Project Natal VS Ps3 Motion

sky

کاربر سایت
Sep 10, 2007
532
نام
علی
واقعا که.:biggrin1:
یعنی شماها فکر میکنید هرکاری که طرف تو بازی انجام میده شما هم باید همونو انجام بدید؟
اونی که تو دموی E3 دیدید فقط یه تبلیغ بود برای نشون دادن این کنترل.
کاملا واضحه هیچ کاربردی تو این بازیها نداره. برای اون یه بازیهای خاصی درست میکنن که اکثرا هم کژوال هستند. مثلا یه بازی مثل GeOW هیچ وقت نمیتونه با این نوع کنترل بازی بشه. حالا باز بیاید بگید مثلا تو AC باید از دیوار خونمون بریم بالا تا اونم تو بازی اینکارو بکنه. :lol:

اگه خیال کردی که باید تو تکن مشت و لقد بزنی پیشنهاد میکنم یه کلاس کونگ فو بری.:biggrin1::lol:
:laughing: چه ربطی داره یه دست تکون دادن بیشتر نیست که
اگه این جوری باشه با ادی بخوای بازی کنی باید .یمناستیک بری :-":biggrin1:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,345
نام
امیر حسین
خوب منم گفتم با motion نمیشه :biggrin1:
ولی باز میشه با ac بازی کردا مثلا برای بالا رفتن از در و دیوار دستمون رو همینجوری تو هوا تکون بدیم وبرای دویدن و پریدن هم برای motion دکمه ای چیزی روش باشه!!! :biggrin1:

ولی من با دسته ی عادی بیشتر حال میکنم :biggrin1:

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
میدونید به نظرم دسته wii از جفت اینا کاربردی تره ! به خاطر همون analog که وصل میشه ناچاک !
دسته ps3 پروتوتایپ بود بعید نیست یه تقلید بزنه روش خیلی چیزا هم بزاره!

saeidxpx1

کاربر سایت
Jun 5, 2009
106
نام
Saeid
ولی من با دسته ی عادی بیشتر حال میکنم :biggrin1:

:laughing:این خیلی باحال بود!!!!نه حالا تورو خودا بیا با اینا بازی کن!!!!:cheesygriبذار بیاد تا آدم خودش بازی نکنه نمی فهمه دنیا دسته کیه!!!:biggrin1::-"

孢子

کاربر سایت
Oct 24, 2008
1,319
دسته ps3 پروتوتایپ بود بعید نیست یه تقلید بزنه روش خیلی چیزا هم بزاره!
خب اونجوری که میشه 100 در صد تقلید ! پس نواوری چی میشه؟؟؟ :-"

بعد دقت کردین که شما باید 2 تا دسته برای بازی ها بخرید ؟؟؟ مثلا یک بازی تیر اندازی با کمان که خودش نشون داد ! در ضمن باید یک ps eye هم نوش جان فرمایید که اینجوری هزینش فکر میکنم بیشتر از ناتال در میاد

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
کلا فکر میکنم مقایسه این دوتا چیز منطقی نباشه-
شاید یکی خواست با موشن کنترلر PS3شمشیر بازی کنه-یا بنویسه-نقاشی کنه
و یکی خواست با ناتال بازی نکنه و از امکانات دیگش- مثل عکس گرفتن و یا صفحه داشبورد عوض کردن- ویا کنترل دست نگرفتن استفاده کنه-(شایدم در اینده- استدیو موشن کپچر در منزل):love:

انگاری مترو خوراکی رو با مترو زیر زمینی مقایسه کنی:biggrin1:

-حد اقل میشه گفت توی ایران هرکی حرف خودش رو میزنه و رو منطق نیست

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
بعد دقت کردین که شما باید 2 تا دسته برای بازی ها بخرید ؟؟؟ مثلا یک بازی تیر اندازی با کمان که خودش نشون داد ! در ضمن باید یک ps eye هم نوش جان فرمایید که اینجوری هزینش فکر میکنم بیشتر از ناتال در میاد
خوب جناب کارشناس سونی هم پکی که میده 2 تا دسته میده! جدا از همه اینا دسته که خرجی نداره! چون همه کارا رو دوربین انجام میده و دسته فقط یه چراغ داره و بس!(حالا شاید چیزی هم روش بیاد اما مطمینن گرون نیست!)

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
ببخشيد دوستان:biggrin1:
هيچ خبري از تاريخ عرضه و قيمت هر دو دستگاه نيست؟!؟
Negative!!
گفتن دارن Dev Kit ها رو(البته من مال مایکروسافتو میدونم)به سازنده ها تحویل میدن و هر دو شرکت اعلام کردن حدودای بهار 2010 عرضه میکنن ولی هنوز تاریخ دقیق اعلام نشده...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر