Project Natal VS Ps3 Motion

sony-e309-keynote-1073-rm-eng.jpg

:love:دوست عزیز حرفهای شما درست ولی شرکت سونی دسته جدیدی را برای کنسول بازی پلی استیشن3 خود معرفی کرد که قادر است به راحتی دسته کنسول «نیتندو وی» پشت سر بگذارد. این دسته در نگاه اول شباهت زیادی به دسته کنسول نیتندو وی دارد اما اگر شما ویدیو معرفی آن را ببینید که در صفحه اول این تایپیک گذاشتم را ببینید نظرتان کاملا تغییر خواهد کرد.
دسته جدید، حرکات دست شما را در سه بعد و به طور بسیار دقیق شبیه سازی می کند. علاوه بر این، با داشتن چند دکمه و یک حباب نورانی در سر آن، امکاناتی را به شما خواهد داد که دیدن آن بسیار جالب است. :excited:

m7w7l96he5nd0mf1nr7.gif

قربون ادم چیز فهم خوب مگه من خلاف این مطلب شما رو گفتم که ما رو اینجوری میزنی!:biggrin1:درسته هم دقتش از نانچاک بالاتره(این رو به این دلیل نگفتم که تاپیک به هم نریزه)هم این که قابلیتهای دیگری مثل همون گوی نورانی و میکروفون رو داراست که فقط باید تا موقع ریلیز دسته صبر کرد و دید چی میشه.

PS3 motion مدل پیشرفته تر از دسته یWii
Natal مدل پیشرفته تر Eye Toy
سونی از نینتندو تقلید کرده مایکروسافت از سونی...
به هر حال باید منتظر موند و دید که عاقبت NATAL چیه؟
یعنی ناتال با این نمایش از پیش تنظیم شده که ازش دیدیم مانند سنسورهای موشن کپچر که استفاده از اون برای کمپانی های فیلم سازی میلیون دلاری هزینه میبره عمل میکنه؟:scare:

http://www.gametrailers.com/user-movie/jimmy-fallon-project-natal/320589?playlist=featured
نمیدونم دیدین یا نه اما burnout رو با Natal بازی میکنن (اولش اگه اشتباه نکنم ریکیشی بازی میکنن)

:love:سلام خدمت شما دوست عزیزم بله این را دیده بودم خیلی هم جالب بود ولی بهنظر من خیلی کند عکس العمل میدهد ولی باز هم جای ستایش داره راستی بچه ها خبر جدیدی از Motion کسی نداره من از یکی از بچه ها شنیدم اوون گوی مانند میکروفون عمل میکند و حرفهایی که شما بهش را میگید انجام میدهد البته باز هم میگم من از دوستام شنیدم :love:

با سلام
به نظرمن که هیشش کودوم یه ذره به درد نمی خوره:biggrin1: جفتش آدمو خسته می کنه بعدشم پسرخاله 2 ماهه منم می تونه بازی کنه:biggrin1: آخهکه چی؟ اومدن جفتشون انقلابکنن گند زدن:laughing: من که از هیچ کودومشون خوشم نیومد شبیه سرزمین عجایب میشه:biggrin1:
با تشکر

با سلام
به نظرمن که هیشش کودوم یه ذره به درد نمی خوره:biggrin1: جفتش آدمو خسته می کنه بعدشم پسرخاله 2 ماهه منم می تونه بازی کنه:biggrin1: آخهکه چی؟ اومدن جفتشون انقلابکنن گند زدن:laughing: من که از هیچ کودومشون خوشم نیومد شبیه سرزمین عجایب میشه:biggrin1:
با تشکر
خوب
بالاخره این صنعت روز به روز داره پیشرفت میکنه
هدف ساخت این چنین چیز هایی هم بیشتر انتقال دادنه حسه بازی کردن و بیشتر واکنش دادن به بازیه
نینتدو با حداقل سخت افزاره موجود با همین حربه فروشش از رقباش که سخت افزاره قویتری دارن بالاتره
این انقلاب نیست بلکه پیشگیری از فروشه بیشتره نینتدوه
در هر حال هر چی بشه به نفعه ما گیمرها میشه
مرسی

:love:دوستان عزیز این دوستمون راست میگه با تکامل و ساخت یه همچنین لوازمی و دستگاهایی که روز به روز داره با این تکنولوژی های جدید پیشرفت میکنه یه کمکی هست به ساخت گیم های جدید تر و به روز تر وهمچنین باعث میشود که انسان ها به گیم علاقه ای بیشتری بدهد و این را مطمعن هستم که با این لوازم و این تکنولوژی های جدید یه مرحله ی رو به آسمان برای گیمر تامین میکند 1-تا ما لذت بیشتری ببریم در بازیها 2-بالا بردن سود جیب خود سازنده ها :love:

من همین ویدیو ناتال رو به بعضی ها که مثلا به گیم زیاد علاقه ندارند نشون دادم و واقعا تحسین کردند و گفتند با این ادم دارای تحرک هم میشه ! چون مثلا بعضی ها به خاطر همین بی تحرکی گیم اصلا طرفش نمیرند ! و بعضی ها هم میگفتند خیلی جالبه و همین یک تکنولوژِی خیلی جدید محسوب میشه! البته دلیل اینکه به افراد غیر گیمر نشون دادم اینه که چون کلا همه شرکت ها دنبال اینجور افردند که جذبشون کنند! اگر نه گیمرها که همیشه بازی میکنه چه ناتال باشه چه نباشه !:d

من همین ویدیو ناتال رو به بعضی ها که مثلا به گیم زیاد علاقه ندارند نشون دادم و واقعا تحسین کردند و گفتند با این ادم دارای تحرک هم میشه ! چون مثلا بعضی ها به خاطر همین بی تحرکی گیم اصلا طرفش نمیرند ! و بعضی ها هم میگفتند خیلی جالبه و همین یک تکنولوژِی خیلی جدید محسوب میشه! البته دلیل اینکه به افراد غیر گیمر نشون دادم اینه که چون کلا همه شرکت ها دنبال اینجور افردند که جذبشون کنند! اگر نه گیمرها که همیشه بازی میکنه چه ناتال باشه چه نباشه !:d

ایول. عجب حرفی زدی.:love:

دقیقا برای من همین اتفاق افتاد!
ویدئو رو به پدرم نشون دادم فقط نیم ساعت نمایش مات و مبهوت مونده بود!!

هیچ کدوم اینها در آخر به موفقیت نمی رسن!!

البته نسل بعد قضیش جداست ولی چیزی که مهمه این هست که فعلا به هیچ جایی نخواهند رسید!! پس الکی بحث نکنید...

دقیقا برای من همین اتفاق افتاد!
ویدئو رو به پدرم نشون دادم فقط نیم ساعت نمایش مات و مبهوت مونده بود!!

اتفاقا پریشب به چند نفر دیگه همچین چیزی رو گفتم ! اولش میگفتند مگه میشه ؟؟ جک میگی :cheesygri و من رو حسابی فیض بارون کردند ! بعد گفتم خودتون خواستید و ویدیوش رو براشون گذاشتم همشون اندر کفش مونده بودند :d :-"

اینا هرکدوم یه حالی داره!
دوا نداره که !هر کی ps3 داره دسته ها رو می گیره
هرکیم xbox داره ناتالو
هرکیم جوفتشو داره هر دوتاره بگیره لذت ببره:cheesygri
الان هر کدومو به کسایی که گیمر نستن نشون بدی کف می کنن!!!:p
مثلا من که نمیام به خاطره ناتال برم Xbox بگیرم:biggrin1:میرم دسته ها رو می گیرم!:-"
ولی حالا این اولشه بذارید بیان معلوم می شه چه کردن!ولی با ناتال tekken چه حالی میده میزنی طرفتو داغون می کنی(2 نفره):cheesygri:laughing:
ولی جفتشون ماله مواردی جو گیر شدن مضررن!
دیگه بدجوری رفتم پا منبر :p

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or