PS3 داران قم

saeidxpx1

کاربر سایت
Jun 5, 2009
106
نام
Saeid
نداره؟!:cheesygriخب مگه سوال پرسیدن اشکال داره؟؟عاقل هم داند و هم پرسد:p:cool:
چی شد شما تصمیم گرفتی بالاخره بگیری یا نه؟:-":)
من به زودی killzone میگیرم کسی هست آنلاین بازی کنیم؟؟motorstorm , metal gear 4 شبکه نبود؟؟!;)

PSPHPC

کاربر سایت
Aug 3, 2008
55
نام
HaMiD
چقدر بکس قمی تو سایته.روزبه رفتی تو خط PS3.منم بین این دو موندم.ولی حالا که شما هارو دیدم PS3 ای شدم.راستی پک روزبه رو بخرید.کارش درسته حسابی.شاید به بکس قم تخفیف بده.راستی من تو باجک میشینم.شماها چطور؟

saeidxpx1

کاربر سایت
Jun 5, 2009
106
نام
Saeid
:psn id
unstopable-ever
امروز دیگه هر چی update داشت استاد کردم:cheesygri
playstation home رو هم اوکی شد!:biggrin1:
البته اینترنتمم نابود شد هر چی داشت رفت!شده 800 mb!
من الان آماده شبکه هستم!البته با motorstorm چون متال یه آپدیت دیگه می خواد دیگه حوصله ندارم:biggrin1:

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
چقدر بکس قمی تو سایته.روزبه رفتی تو خط PS3.منم بین این دو موندم.ولی حالا که شما هارو دیدم PS3 ای شدم.راستی پک روزبه رو بخرید.کارش درسته حسابی.شاید به بکس قم تخفیف بده.راستی من تو باجک میشینم.شماها چطور؟
قرار شد با یکی از بچه ها این پک رو شروع کنیم به فروش که پول 3 وبازیهاش رو دربیاریم ولی فعلا 4-5 نفر فقط خواستن که خیلی کمه:(
بدون فروشگاه مجازی امکان فروش خوب فوق العاده پایین هست.خدا لعنت کنه این مجید شامی رو که درست باید زمان آماده شدن مجموعه ما برای فروش این گندا رو ببار بیاره:mad:
نمی دونم چی میشه ولی خدا کنه که مشتری ها بیشتر بشن تا ما هم دستمون به این PS3 برسه ببینیم چند مرده حلاجه.

Mandozma.

کاربر سایت
Jun 28, 2009
396
نام
علی
قرار شد با یکی از بچه ها این پک رو شروع کنیم به فروش که پول 3 وبازیهاش رو دربیاریم ولی فعلا 4-5 نفر فقط خواستن که خیلی کمه:(
بدون فروشگاه مجازی امکان فروش خوب فوق العاده پایین هست.خدا لعنت کنه این مجید شامی رو که درست باید زمان آماده شدن مجموعه ما برای فروش این گندا رو ببار بیاره:mad:
نمی دونم چی میشه ولی خدا کنه که مشتری ها بیشتر بشن تا ما هم دستمون به این PS3 برسه ببینیم چند مرده حلاجه.
داداش این بسته یکی چند؟:biggrin1:

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
داداش این بسته یکی چند؟
شرمنده یه خورده دیر شد سرم شلوغ بود.
4 تا دی وی دی هست که برای شما در میاد 4000 تومن.البته هنوز کامل آمادش نکردم ایشا ا... تا فردا آماده هست.ولی خدا میدونه کل این یه ماه رو فقط داشتم یا دانلود می کردم یا دنبال لینک میگشتم.البته اگه می خواستم همه فایل هایی که دانلود کردم بزارم یه 6-7 تایی می شد!

MR.CR

کاربر سایت
Mar 20, 2009
382
نام
وحید
چرا تا پیک خوابیده :(
تاپیک 360 قمی ها باز 12/13صفحه ای رفته جلو حالا که تاپیک ps3برا قمی ها هست کسی پست نمیده:(

saeidxpx1

کاربر سایت
Jun 5, 2009
106
نام
Saeid
ببینا من 2 روز نبودم:biggrin1:
چرا کسی نمیاد چیزی بگه؟؟!
بیاید بابا این دوستمون راست می گه!
رفتم 360 دارا چه خبر بود!بیاید!:cheesygri

MR.CR

کاربر سایت