Project Natal VS Ps3 Motion

MOrteza_DJmix

کاربر سایت
May 14, 2009
1,095
نام
مرتضی
:love:ولی به نظر من فکر نکنم اسم این کار را دزدی بزارن درسته که وسیله ای که در حال ساخت است. زودتر کنسول نینتندو این را اختراع کرده ولی در کل الان هم شرکت سونی داره خیلی تلاش میکنه تا رضایت ترفداراش را جلب کنه به هر حال امیدوارم چیز خوبی از آب دربیاد.............بچه ها خبر دارید که سونی در این دسته ها قرار است میکروفون بزاره یا نه :love:

m7w7l96he5nd0mf1nr7.gif

بابا عجب چيزي بشه اين دسته اگه اين كارو بكنن .ولي........

MBC PERSIA

کاربر سایت
Aug 14, 2008
307
نام
آرش
سلام.
به نظر من كه مايكرو با اين وسيله دنيايي نو در صنعت بازي ايجاد ميكنه!!!
(به نظر من)
(يه سؤال:قيمت ناتال چنده؟يعني آخرين قيمتي كه گفتن.مي دونم هنوز توليد نشده.)

:love:ببین دوست عزیز این چیزی که اینها ساختن مطمعن باش زیر 100 تا 150$ نیستش ولی درکل تا به این بازار ایران برسه مطمعن باش اولین قیمتش زیر 200 هزار تومان نیستش فقط دعا کن که تو تابستون نیاد که یهو دیدی بر بچه های توپخونه اعلام میکنن هم قیمت یه کنسول Xbox360 Premium هستش......:love:

y5fkheds5qnshmi7dskv.jpg

m7w7l96he5nd0mf1nr7.gif

MOrteza_DJmix

کاربر سایت
May 14, 2009
1,095
نام
مرتضی
:love:ببین دوست عزیز این چیزی که اینها ساختن مطمعن باش زیر 100 تا 150$ نیستش ولی درکل تا به این بازار ایران برسه مطمعن باش اولین قیمتش زیر 200 هزار تومان نیستش فقط دعا کن که تو تابستون نیاد که یهو دیدی بر بچه های توپخونه اعلام میکنن هم قیمت یه کنسول Xbox360 Premium هستش......:love:

y5fkheds5qnshmi7dskv.jpg

m7w7l96he5nd0mf1nr7.gif

قضيه اين عكس چيه گذاشتي

KHASTE -TANHA

کاربر سایت
Apr 25, 2009
1,012
نام
محمد
از لحاظ تحولی که در دنیای گیم ایجاد شده ناتال با هیچ چیز قابل مقایسه نیست مخصوصا اون پروژه مولینیو که هنوز نتونستم باور کنم.
ولی اینکه کدومشون در عمل روسفید بشن باید صبر کرد.

MBC PERSIA

کاربر سایت
Aug 14, 2008
307
نام
آرش
قضيه اين عكس چيه گذاشتي

:love:طبق گفته دوست خوبم این عکس مخصوص همان دستگاه Project Natal هستش که در E3 2009 به نمایش درآمد وبه این صورت که میبینید این دستگاه کل بدن شما را اسکن میکند توسط دوربین های خودش وبه شما این امکان را میدهد که با حرکات بدن خود در یک بازی شرکت داشته باشید ...امیدوارم که چیز خوبی از آب دربیاد.:love:

:love:راستی دوستان عزیز دستگاه Project Natal دارای دو عدد دوربین هستش و یک میکروفون که در این دستگاه جاسازی شده است و میتواند بدن شما را به صورت دوبعدی یا سه بعدی اسکن کند و شماره به دنیای 3بعدی بفرستد ولی حالا باید همه منتظر باشیم تا زمان عرضه تا ببینیم که چی از آب در میاد .خدامیدوونه:-"

m7w7l96he5nd0mf1nr7.gif

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
جفتشون هنوز تو market نيستن .... نميشه چيزی گفت....

هروقت امدن ميشه نظر داد که کدوم با توجه به feature ها قابل استفاده تر هست... شايد مسائل bug و اين مسائل هم باشه که در ظاهر دمو ها خوب باشه ولی تو دست کاربر باشه به چش بياد...

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
این ps3 motion تو بازی به کار برده میشه؟(آخه تو نمایشش که اینجوری نبود)

motion ps3 تو خیلی از باری ها کار برد داره مثل RPG , JRPG,FPS خیلی از بازی ها یاشایدم

بازی های مثل RS 1,2 که رو WII بوده یا بازی های مثل GOD OF WAR خیلی از این جور بازی ها میتونن از این دستگاه استفاده کنن.

اما من خیلی دوست دارم بدونم آخرش ناتال چی میشه میدونین چرا چون اون بازی که نشود دادن بچه لگد میپروند به نظر شما چند ساعت میتوننین این کار رو بکنید؟ (یا بهتره بگیم چند دیقه ؟)

یا اون که میخواست رانندگی کنه بدون فرمان خوب به نظر شما چند دقیقه دستت رو میتونی به حالت فرمون بدون پایین آوردن دست نگه داری؟

بر مبنای همین من هم با اون یکی دوستمون موافقم بعد چند وقت خسته کننده میشه .

MBC PERSIA

کاربر سایت
Aug 14, 2008
307
نام
آرش
این ps3 motion تو بازی به کار برده میشه؟(آخه تو نمایشش که اینجوری نبود)[/QUOTE

:love:بابا پس کجا به کار میره تو دستشویی:cheesygri نه دوست عزیز این دسته با این ریموت جدید مخصوص گیم و بازی های هست که این دسته را ساپورت میکند یه چیزی شبیه سنسور Sixaxis دسته های قدیمی PlayStation3 ولی باز هم میگم باید وایستیم تا زمان عرضه شدن و ریلیز شدن این دسته:love:

m7w7l96he5nd0mf1nr7.gif

Perspective

کاربر سایت
Sep 10, 2008
1,363
نام
هادی
تنوع بازی رو PS3 motion بیشتر خواهد بود...سونی هم که خدا
ناتال هم مثله Eye Toy فقط مخصوص بازی های دکستاپیه مگر اینکه با دسته همراه بشه یا باهاش یه نوار نقاله هم بدن که به منظور حرکت بدن روش بدویم:biggrin1:

MBC PERSIA

کاربر سایت
Aug 14, 2008
307
نام
آرش
جفتشون از هم خز ترن ولی ناتال خز تر تره:biggrin1:

:love:آره علی جون حرفت را خیلی قبول دارم آخه بابا آدم شب از سرکار میاد خسته و کوفته میخواد بشینه 1ساعت بازی کنه بعد باید 1 ساعت وایسته جلوی این دستگاه تا عکست را بگیره تمیزت کنه بعد تا بخوای بازی را شروع کنی دیگه بیهوش میشی باز دوباره فردا روز از نو روزی از نو
:love:

sajadgamer

کاربر سایت
Feb 22, 2009
189
نام
sajad hosseini
بابا آدم شب از سرکار میاد خسته و کوفته میخواد بشینه 1ساعت بازی کنه بعد باید 1 ساعت وایسته جلوی این دستگاه تا عکست را بگیره تمیزت کنه بعد تا بخوای بازی را شروع کنی دیگه بیهوش میشی باز دوباره فردا روز از نو روزی از نو

ببخشید ولی مگه چقدر طول میکشه؟

اما من خیلی دوست دارم بدونم آخرش ناتال چی میشه میدونین چرا چون اون بازی که نشود دادن بچه لگد میپروند به نظر شما چند ساعت میتوننین این کار رو بکنید؟ (یا بهتره بگیم چند دیقه ؟)

یا اون که میخواست رانندگی کنه بدون فرمان خوب به نظر شما چند دقیقه دستت رو میتونی به حالت فرمون بدون پایین آوردن دست نگه داری؟

بر مبنای همین من هم با اون یکی دوستمون موافقم بعد چند وقت خسته کننده میشه .

ببخشید دوباره یعنی شما میخواهید بگید دسته رو تند تند تکون بدن و بازی God Of War رو بازی کنید خسته نمیشه اون گیمر.که بخوان سه ساعت یا کمتر و بیشتر با این دسته بازی کنه.و اونو به همه طرف تکون یده.
و از دیگر برتری های ناتال به استفاده گیمر از تمام نقاط بدنش در بازی گفت چیزی که در Ps3 Motion فقط با دست امکان پذیر هست.
همچنین گفتو گوی گیمر با تفره دختر یا پسر در خود کنسول رو چی میگید.که به عنوان اواتار هست.
ارتباط تصویری با دوست خود در دو مکان متفاوت و امکان تعویض ایتم ها با هم در پروفایل .
راستی اصلا این Ps3 Motion قابلیت چند نفره بازی کردن رو داره؟
درضمن تو نمایشگاه هم که Ps3 Motion رو بر روی صحنه اوردن ابروی خودشون هم رفت چرا که
به اندازه ای کار باهاش سخته که اون گیمری که اوردن واسه تست اون که باید به یه توپ یه ضربه بزنه بعد از 15 -20 بار ضربه زدن موفق شد جالب اینجاست که اخرین بازی هم که زد به طور شانسی و در برگشت ضربه به اون خورد.
شما این قابلیت که با دیدن نفر توسط دوربین کنسول به زیبایی هرچه تمام تر روشن میشود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر