط با کفه دستش هی برق می زد!
ببنیم بازی کردی یا از رو دمو می گی باحال نیست:confused::thinking:
من چند تا دمو و تریلر از TEKKEN 6دیدم بازی خیلی خوبی نبود ولی بد هم نبود:biggrin1:

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
انفمس یه بازی Open World هست اگه از این سبک بازی ها مثل GTA خوشتون میاد برید بگیرید.من که به شخصه با اینکه از GTA خوشم نیومد ولی از این بازی و گرافیک خیلی زیبا و گیم پلی جالبش خیلی خوشم اومد.مثلا ایده رفت و آمد بر روی سیم برق واقعا ایده خیلی جالبیه شنیدم کمبو های خیلی جالبی هم داره و نسبت به بازیی مثل GTA یا پروتوتایپ از تنوع خیلی خوبی سود می بره در کل اگه من 3 داشتم حتما بازی رو می گرفتم.

MR.CR

کاربر سایت
Mar 20, 2009
382
نام
وحید
شماها هیچ کدوم اهله شبکه بازی نیستید؟
من میخواستم یه ADSLبگیرم که عضوی از شبکه بشم:biggrin1:
ولی شماره کد محله مون میخواد عوض بشه دیگه ADSL نمیدن:(
انفمس یه بازی Open World هست اگه از این سبک بازی ها مثل GTA خوشتون میاد برید بگیرید.من که به شخصه با اینکه از GTA خوشم نیومد ولی از این بازی و گرافیک خیلی زیبا و گیم پلی جالبش خیلی خوشم اومد.مثلا ایده رفت و آمد بر روی سیم برق واقعا ایده خیلی جالبیه شنیدم کمبو های خیلی جالبی هم داره و نسبت به بازیی مثل GTA یا پروتوتایپ از تنوع خیلی خوبی سود می بره در کل اگه من 3 داشتم حتما بازی رو می گرفتم.
ممنون :love:انشالله این هفته میرم یکی بگیرم تا ببنیم چیچیه ملت میگن بازی باحالیه:cheesygri:confused:

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
در ضمن اگه می خواید تاپیک نخوابه بازی هایی که می خوان تعویض کنین رو بزارین که بقیه به جای خرید از این ور و اونور از شما بخرن.
کرایه هم بد نیستا!اونایی که مثلا یه بازی رو دارن و می خوان نگههش دارن کرایه بدن یا برای مدتی با یه بازی تعویض کنن بعد بهم برگردونن.
یه چیز دیگه 3 60 گیگ کسی سرا نداره؟

MR.CR

کاربر سایت
Mar 20, 2009
382
نام
وحید
در ضمن اگه می خواید تاپیک نخوابه بازی هایی که می خوان تعویض کنین رو بزارین که بقیه به جای خرید از این ور و اونور از شما بخرن.
کرایه هم بد نیستا!اونایی که مثلا یه بازی رو دارن و می خوان نگههش دارن کرایه بدن یا برای مدتی با یه بازی تعویض کنن بعد بهم برگردونن.
یه چیز دیگه 3 60 گیگ کسی سرا نداره؟
من که بازی هامو نمیخرم:( از مغازه 2000 کرایه میکنم :-"
اگه کسی infamousکرایه میده به من بگه :-"
60گیگ نو یا دست دو :confused:

saeidxpx1

کاربر سایت
Jun 5, 2009
106
نام
Saeid
2000 همونه که تو پاساژ کویتیاست؟من یه دفه رفتم پیشش خیلی آدم بی خودی بود!همچین قیافه می گرفت کسی ندونه انگار کی هست!
چی جوری بهت کرایه میده؟شرایط و قیمتش رو میشه بگی
من رفتم می گه باید پوله بازیو بزاری بعد هفته ای کرایه بدی!!!!فقطم پول نقد می گیره!
من چند تا بازی گرفتم از تو صفایه گرفتم/آدم باحالیه.

MR.CR

کاربر سایت
Mar 20, 2009
382
نام
وحید
چی جوری بهت کرایه میده؟شرایط و قیمتش رو میشه بگی

پول بازی رو میذاری پیشش بعد وقتی بازی رو برگردوندی پول رو بهت پس میده بعد شما باید کرایه رو بدی:biggrin1:
انطوری بهتره چون اگه بازی بخری بخوای بفروشی یه 10تومنی ضرر میکنی:(
کرایش هم به بازیش بستگی داره:smile:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر