Project Natal VS Ps3 Motion

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,843
نام
علی متالیکا
ولی انصافآ تو بازیایی مثل شمشیر بازی و اینا خیلی راحت تره و با حال تره یه چیزی تو دستت باشه تا با دسه خالی هی اینور اونور بپری...

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,122
نام
آریا
درضمن تو نمایشگاه هم که Ps3 Motion رو بر روی صحنه اوردن ابروی خودشون هم رفت چرا که
به اندازه ای کار باهاش سخته که اون گیمری که اوردن واسه تست اون که باید به یه توپ یه ضربه بزنه بعد از 15 -20 بار ضربه زدن موفق شد جالب اینجاست که اخرین بازی هم که زد به طور شانسی و در برگشت ضربه به اون خورد.
البته اشتباه سونی این بود که جلوی ملت همه چی رو نمایش داد. میتونست مثل مایکروسافت از قبل یه ویدئو درست کنه و روتوشش کنه و روش آهنگ بزاره و نمایش بده ! مشکلات بازی رو هم کات کنه ! ما از ناتال فقط یکی دو تا چیز به صورت زنده دیدیم (مثل همونی که دختره هی بالا پایین میپرید و شبیه بازیهای Eyetoy بود) و بقیه نمایشها رو به صورت غیر زنده دیدیم که امکان ویرایش و تغییر توی اونها خیلی راحت وجود داره.

به نظر من که ناتال چیز خیلی جالب تر و پیشرفته تری هست (البته اگه دقیقآ همینی باشه که دیدیم) ولی به درد بازیهای روتین و معمولی نمیخوره. یعنی به شخصه دوست ندارم توی بازی Fighting به جای استفاده از دکمه و یاد گرفتن مهارتها , بیام دور خودم بچرخم تا Zangief هم توی Street Fighter دور خودش بچرخه. البته باز هم به نظر من وقتی چیزی توی دستمون نباشه و فقط حرکتش رو شبیه سازی کنیم , بازیها به سمت ساده شدن و عمومی تر شدن پیش میرن. از Racing و FPS گرفته تا Fighting و ... در کل من ناتال رو برای سبکهای جدیدتر و متفاوت تر (مثل مایلو) مناسب تر میدونم تا سبکهای استاندارد.

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
البته اینم بگم اسم اون دستگاه مایکروسافت ناتال نیست و هنوز نامی براش تعیین نشده! ناتال اسم پروژش هست و هیچ ربطی به خودش نداره! اینو همون موقع معرفی کردنش گفت

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
البته اشتباه سونی این بود که جلوی ملت همه چی رو نمایش داد. میتونست مثل مایکروسافت از قبل یه ویدئو درست کنه و روتوشش کنه و روش آهنگ بزاره و نمایش بده ! مشکلات بازی رو هم کات کنه ! ما از ناتال فقط یکی دو تا چیز به صورت زنده دیدیم (مثل همونی که دختره هی بالا پایین میپرید و شبیه بازیهای Eyetoy بود) و بقیه نمایشها رو به صورت غیر زنده دیدیم که امکان ویرایش و تغییر توی اونها خیلی راحت وجود داره.

به نظر من که ناتال چیز خیلی جالب تر و پیشرفته تری هست (البته اگه دقیقآ همینی باشه که دیدیم) ولی به درد بازیهای روتین و معمولی نمیخوره. یعنی به شخصه دوست ندارم توی بازی Fighting به جای استفاده از دکمه و یاد گرفتن مهارتها , بیام دور خودم بچرخم تا Zangief هم توی Street Fighter دور خودش بچرخه. البته باز هم به نظر من وقتی چیزی توی دستمون نباشه و فقط حرکتش رو شبیه سازی کنیم , بازیها به سمت ساده شدن و عمومی تر شدن پیش میرن. از Racing و FPS گرفته تا Fighting و ... در کل من ناتال رو برای سبکهای جدیدتر و متفاوت تر (مثل مایلو) مناسب تر میدونم تا سبکهای استاندارد.
موافقم ولی مشکل اینجا بود که کنترلر سونی کپی Wii بود با این تفاوت که سرعت عکس العملش بالاتر بود،به نظر تو برای یه همچین چیزی دیگه ضایع نبود ویدئوی از قبل آماده شده بیارن؟به نظر من میدونستن تا حدودی باگ داره ولی برای نشون دادن تفاوت سرعت عمل با Wii برنامشون رو زنده اجرا کردن.

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
ببخشید ولی مگه چقدر طول میکشه؟

ببخشید دوباره یعنی شما میخواهید بگید دسته رو تند تند تکون بدن و بازی God Of War رو بازی کنید خسته نمیشه اون گیمر.که بخوان سه ساعت یا کمتر و بیشتر با این دسته بازی کنه.و اونو به همه طرف تکون یده.
و از دیگر برتری های ناتال به استفاده گیمر از تمام نقاط بدنش در بازی گفت چیزی که در Ps3 Motion فقط با دست امکان پذیر هست.
همچنین گفتو گوی گیمر با تفره دختر یا پسر در خود کنسول رو چی میگید.که به عنوان اواتار هست.
ارتباط تصویری با دوست خود در دو مکان متفاوت و امکان تعویض ایتم ها با هم در پروفایل .
راستی اصلا این Ps3 Motion قابلیت چند نفره بازی کردن رو داره؟
درضمن تو نمایشگاه هم که Ps3 Motion رو بر روی صحنه اوردن ابروی خودشون هم رفت چرا که
به اندازه ای کار باهاش سخته که اون گیمری که اوردن واسه تست اون که باید به یه توپ یه ضربه بزنه بعد از 15 -20 بار ضربه زدن موفق شد جالب اینجاست که اخرین بازی هم که زد به طور شانسی و در برگشت ضربه به اون خورد.
شما این قابلیت که با دیدن نفر توسط دوربین کنسول به زیبایی هرچه تمام تر روشن میشود.

من نمیخوام به بحث بکشه پس فقط جواب چیزای که خودم فهمیدم از این دو وصیله رو میدم. اگه مشکلی هم بود تو پیام خصوصی ادامه بده .

اصلا صحبت من سر این نبود که کدوم قوی تره یا ضعیف تر که اومدی یک مشت مطلب وار نوشتی یکی گفت بازی هست که بشه باهاش کرد من گفتم خیلی از بازی ها میشه .... هستش.

خوب حالا یک مطلب رو بگم چون خیلی آتیشی هستی معلومه :biggrin1:

و از دیگر برتری های ناتال به استفاده گیمر از تمام نقاط بدنش در بازی گفت چیزی که در Ps3 Motion فقط با دست امکان پذیر هست.

نگاه کن وقتی شما میخوای از بدنت استفاده کنی با حرکت های سریع انرژی زیادی از دست میدی و عرق میکنی خوب پس بعد هر بازی که شما مبارزه کنی یه حمام افتادی
من نمیگم اگه مال MOTION ps3 رو استفاده کنی انرژی از دست نمیدی اما کمتر از این که شما بخوای تو بازی لنگت رو پرت کنی یا یک جا بشینی و دستت رو رو هوا بگیری به صورت ثابت.
من این رو میگم.;)

راستی اصلا این Ps3 Motion قابلیت چند نفره بازی کردن رو داره؟

ببخشیدا مگه ما ناتال یا PS3موشن رو ساختیم که بدونیم تا اون جا که نشون دادن به نظر من هیچ کدوم بدرد چند نفره بازی کردن نمیخوره مگر این که یک TV 100 اینچ داشته باشی .

--------------------------------------------------------------------------------------------------

راجب بخش آخر صحبت های شما هم بگم که یکم واقع گرا تر باشی بهتره چون من خودم خیلی حال کردم با ناتال و حتما میخرمش اما هیچ چیزیش معلوم نیست و تا وقتی که ریلیز نشه معلوم نیست چی هستش چون همش به صورت یک ویدیو نشون دادن که به قول خیلی از بچه ها شاید توش دست برده باشن .

راجب پسره هم بگم که اتفاقا من خیلی با کارش حال کردم چون اگه میومد بالا و مثل یک چوب وای میستاد و همه رو میزد بیشتر من فکر میکردم که خیلی راحت هستش بازی باهاش و بدرد بچه ها میخوره اما با چیزی که دیدم فهمیدم که برای بازی کردن باهاش احتیاج به تجربه داری که بهتر و بهتر بشی تو بازی کردن باهاش و زود آدم ازش خسته نمیشه .

------------------------------------------------------------------------------------------------

امید وارم کس دیگه نیاد این مطلب من رو نقل قول کنه اگه چیزی هم هستش لطفا تو پیام خصوصی بگید که فرم به ... نکشه لطفا

sajadgamer

کاربر سایت
Feb 22, 2009
189
نام
sajad hosseini
دوست عزیز فروم به دوا نمیکشه هر کی میخواد حقش هست که پست بده شما هم اگه میخواستید پست بدید و بعد بگین که نقل قول نکنید چه بهتر بود که از همون اول تو هم تو یبه پروفایل میرفتی و حرفت رو میزدی که کسی تحریک به جواب دادن نشه و اما نتونه پست بده.
نگاه کن وقتی شما میخوای از بدنت استفاده کنی با حرکت های سریع انرژی زیادی از دست میدی و عرق میکنی خوب پس بعد هر بازی که شما مبارزه کنی یه حمام افتادی
من نمیگم اگه مال MOTION ps3 رو استفاده کنی انرژی از دست نمیدی اما کمتر از این که شما بخوای تو بازی لنگت رو پرت کنی یا یک جا بشینی و دستت رو رو هوا بگیری به صورت ثابت.
من این رو میگم.

ببین دوست عزیز عنوان تاپیک مقایسه هست پس یکم ادامه میدیم:

شما و همه ی گیمر های ایرانی اینو میدونید که ما و همه ب انتال بیشتر حال میکنیم و با اون
میتونیم سرو کله بزنیم پس این شعار ها همه الکی هستن.در مورد خسته شدن هم فقط بعضی از بازی ها باید به طور متداول از کل بدن استفاد کنی و بیشتر بازی ها به ارامی و بدون دردسر هست.اگر هم یه بازی به ناچار سخت بود و باید مدام این کارو کنی متمعا باش به خاطر اون حس و هیجانی که در بدن و وجودت هست این خسته گی رو احساس نمیکنی.تازه تو که نمیخواهی 3 ساعت بازی کنی باهاش.

ببخشیدا مگه ما ناتال یا PS3موشن رو ساختیم که بدونیم تا اون جا که نشون دادن به نظر من هیچ کدوم بدرد چند نفره بازی کردن نمیخوره مگر این که یک TV 100 اینچ داشته باشی .

میشه بگی چرا بدرد چند نفره بازی کردن نمیخوره؟
چطور بازی Gran Turismo و یا هربازی دیگه رو هر تلوزیون و مانبتوره LCD بازی میکردید و خیلی هم خوش بود اما استفاده از ایتن تکنولوژی خیلی بدرد نمیخوره.

ر
اجب بخش آخر صحبت های شما هم بگم که یکم واقع گرا تر باشی بهتره چون من خودم خیلی حال کردم با ناتال و حتما میخرمش اما هیچ چیزیش معلوم نیست و تا وقتی که ریلیز نشه معلوم نیست چی هستش چون همش به صورت یک ویدیو نشون دادن که به قول خیلی از بچه ها شاید توش دست برده باشن .

متمعا باش Microsoft به خاطر Sony هم که باشه نمیاد خودشو در مقابل ملت خراب کنه و همه رو سر کار بذاره و محصولش با اون حرف هاش نخونه.

راجب پسره هم بگم که اتفاقا من خیلی با کارش حال کردم چون اگه میومد بالا و مثل یک چوب وای میستاد و همه رو میزد بیشتر من فکر میکردم که خیلی راحت هستش بازی باهاش و بدرد بچه ها میخوره اما با چیزی که دیدم فهمیدم که برای بازی کردن باهاش احتیاج به تجربه داری که بهتر و بهتر بشی تو بازی کردن باهاش و زود آدم ازش خسته نمیشه .

درسته باید اسون نباشه اما نه اینکه طوری باشه که تا این حد ادم و اصبی کنه.طوری که در مقابل این همه ادم و تو نمایشگاه خود انها هم نتونن باهاش کار کنند.
تازه اگه چنین چیزی بود قبل از تست میگفت که کار باهاش خیلی سخته و نمیشه به راحتی کار کرد تا بیچاره از خجالت زورکی نخنده.
تازه اون میتونست قبلش تمرین کنه بعد بیاد گه به تجربه ربط داشت.

من از همه معذرت میخوام اخه در قبال این حرف ها ادم نمیتوته ساکت باشه مخصوصا یکی جوابت رو بده بعد بگه دیگه کسی جواب منو نده.

sajadgamer

کاربر سایت
Feb 22, 2009
189
نام
sajad hosseini
به کسی برنخورده اما هیچیش بهش نمیرسه.
من حاضرم قسم بخورم همه تو کفه یکم کار کردن باهاشه اما نمیدونم چرا الکی.....

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
من واقعا برای شما متاسفم شما منطق 2*2=4 رو با ... بودن خودتون اشتباه گرفتید من هیچ کدوم از این دوشرکت نه مال منه نه مال بابام اما فکر کنم مال شما باشه یا این که سهام دارین تو یکی از ایندو شرکت.

SHOOSH جان گربه رو میگم که دستش به گوشت برسه چون اگه من رو میشناختی هیچ وقت یه همچین مثالی رو در جواب صحبت های من نمیزدی من هم 360 تم اورجینال هستش هم PS3 برای هر بازی 360 یا PS3 دونه ای 60-70 میدم پس اگه لطفا اظهار نظر های خنده دار نکنید:laughing:

من ترفدار بازی کردن هستم هم PC هم PS1 و PS2 و PS3 و XBOX و XBOX 360 و ATARI و MOBIL یا PSP و کومودور یا هر چی که فکر کنی بازی کردم یا هر بازی که فکر کنی بیشترش رو بازی کردم فقط یه JRPG هستش که کلا سبکش رو خشم نمیاد من خودو رو یک گیمر میدونم پس به فکر بازی هستم تا تکنولوژی بازی .... شما هر چی فکر کنی من دوست دارم بازی میکنم از بازی که امتیاز سایتش 2 هستش چه بازی که 10 هستش.مهم گیم پلی و داستان بازی هستش .

دوست عزیز فروم به دوا نمیکشه هر کی میخواد حقش هست که پست بده شما هم اگه میخواستید پست بدید و بعد بگین که نقل قول نکنید چه بهتر بود که از همون اول تو هم تو یبه پروفایل میرفتی و حرفت رو میزدی که کسی تحریک به جواب دادن نشه و اما نتونه پست بده.

من منظورم این نبود که حرف من درسته و کسی نقل نکنه منظور این بود که بیخود نقل نشه شما خودت پست های قبلی رو نخونده بودی اومدی پست من رو نقل کردی خودت همون جا منظور از GOD OF WAR نمونه بود اون پایینی صحبت سر خسته شدن آدم بعد چند دقیقه دست و پا زدن بود .

شما و همه ی گیمر های ایرانی اینو میدونید که ما و همه ب انتال بیشتر حال میکنیم و با اون
میتونیم سرو کله بزنیم پس این شعار ها همه الکی هستن.در مورد خسته شدن هم فقط بعضی از بازی ها باید به طور متداول از کل بدن استفاد کنی و بیشتر بازی ها به ارامی و بدون دردسر هست.اگر هم یه بازی به ناچار سخت بود و باید مدام این کارو کنی متمعا باش به خاطر اون حس و هیجانی که در بدن و وجودت هست این خسته گی رو احساس نمیکنی.تازه تو که نمیخواهی 3 ساعت بازی کنی باهاش.

ببخشید شما از کدوم دسته از گیمر ها هستید خارجیش :laughing:
خوب جوک گفتی خوب معلومه که من بیشتر با ناتال حال میکنم چون یک تکنولوژی جدید شاید باشه حتی تو صنعت های دیگه اما بدرد بازی خیلی نمیخوره خیلی.

شما هر کسی بیار دو باری بپره بالا پایین خسته میشه یعنی شما میگی یه نفر میتونه 3 ساعت بالا پایین بپره خسته نشه:eek:

میشه بگی چرا بدرد چند نفره بازی کردن نمیخوره؟
چطور بازی Gran Turismo و یا هربازی دیگه رو هر تلوزیون و مانبتوره LCD بازی میکردید و خیلی هم خوش بود اما استفاده از ایتن تکنولوژی خیلی بدرد نمیخوره.
.
وقتی مثال زدم منظور تمام بازی ها رو در نظر گرفتم منظور فقط یک بازی نبود خوب شما برو TEKKEN رو دو نفره بازی کن

حتی شما نمیتونی با PS3 موشن چند نفره شمشیر بازی بازی کنی خوب مثل WII خوب

بعدشم معلوم نیست از همون دوربین های معمولی PS3 استفاده میکنه استفاده کنه موشن جدید.

تا نیاد نمیشه راجب هیچ کدوم اظهار نظر 100% کرد .

درسته باید اسون نباشه اما نه اینکه طوری باشه که تا این حد ادم و اصبی کنه.طوری که در مقابل این همه ادم و تو نمایشگاه خود انها هم نتونن باهاش کار کنند.
تازه اگه چنین چیزی بود قبل از تست میگفت که کار باهاش خیلی سخته و نمیشه به راحتی کار کرد تا بیچاره از خجالت زورکی نخنده.
شما اصلا پروتوتایپ میدونی یعنی چی یعنی نمونه اولیه طراحی شده خوب پس در آخر این شکلی نخواهد بود .
من این رو میگم اون هم میتونست مثل ماکروسافت بیاد یک فیلم درست کنه و بیاد نشون بده همه به به چه چه بزنن اما در آخر که عرضه شد اگه حتی 1 % هم مشکل یا لگ داشته باشه مملکت براش آبرو نمیزارن .

من از این خوشم آمد که به صورت زنده طراحی اولیه رو نشون دادن نه مثل ماکروسافت به صورت ویدیو.

این خیلی سخته فهمیدنش.

تازه اون میتونست قبلش تمرین کنه بعد بیاد گه به تجربه ربط داشت.

بعدشم مگه من گفتم خوب کاری کرد یا من جواب گوی کار اون بچه هستم یا من کاره ای تو سونی هستم که بگم برو تمرین کن .

من از همه معذرت میخوام اخه در قبال این حرف ها ادم نمیتوته ساکت باشه مخصوصا یکی جوابت رو بده بعد بگه دیگه کسی جواب منو نده.

نمیشه ساکت بود یا این که نمیشه کم اورد آدم کم بیاره بهتر از این هستش که بخواد با وصله زدن یا ... بگه صحبت من درسته .

2*2=4 حساب این رو میگه یعنی منطق این رو درست میدونه .

به کسی برنخورده اما هیچیش بهش نمیرسه.
من حاضرم قسم بخورم همه تو کفه یکم کار کردن باهاشه اما نمیدونم چرا الکی.....

شما به من گفتی ... اما صحبت خودت ... گیت رو نشون میده.

بعدشم چه جوری چیزی که هنوز نیومده که ازش یک ویدیو بیشتر ندیدی قسم میخوری که بقیه تو کفشن . دوست داشتن با تو کف بودن تفاوت زمین تا آسمان هستش.
بهت بگم من فقط تو کف بازی هستم .

آخرین ویرایش:

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
چه تکنولوژی عظیمی... :sick:

تکنولوژیش ( به نسبت تکنولوژی های بکار رفته در وسایل بازی ) عظیمه !! خواستید براتون توضیح میدم !! اگه بخوام در میان کنترلرها لقبی مناسب بهش بدم ( البته لقبی که PS3 فن ها هم بهتر درک کنن ) میتونم بگم که Cell ه کنترلر هاست !!

اما در خصوص بعضی از صحبت های دوستان !!

1- بعضی ها میگن مایکروسافت چرا ویدئوی از پیش ضبط شده نشان داد ؟ ( نتیجه میگیرن ممکنه مایکروسافت دروغ گفته باشه و یا قلو کرده باشه ! ) جواب من به این دوستان این هستش که تریلری که در کنفرانس نشان داده شد دورنمایی بود از آن چیزی که مایکروسافت قصد رسیدن به آن را دارد !! و این در حالی است که بیش از نیم ساعت در کنفرانس مایکروسافت با ناتال به طور زنده برنامه اجرا کردند !! ( بسیار موفق تر از نمایشی که از کنترلر سونی دیدیم !! ) و یا در نمایشگاه به خبرنگاران اجازه داده شد این دستگاه را تست کنند => ناتال خیال پردازی نیست !! و هدف بزرگ مایکروسافت هم دست یافتنی است !

2- بعضی دوستان میگن بازی با ناتال خسته کنندست !! جواب من به این دوستان اینه که نیازی نیست در همه بازیها ورجه وورجه کنیم !! در ثانی بسته به اینکه یک بازی چه قابلیت هایی داشته باشد شما می توانید بین یک تا سه ساعت ( تقریباً ) ورجه وورجه کنید !! برای مثال می توانید یک بازی فایتینگ را ( با همان سبکی که در تریلر نشان داده شد ) به صورت اسپلایت اسکرین با دوستتان که در کنار شما ایستاده دو نفری بازی کنید !! ( یا حتی با دوستانتان و به صورت برنده به جا:eek: ) و این در حالی است که می توانید یک بازی شوتر یا رانندگی را 6 یا 7 ساعت پشت سر هم بازی کنید !! ( گیم پلی ، پر تحرکی نمیخواد !! )

3- بعضی از دوستان هم ممکنه بگن که قیمت ناتال بیش از حد زیاد خواهد بود که جواب من به آنها این است که اگر می خواستید پول دو دسته معمولی را بدهید بیش از 60 هزارتومن باید خرج میکردید !! و این در حالی است که ناتال علاوه بر کارایی های بسیار بیشترش ( گیتار ، فرمون و پدالها ، درام ، فرمان صوتی با کیفیت بسیار بالا و قابلیت درک جملات ، تشخیص حالات صورت و تن صدا ، کارکردی به عنوان وب کم و ... ) می تواند تا چهار بازیکن را ساپورت کند !! و گستره و تنوع زیادی در گیم پلی آن میتوان لحاظ کرد !! حالا دوستانی که ( روی سخنم بیشتر به PS3 فن هاست ) استدلال میکردن PS3 چندین قابلیت و برتری دارد و قیمت زیاد آن را توجیه میکردند !! نمی توانند به قیمت احتمالاً زیاد ناتال ( که به نظر خودم قیمتی بسیار معقول خواهد داشت ! ) ایرادی بگیرند !!

آخرین ویرایش:

KHASTE -TANHA

کاربر سایت
Apr 25, 2009
1,012
نام
محمد
واقعا خیلی جالبه.motion رو با wii باید مقایسه کرد نه ناتال.
ناتال یه چیزه کاملا نو و غیر باوره ولی motion نسخه اپدیت شدهء wii هست.

孢子

کاربر سایت
Oct 24, 2008
1,319
دوستان عزیز که میگند باید زیاد ورجه وورجه کرد! میشه به من بگند خود کارشناس های میکروسافت ایا فکر این قضیه به این سادگی رو نکردند؟؟؟؟

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
واقعا خیلی جالبه.motion رو با wii باید مقایسه کرد نه ناتال.
ناتال یه چیزه کاملا نو و غیر باوره ولی motion نسخه اپدیت شدهء wii هست.

دوست من حق با شماست من هم قبول دارم من هم موقعی که مثال زدم منظور تنوع بازی های که میشه درش استفاده کرد نه این که کدوم بهتره .

اون دوستمون گفت با تمام بدن حرکات کار میکنه من هم گفتم آدم مگه چقدر میتونه حرکت بکنه که بخواد بازی کنه شما تو ماکروسافت کار میکنی که این قضیه خیلی ساده هستش یا چیزی بیشتر از آن که نشون دادن میدونی بیا بگو که من هم بدونم شاید من اشتباه میکنم .

راجب صحبت یکی از دوستان دیگه هم بگم این چیزی که به صورت زنده نشون دادن قبلا Ps eyes همین کار ها رو انجام میداد لطفا یکم ویدیو ببینید بد نیست.

آخرین ویرایش:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,809
نام
امین
اخطار میدم تاپیک بخواد به سمت فن بوی بازی و حرفهای صدتا یه غاز پیش بره مثل چندین پستی که پاک شد تاپیک قفل میشه...

sajadgamer

کاربر سایت
Feb 22, 2009
189
نام
sajad hosseini
ببخشید شما از کدوم دسته از گیمر ها هستید خارجیش

خیلی بچه گانه حرف میزنی منظور من این بود که شخص شما و گیمر هایی که تو ایران هستن نه برای خارجی ها.

خوب جوک گفتی خوب معلومه که من بیشتر با ناتال حال میکنم چون یک تکنولوژی جدید شاید باشه حتی تو صنعت های دیگه اما بدرد بازی خیلی نمیخوره خیلی.

دوست عزیز ما تو ایران هستیم و همه ی ایرانی ها هم از این تکنولوزی خوشش میاد =س بحث ما به خودمون ربط داره نه اونهایی که اون ور دارن بازی میکنن و نظر میدن.اگر هم بدرد بازی نتمیخورد نمیساختن.درسته بدرد بازی هایی مثل GEOW نمیخوره اما درخیلی از بازی ها ارزش بالایی دارن و میشه در خونه با اون بازی کرد.

شما هر کسی بیار دو باری بپره بالا پایین خسته میشه یعنی شما میگی یه نفر میتونه 3 ساعت بالا پایین بپره خسته نشه
منم گفتم کسی نمیخواد این قدر بازی کنه بازی هم کنه دچار مشکل نمیشه چون بیشتر بازی هاش مثل Motion از دست استفاده میشه.
وقتی مثال زدم منظور تمام بازی ها رو در نظر گرفتم منظور فقط یک بازی نبود خوب شما برو TEKKEN رو دو نفره بازی کن

حتی شما نمیتونی با PS3 موشن چند نفره شمشیر بازی بازی کنی خوب مثل WII

میشه بگب منظورت از این حرف چیه؟

شما اصلا پروتوتایپ میدونی یعنی چی یعنی نمونه اولیه طراحی شده خوب پس در آخر این شکلی نخواهد بود .
من این رو میگم اون هم میتونست مثل ماکروسافت بیاد یک فیلم درست کنه و بیاد نشون بده همه به به چه چه بزنن اما در آخر که عرضه شد اگه حتی 1 % هم مشکل یا لگ داشته باشه مملکت براش آبرو نمیزارن .

ناتال هم به صورت مستقیم تو نمایشگاه به نمایش درومد.دیگه باید چیکار کنه بد کرده تریلر هم گذاشته.

این خیلی سخته فهمیدنش.

نه عزیز این اصلا چیزی نیست که بخوام بفهمم چیزی که هست Microsoft هم همین کارو کرد.

بعدشم مگه من گفتم خوب کاری کرد یا من جواب گوی کار اون بچه هستم یا من کاره ای تو سونی هستم که بگم برو تمرین کن .

ما داریم کلی بحث میکنیم من هم شما رو نگفتم تو گفتی که بر اساس تجربه درس میشه منم گفتم میتونست تمرین کنه که ضایع نشه.

نمیشه ساکت بود یا این که نمیشه کم اورد آدم کم بیاره بهتر از این هستش که بخواد با وصله زدن یا ... بگه صحبت من درسته .

درسته عزیز شما کوجیما اما من با این حال که از سخت افزارو....زیاد نمیدونم اما کسی کم نیاورده هیچ وصله ای هم زده نشده.کی گفته صحبت من درست؟چیزی که هست شما دارین الکی وصله میزنید.

بعدشم چه جوری چیزی که هنوز نیومده که ازش یک ویدیو بیشتر ندیدی قسم میخوری که بقیه تو کفشن . دوست داشتن با تو کف بودن تفاوت زمین تا آسمان هستش.
بهت بگم من فقط تو کف بازی هستم .

من دیدم در واقع همه دیدن دیگه شما رو نمیدونم چطور میگید اما به طور زنده به نمایش در اومد و تریلر هم ازش هست.
درضمن ادم دوس داره که میره تو کفش.حالا شاید هم نره اما تو کشور ایران اکثرا همین طوره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر