PS3 داران شیراز

unch3

کاربر سایت
Nov 4, 2011
308
میگم جایی هست که پلی 3 کرایه بده؟برای چند روزی میخوام که این آنچارتد 3 رو برم

به به برو بچه های شیراز دوباره زدن تو خط مبادله و کرایه کنسول.=)). چرا از یکی از دوستان نمی گیری.مگه قرار نبود کنسولاتونو باهم مبادله کنید؟:))

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
کوچولو چند سالته؟ps3 رو کادوی تولد بهت دادن؟حتما شبا سرتو میزاری روش میخوابی درسته؟منم دعا میکنم یه وقت کسی ازت نگیرتش چون صد در صد سکته ناقص میزنی:))

Sam_Fisher2

کاربر سایت
Aug 21, 2010
232
نام
????
بچه های همشری من خریدار یه ps3 Slim هستم البته به شرط سالمی و تمیزی اگه کسی داره و میخواد بفروشه من میخوام و پ. خ بده ممنون

FreeGamer

کاربر سایت
Sep 17, 2011
248
نام
آزاد
سلام دوستان ازتون کمک میخواستم . راستش کاربری به نام jojoooooo که تو شیرازم زندگی میکنه سرمو کلاه گذاشته و ماجرا از این قرار بود که قرار شد بازیامونو تعویض کنیم من بازی resistance 3 مو همون روز قرار فرستادم شیراز و قرار شد اون بازی un3 رو برام بفرسته ولی بعد دو روز گفت داده به دوستش و دوستشم تور تایلند هستش و بعد یه هفته قرار شد بازی gta iv رو با 8 تومن پول بفرسته ولی نفرستاد و الانم 1 ماهی میشه که جواب تلفنمو نمیده و وقتی هم ور میداره میگه من بازی gta iv رو فرستادم شما اول بازیمو بفرست منم بازی resi 3 شما رو بفرستم ولی به خدا نفرستاده حتی کد رهگیری هم نمیده که ثابت کنه فرستاده حالا هرکی یه موقع بیکار باشه و راشم بیفته بره حقمو بگیره برام بفرسته ازش ممنون میشم به خاطر پولش نیس فقط حرصم میگیره کسی این جوری سرمو کلاه بزاره و یه چیزی هم بگم وقتی زنگ میزنی و جواب میده هی مظلوم نمایی میکنه و یه جوری حرف میزنه آدم فک میکنه واقعا راست میگه ولی به خدا دروغه
تو رو خدا اگه جوانمردی کنین حقمو بگیرین واقعا نوکرتونم
آدرس پستی هم اینو داده بود . فارس . شیراز . بازار روح الله بعد از حوزه علمیه . علی رنجبر شیرازی هستش اگه شمارشم بخواین میدم اینم عکس بازیم که ثابت میکنه مال منه

http://www.up2.98ia.com/images/28706139921856724836.jpg

9vin

کاربر سایت
Sep 27, 2008
124
نام
رضا
سلام دوستان عزیز شیرازی و مرودشتی و کل استان فارس... ( همه عزیز هستند)
خریدار دانگل ترو بلو هستم برای کسی میخوام ؟
بازی های کپی جدید کجا می فروشند ؟ اصل نه فقط کپی ؟

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
عزيزان گل يه مغازه خوب بجز پاساژ مهدي بديد كه ارشيو خوبي از بازي هاي اريج داشته و كمي هم منصف باشه

buddha2012

کاربر سایت
Aug 13, 2012
32
سلام،
دوستان کسی دسته ps3 کارکرده تمیز برای قروش نداره؟

بجر این از کجا می تونم روی هارد بازی بریزم و هر بازی چند قیمت داره برای روی هارد؟

victorman

کاربر سایت
Oct 26, 2006
423
نام
فرزاد
سلام،
دوستان کسی دسته ps3 کارکرده تمیز برای قروش نداره؟

بجر این از کجا می تونم روی هارد بازی بریزم و هر بازی چند قیمت داره برای روی هارد؟

اگر زیاد بازی میخوای از اینترنت بخری به نفعته. اینجا فکر کنم هر بازی 1500 تا 2000 تومنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر