Pro Evolution Soccer 2014 | Xbox 360

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
همونطور که دوستان گفتن هست...تیمو انتخاب میکنی و و به کارت ادامه میدی تا برسی به آخر فصل...اگه عملکردت خوب باشه و بازیکنا رو با استفاده از Training پرورش داده باشی تیم های خوب بهت پیشنهاد مربیگری میدن...فصل جدید رو که آغاز کنی تیم های ملی هم بهت پیشنهاد میدن...من خودم با نیوکاسل شروع کردم و تا آخر فصل که رفتم تیم های خوبی مث تاتنهام و آرسنال و اتلتیکو مادرید و ... بهم پیشنهاد دادن ولی ترجیح دادم بمونم و همین تیمو بیشتر روش کار کنم...با شروع فصل جدید هم ایتالیا پیشنهاد داد و منم قبول کردم...در کل خیلی بهتر شده ولی لامصب بازیکنا مگه قبول میکنن...؟
فرصت ترنسفر هم تو نیم فصل 3 روزه و تو پایان فصل 7 روز...من که کلا فقط یه Milner خریدمو یه Reus...بازیکنا سخت میان تو تیمت...باید اول تیم جون بگیره بعد...حالا بازم سوال خاصی داشتی در خدمتم...
میتونین بگین که حاشیه اضافه شده یا نه مثلا بازیکنان از نیمکت نشینی ناراضین یا در پستی که دوست ندارن بازیشون بدین اعتراض میکنن و یا نه ، منظورم در کل حواشی فوتبال هستش ؟

یا مثلا نفس بازیکنان در طول یک فصل چه جوریه و بازیکنان پیر با جوون فرق دارن یا نه و مصدومیت ها چطور ؟ کلا اگه چیزایی رو که دیدین لطف کنین بگین ممنون میشم .

درباره هوش مصنوعی سی پی یو در مستر لیگ چطور ؟ آیا با بازی های دوستانه فرق داره ؟

آخرین ویرایش:

fifa12

کاربر سایت
Apr 29, 2011
489
نام
پیمان
مرسی حسین جان یه سوال پیشرفت بازیکنا چه جوری مثل فیفا نیست که مثلا بازیکن جوون یه دفعه بیشرفت کنه و بازیکنان پیر اصلا یه توضیح بده و یه چیز دیگه با نیوکاسل چندم شدی

HoSIs

کاربر سایت
Nov 18, 2012
929
نام
Hossein
میتونین بگین که حاشیه اضافه شده یا نه مثلا بازیکنان از نیمکت نشینی ناراضین یا در پستی که دوست ندارن بازیشون بدین اعتراض میکنن و یا نه ، منظورم در کل حواشی فوتبال هستش ؟

یا مثلا نفس بازیکنان در طول یک فصل چه جوریه و بازیکنان پیر با جوون فرق دارن یا نه و مصدومیت ها چطور ؟ کلا اگه چیزایی رو که دیدیدن بگیم ممنون میشم .

درباره هوش مصنوعی سی پی یو در مستر لیگ چطور ؟ آیا با بازی های دوستانه فرق داره ؟
نه بازیکنا حرف گوش کن شدن اعتراض نمیکنن...:d
تو حواشی تنها چیزی که دیدم این بود که اگه بد کار کنی نامه اخطاری بهت میدن که اخراجت میکنن...آخه من نیم فصل اول 15 جدول بودم بعد آخر فصل سوم شدم...تو اون برهه زمانی که پایین جدول بودم اخطار میدادن...نفس بازیکنا فوقالعاده مهم شده...ینی بازیکنی که تو نیمه اول برات کلی استارت میزد و میدویید تو نیمه دوم حدودا دیقه 60-70 کم میاره باید تعویضش کنی...بازیکن های پیر و جون رو دقت نکردم راستش...مصدومیت هم به ندرت پیش میاد ولی من Ben Arfa رو به خاطر مصدومیت 5 هفته نداشتمش وقتی هم که برگشت تا چن تا بازی آمادگی نداشت و فرمش رو به پایین(Pour) بود...هوش مصنوعی که قطعا بالاتر رفته چه درمورد حریف و چه درمورد بازیکن های خودی...یکی از نکات مهمش اینه که وقتی بازی کنی رو با L1+RS میفرستی جلو که بهش پاس تو عمق بدی اگه بفهمه که داره تو تله ی آفساید می افته خودش بر میگرده عقب تر در صورتی که تو PES13 همینطوری کلشونو مینداختن پایین و میرفتند...100%...من با رئال بازی دوستانه داشتم که تو اون بازی 4-1 بردم...بعد توی چمپیونز لیگ همگروه شدیم و تو زمین خودم 5-2 باختم...:d
اصن کلا بازیشون فرق کرد یهو...تغییر خاص دیگه ای ندیدم...راستی اگه یه بازیی که نخوای بازی کنی رو فقط دوبار میتونی Skip بدی...ینی اگه یه بار Skip بدی و بعد مثلا ببازی و دوباره لود کنی و Skip بدی هر نتیجه ای که بشه توی Skip های بعدی هم همون نتیجه میشه...بعد اگه بازم نتیجه دلخواه نگیری مجبور میشی بازی کنی...منم که تیمم ضعیف بود و شانس هم نداشتم در طول فصل فقط 5 بار Skpi دادم و بردم...

- - -ویرایش - - -

مرسی حسین جان یه سوال پیشرفت بازیکنا چه جوری مثل فیفا نیست که مثلا بازیکن جوون یه دفعه بیشرفت کنه و بازیکنان پیر اصلا یه توضیح بده و یه چیز دیگه با نیوکاسل چندم شدی
خواهش میکنم...بستگی به خودت داره...بازیکن های 19تا 25 سال معمولا پیشرفت میکنن ولی به بالا دیگه دست خودته...من برادرم با رئال مستر لیگو شروع کرد و اول فصل رونالدوش مصدوم شد...در طول این مصدومیت اورالش از 99 به 97 رسید...در مقابل از ژابی النسو انقدر خوب بازی گرفت که 5 تا به اورالش اضافه شد...کلا تو بازی Training هم مهمه تو پیشرفت بازیکنا...

fifa12

کاربر سایت
Apr 29, 2011
489
نام
پیمان
سلام دوستان یه چیز جدید اومده رو اعصابم اونم اینکه که سرعت کریس و ریبری که تو واقعیت جز پر سرعت ها هستن ۸۷ اخه حداقل باید ۹۰ باشه

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
امسال بعد سه نسخه که نگرفتم pes بگیرم ببینم چقدر تغییرات داشته امسال بچه ها انقدر تعریف کردید ما هم pes میگیریم ولی این قضیه لایسنس و فیس ها خیلی رو اعصابه.!

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,639
نام
hamid
امسال لباس تیم ها و پرچم تیم های لیگ انگلیس رو درست کرده؟

نه عین سالای قبله

- - -ویرایش - - -

امسال لباس تیم ها و پرچم تیم های لیگ انگلیس رو درست کرده؟

مثل سالای قبله ولی امسال به جز لیگای انگلیسی بیشتر لیگا لایسنس شده ان مثلا لالیگا کلا لایسینس شده هست و ....

MK_COD

کاربر سایت
Feb 1, 2013
611
نام
مهدی
نه عین سالای قبله

- - -ویرایش - - -

مثل سالای قبله ولی امسال به جز لیگای انگلیسی بیشتر لیگا لایسنس شده ان مثلا لالیگا کلا لایسینس شده هست و ....
نسخه های قبل هم لالیگا لایسنس میشد.
کلا نسخه های قبل یکی لیگ انگلیس درب و داغون بود یکی هم این لیگ ها و تیمایی تخیلی که خودشون درست میکنن(که بعد از نصب پچ تبدیل به بوندس لیگا میشد)

LiverBarca

کاربر سایت
Jul 12, 2011
144
نام
علی
منم دیشب دمو رو دانلود کردم و رفتم 2 3 دستی بازی کردم!(با گیم پلی که اصلآ نتونستم ارتباطی برقرار کنم هر چند هر 3 بازی رو روی سوپر استار راحت بردم!کلا بازی نسبت به فیفا 14 روون تره و شده یه چیزی عین 98!)
روی 360 خارج از بازی تقریبآ همه جا افت فریم داره!(هم تو تصاویر قبل بازی،هم بخش دادن ترکیب هم تصاویر اهسته!)البته شایدم به خاطر دمو باشه و تو نسخه اصلی درست بشه که بعید میدونم!
چمنش هم به نظر من عین فیفا موکت بود!(البته کمی گرافیکش بیشتر بود!)
در کل اصلا چیزی نبود که منو قانع کنه بخوام سمت pes بیام و به نظرم خیلی ارکید اومد!(خدایی میگم فیفا 10 کنسول امسال میمومد بازم به pes 14 ترجیح میدادم(به خاطرگیم پلی بسیار زیباترش!)
ولی در کل با توجه به تغییراتی که داشته مطمئنم امسال روی pc و از سال اینده روی کنسولهای نسل جدید یه بازی با گرافیک عالی رو شاهد خوایم بود ولی متاسفانه همه چیز گرافیک نیست!مثلا برای من گیم پلی خیلی خیلی مهمتر از گرافیکه!
رو 360 که معموله امسال باز باید فیفا بازی کرد ولی به نظرم کسایی که رو pc بازی میکنن تعدادیشون به خاطر گرافیک امسال از فیفا به سمت pes برگردن و از سال اینده هم که روی pc شاهد افزایش چشمگیر pes باز و روی کنسولهای نسل جدید تقریبآ فقط fifaباز خواهیم بود!
چون نسخه نکست جن فیفا به این زودیها واسه pc نمیاد و تقریبآ یه شرایطی مثل سال 2009 2010 که میگفتن رو pc pes و رو کنسول fifa پیش میاد!
البته من خودم امسال به صورت ارکید و تفریحی این بازی رو بازی خواهم کرد چون گفتم خیلی یاد و خاطره ی 98 رو برام زنده کرد و دوستام هم اکثرآ pes بازن چون کنسول ندارن و با pc بازی میکردن و میکنن!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر