Pro Evolution Soccer 2014 | Xbox 360

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
2_22.jpg

ناشر:Konami
سازنده:PES Productions
پلتفرم:X360 - PS3 - PC
تاریخ انتشار:
5 مهر

مطمئنا در نسل قبل فوتبال PES یکی از بهترین شبیه سازه های فوتبال بوده.این بازی یکی از قدیمی ترین بازیهای فوتبال بوده است که که در چندین سال قبل حتی نظیر انرا هم ندیده ایم.بعد از نسخه 2007 این بازی دچار مشکلات فراوانی در گیم پلی شد و بیشتر از نیمی از طرفداران خود را از دست داد و پس از نسخه های 2011 ، 2012 ، 2013 همگی به رقیب قدیمی این بازی یعنی FIFA روی اوردند و فقط افراد کمی طرفدار این بازی باقی ماندند.شروع این نسل برای این بازی خوب نبود و سازندگان دیگر نتوانستند مثل گذشته این بازی را احیا کنند ، گرچه همیشه این بازی در بخش گرافیک عالی عمل کرده است.
یکی از بزرگترین مشکلات این بازی در این چند سال اخیر گیم پلی ضعیف ان بوده است که پس از چند ساعت بازی کردن خسته می شوید و برای همیشه بازی را کنار می گذارید البته انیمیشن های تکراری و بخش های کم تنوع هم باعث همین امر می شد.حال شرکت کونامی در چند هفته گذشته طبق روال هر سال نسخه جدید از این بازی را تایید کرد و یکی از بزرگترین تفاوت های این نسخه با نسخه های قبلی موتور بازی می باشد که با موتور اختصاصی شرکت کونامی یعنی Fox Engine ساخته شده است.مطمئنا با عوض کردن موتور قدیمی و جایگزین کردن یک موتور قوی تر ما شاهد تغییرات چشم گیری در بخش گرافیک خواهیم بود.سرعت بازی نسبت به نسخه های قبلی کمتر شده است و همین کار باعث واقعی تر جلوه دادن بازی می شود.در این نسخه فیزیک بازیکنان و همچنین انیمیشن ها واقعی تر از قبل خواهند بود و در این پروژه سازندگان بازی از موتور Havok کمک گرفته اند.شاید بتوان گفت که این نسخه نوید یک بازی عالی را میدهد و شاید بتواند حریف سر سخت خود را یعنی FIFA را شکست دهد.

+ تــــــــصـــــاویــــر

+ تـــــریــــــلــــر هــــا

PES-2014-3-156x87.jpg

Gameplay Trailer
Size:55.8 MB
Download: HD

PES-2014-4-156x87.jpg

Gameplay Trailer
Size:59.0 MB
Download: HD

+ اخــــبـــــار

طبق گفته آقای Manorito Hosoda از بخش بازاریابی شرکت Konami، نسخه PES14 برای Xbox One و PS4 منتشر نخواهد شد و دلیل این امر نیز بیشتر بودن گیمر های این نسل نسبت به گیمر هایی که از همان ابتدا کنسول های نسل بعدی را تهیه می‌کنند، است.
در مصاحبه با CVG وی اذعان نمود: "ما نمی‌دانیم که در چه زمانی اکثر گیمر ها به نسل بعد سفر خواهند کرد. در حال حاضر بخش عظیمی در ابتدای نسل بعدی، با X360 و PS3 می‌مانند و پیش از حرکت به سمت نسل بعدی، می‌خواهیم یک بازی خوب با موتور جدید طراحی کنیم."
از آن جایی که در حال حاضر 100 میلیون نفر کنسول های این نسل را دارند، شرکت فکر می‌کند برای حرکت به سمت نسل بعدی فعلا باید منتظر باشد.
Jon Murphy از کونامی به این سخن می‌افزاید: "ما چه این کار را انجام دهیم و چه نکنیم، مورد غضب واقع می‌شویم. ما [نسبت به FIFA] یک موقعیت کاملا متفاوت داریم؛ ما از ساخت یک نسخه نا آماده برای نسل جدید تجربه تلخی داریم و وضعیتی کاملا متفاوت نسبت به شرکت دیگر [EA Sports] داریم. فعلا نمی‌توانیم یک نسخه که کامل و عالی نیست را برای نسل بعد منتشر کنیم و فکر می‌کنیم باید در موقعیتی قرار بگیریم که مردم به خاطر یک بازی درجه دو و کسل کننده ما را مورد انتقاد قرار ندهند. از نظر من باید چیزی را عرضه کنیم که از لحاظ کیفی ما را به رتبه قبل خود باز گرداند."
منبع

Konami اعلام کرد ، PES 14 از موتور HAVOK در بازی خود استفاده کرده تا بتواند انیمیشن بهتر ، فیزیک بهتر و شبیه سازی طبیعی تری از لباسهای بازیکنان را به نمایش بگذارد و بتواند فوتبالی واقعی تر بسازد . مدیر منطقه ای آسیا کونامی در این مورد به Arnaud Saint-Martin گفت :

" حرکت بازیکنان و فیزیک آنها ، مولفه هایی کلیدی در یک بازی زنده ( واقعی ) خواهند بود . پس این افتخاری است برای موتور HAVOK ، تا کونامی بتواند عناصر قدرتمند این موتور را به نمایش بگذارد . تیم های موجود در PES برای سالها تکامل پیدا کردند تا بتوانند مرزهای این بازی را به جلو ببرند . امسال HAVOK کاری کرده تا تیم با استعداد ما بتواند با این موتور فضایی رئالیسم تر و حتی بیشتر را برای PES 14 به ارمغان بیاورد . ما فکر میکنیم طرفداران فوتبال درک خواهند کرد که موتور HAVOK چه طور مرز بین شبیه سازی و ورزش را محو خواهد کرد و تجربه ای را برای طرفدارانش فراهم میکند تا به نظر برسد میتواند فوتبالی واقعی باشد . "

PES 2014 برای PS3, Xbox 360, PC و PS Vita تا 3 ماه دیگر منتشر خواهد شد .

منبع

بر اساس اطلاعات منتشر شده از سوی روزنامه‌ی عربی الجزیرة، به نظر می‌رسد که Konami قصد دارد برای عنوان PES 2014 لیگ قهرمانان آسیا را به آن اضافه کند.
همینطور این روزنامه اذعان داشته است که مسئولان Konami و فدراسیون فوتبال آسیا، قرار است در روزهای جاری با یکدیگر قرار دادی در شهر دوبی واقع در کشور امارات مبنی بر این امضا کنند که در PES 2014، ما شاهد حضور لیگ‌ قهرمانان آسیا به همراه حضور تیم‌های آسیایی در آن باشیم.
از سوی دیگر نسخه‌ی بعدی سری PES که قرار است با نام PES 2014 عرضه شود، توسط موتور جدید شرکت کونامی یعنی Fox Engine ساخته خواهد شد که بدیهی است در آن، تغییرات به خصوصی مشاهده خواهد شد.
در واقع هنوز تاریخ انتشار این بازی مشخص نشده است بر اساس تجربیات گذشته، می‌توان حدس زد که PES 2014 در یکی از ماه‌های اکتبر و سپتامبر عرضه خواهد شد.

منبع

با تشکر از (Romell)

بازی PES 2014 در ماه سپتامر (5 مهر) در آمریکا شمالی عرضه خواهد شد.
کونامی سازنده بازی تایید کرد بازی PES 2014 به طور همزمان بر روی PS3 و XBOX 360 در تاریخ 27 سپتامر در آمریکای شمالی و جنوبی و مرکزی عرضه خواهد شد.همچنین منبع ذکر کرده بازی احتمالا در همین تاریخ در اروپا عرضه خواهد شد ولی برای قطعی شدن این خبر باید منتظر تایید کونامی باشیم.
Pro Evolution Soccer 2014 landing in North America in September | VG247

آخرین ویرایش:

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,853
نام
پدرام
ترجیح میدم کونامی از گرافیک بزنه و به گیم پلی بپردازه ،3 ساله که ديگه طرف این بازی نرفتم و خیلی دلم واسه The King اون دوران تنگ شده
امیدوارم امسال دو عنوان فوتبال تاپ داشته باشیم

Sent from my MT15i using Tapatalk 2

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
چیزی که من از این عکس ها دیدم،به نظر میاد از لحاظ گرافیکی کیفیت خوبی داشته باشه.
در این عکس :
PES-2014-3.jpg
موی اون ادم سمت چپ (روی پیرهنش نوشته T) خیلی طبیعی ساخته شده.اصلا مهم اینه که دست از سر اون انجین ps2 ورداشتن.مطمعنا الان شاهد نورپردازی بهتر،فیزیک و صداگزاری بهتر خواهیم بود.و اینکه بتونن اندازه ی واقعی ورزشگاه رو نشون بدن.و همینطور توپ شبیه سازی شده.
در همین عکس ببینید رنگبندی ها چقدر زنده هست.طراحی چهره ها هم که کلا تو سری pes حرف اول رو میزنه.
....
داداش تو تاپیک xbox چرا عکس کاور ps3 رو گزاشتی؟[-(:d

123enix

کاربر سایت
Jul 10, 2009
318
چیزی که من از این عکس ها دیدم،به نظر میاد از لحاظ گرافیکی کیفیت خوبی داشته باشه.
در این عکس :
PES-2014-3.jpg
موی اون ادم سمت چپ (روی پیرهنش نوشته T) خیلی طبیعی ساخته شده.اصلا مهم اینه که دست از سر اون انجین ps2 ورداشتن.مطمعنا الان شاهد نورپردازی بهتر،فیزیک و صداگزاری بهتر خواهیم بود.و اینکه بتونن اندازه ی واقعی ورزشگاه رو نشون بدن.و همینطور توپ شبیه سازی شده.
در همین عکس ببینید رنگبندی ها چقدر زنده هست.طراحی چهره ها هم که کلا تو سری pes حرف اول رو میزنه.
....
داداش تو تاپیک xbox چرا عکس کاور ps3 رو گزاشتی؟[-(:d
اسم مو قشنگ سمته چپیه دنته هست!:d;)

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
خب دو تا تریلر که پیشنهاد میشه ببینید.
هر دو مربوط به گیم پلی بازی میشه و In-Game هستن.
انیمیشن ها و گرافیک فوق العادست !! :-o

HD H.264 MP4138.3MB Download
Hi-Res H.264 MP455.8MB Download
Lo-Res IPOD / PSP14.7MB Download
------------------------------------------------------------
HD H.264 MP4140.5MB Download
Hi-Res H.264 MP459.0MB Download
Lo-Res IPOD / PSP14.8MB Download

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,301
نام
Amin
تکنولوژی havok به PES 2014 قدرت میبخشد.

آنها فیزیک پیشرفته ، انیمیشن و تکنولوژی شبیه سازی لباس را برای ارائه هر چه واقعی تر و گرافیکی پیشرفته رو ارائه خواهند کرد.
حرکت هر بازیکن بطور طبیعی به وزن و فیزیک اون بستگی دارد ، و لباس بازیکن بطور واقعی با توجه به حرکت و سرعت بازیکن واکنش میابد.

این موتور بیشتر به حرکت بازیکن و فیزیک توجه داره.

این ویژکی جذاب و به شدت نمای بازی رو واقعی تر میکنه.همون چیزی که فیفا برای تریلر فیفا 14 نکست جن استفاده کرد و البته از پیش رندر شده بود.بعدا مشخص شد(با توجه به نمایش ایی 3) که همچین چیزی در فیفا 14 نکست جن نخواهد بود ! لول - قابل توجه کسانی که در مورد گرافیک آخر نسل و این چیزا صحبت میکنن.

Havok Technology to Power PES 2014

+

original.jpg

آخرین ویرایش:

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
خب دو تا تریلر که پیشنهاد میشه ببینید.
هر دو مربوط به گیم پلی بازی میشه و In-Game هستن.
انیمیشن ها و گرافیک فوق العادست !! :-o

HD H.264 MP4138.3MB Download
Hi-Res H.264 MP455.8MB Download
Lo-Res IPOD / PSP14.7MB Download
------------------------------------------------------------
HD H.264 MP4140.5MB Download
Hi-Res H.264 MP459.0MB Download
Lo-Res IPOD / PSP14.8MB Download
تریلر رو دیدم.واقعا فوق العاده بود.گل زدن هم خیلی سخت شده به نظر.
یاد کار 343 با هیلو 4 افتادم.اینکه نسل گرافیک نسل بعدی رو روی کنسول نسل فعلی نشون داد.
بازی به نظر خیلی لذت بخش شده و من هم طبق رسم هر سال بازهم PES میخرم.چون واقعا نمیتونم تحمل کنم که فیفا بخرم در صورتی که بدونم نسخه ای که خریدم بهترین نیست و نسخه ی نسل بعدش بهتره.الان حداقل میدونم که بهترین نسخه ی pes رو میخرم.

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,074
نام
M o h A M a d
اگه همه این دمو ها و تریلرهای الان با چیزایی که توی بازی اصلی میبینیم یکی نباشه و دوباره بخواد کونامی سر ملت رو شیره بماله این تو بمیری دیگه از اون تو بمیری ها نیستا...حالا گفته باشم !

The Old Gamer

کاربر سایت
Feb 27, 2013
186
نام
AhmadReza
من که همیشه هر 2تا فوتبالو میخرم..اما امسال شاید فقط Pes بگیرم.
چون بهترین گرافیک بازی FIFA 14 روی نسل بعده،پس Pes رو عشق است :D

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
اول به دوست خوبم benz11 درود بفرستم که همیشه به من لطف داره و با توجه به خواستش از من قصد دارم اخبار و تحلیل ها و نقد های خودم رو که در سایت های مختلف گذاشتم رو دوباره این جا برای دوست داران بازی فوتبال بزارم امیدوارم همیشه پاینده و شاد باشید ...........

درباره دیدن گیم پلی های pes که من همشون رو با بالاترین کیفیت از یوتیوب دانلود کردم و بار ها و بار ها دیدم . کوچکترین جزئیات رو بهش توجه کردم تا ببینم بازی چه تغییراتی کرده . اول این رو بگم درباره انیمیشن های بازی صحبت کنم و توضیحاتی بدم . دوستان شما به یک نکته توجه داشته باشین اصولا هر انسانی وقتی چشمش به یک چیزی اون هم در زمان طولانی عادت میکنه مثل انیمیشن های عالی فیفا و به این انیمیشن ها انس میگیری در ذهنت میگی مگه انیمیشن های از فیفا بهتر هم مگه میشه .

من وقتی از سال 2008 دارم فیفا بازی میکنم تا امسال همیشه از انیمیشن های عالی فیفا راضی بودم و وقتی بازی pes که سال های بعد میومد انیمیشن هاش مقابل فیفا شبیه به یک شوخی بود تا رسید به امسال و تغیرات اساسی موتور گرافیکی بازی که خیلی ازدوستان فکر میکنن موتور گرافیکی فقط برای جلوه های بصری و تکنیکی ساخته شده و ساخت انیمیشن هیچ ربطی به موتور گرافیکی نداره و همین طور هوش مصنوعی که البته اصلا این طور نیست و موتور گرافیکی یک رابطه مستقیم با کیفیت انیمیشن ها داره و البته موتور فیزیک هم در کیفیت انیمیشن ها دخیل هستش به عبارتی هر دو عنصر یعنی موتور گرافیکی و موتور فیزیک هر دو نقش اساسی و مساوی در نمایش کیفیت انیمیشن های یک بازی داره .

دوستان موتور گرافیکی و موتور فیزیک از لحاظ ادغام ترکیب انیمشن ها با هم همش در پردازش کیفیت انیمشین ها ی موشن کپچر شده در تماس هستن. کونامی با اشتباه وحشتناکی که در رابطه با این نسل کرد و موتور گرافیکی خودش رو عوض نکرد دچار صدمات جبران ناپذیری در رابطه با این نسل شد . به عبارتی وقتی سازندگان PES اومدن برای اولین بار از سیستم موشن کپچر استفاده کنن فکر کنم از سال 2010 یا 2011 بود که سیستم انیمیشن دستی به سیستم موشن کپچر تغییر پیدا کرد ولی باز هم پس از عرضه بازی شاهد بی کیفیت بودن و رباتیک بودن انیمیشن های بازی بودیم . دلیل این موضوع چی بود ؟ خوب مشخص هستش سازندگان اومده بودن یک موتورنسل قبلی که توانایی پردازش سیستم موشن کپچر پیشرفته رو نداشت استفاده کرده بودن .

موتور گرافیکی و فیزیک پیر و فرسوده PES اصلا و ابدا توانایی پردازش رو نداشت یعنی فقط توانایی پردازش حرکات کپچر شده رو در زانو ،آرنج دست و پا ،موچ دست و پا و کلا قسمت هاییی که قابلیت خم شدن رو داشت فقط میتونست کپچر کنه تازه همین موارد هم بسیار خشک و بی روح کپچر میشدن که این عامل مربوط به موتور فیزیک میشد . ولی در انیمیشن های فیفا سیستم کپچر قابلیتش بسیار پیشرفته و عالی بود که حتی بالای تنه بازیکنان بسیار نرم و روان حرکت میکرد و پاهای بازیکنان قابلیت چرخش چندین درجه ای به نقاط مختلف رو داشت که انیمیشن هارو بسیار نرم و روان جلوه میداد .

خوب کونامی اومده بازی قبلی رو به کل ریخته دور و همه چیز رو عوض کرده یک موتور گرافیکی پیشرفته به نام فاکس و یک موتور فیزیک پیشرفته به نام Havokاستفاده شده که به گفته خود سازندگان هر دو عنصر تازه وارد قابلیت نمایش دادن انیمیشن های عالی و همچنین میتونن انیمیشن های بیشتری وارد بازی کنن بله درست هستش حتی تعداد ریختن انیمیشن ها در یک بازی و نحوه پردازششون هم به موتور گرافیک و فیزیک ربط داره که بتونه همگی رو در بازی پردازش و رندر کنه . من بار ها انیمیشن ای بازی رو دارم میبینم به جرات به همگی شما دارم میگم وقتی بازی اومد و PES 2014 رو بازی کردین و چشم هاتون عادت کرد یقین داشته باشین دیگه طرف فیفا نمیرین . عکس العمل دروازه بان ها و پرتاب توپ با دست و پاشون و شیرجشون واقعا عالیه یک نکته ای رو که pes 2014 بهش توجه ویژای شده ادغام انیمیشن های 360 درجه هستش یعنی حرکت یک بازیکن در هنگام دویدن و تغییر جهتش انیمیشن حرکتی همزمان با اون حرکت رو داره که این موردش از فیفا به شدت بیشتر و چشم گیر تر هستش .

درباره وزن بازیکنان و افتادنشون روی زمین در همین گیم پلی که من دیدم واقعا عالی بود و وزن بازیکن های مختلف رو کاملا میشه احساس کرد . نحوه حرکت توپ هم که بسیار عالی هستش . باری من در قسمت های دیگه در مورد هوش مصنوعی بازی صحبت میکنم ولی خودتون هم میدونید از 3 گیم پلیی که متشر شده یکیش مسابقه یوزر با یوزر بوده و دوتاش مسابقه یوزر با سی پی یو که اون هم در درجه آسان بوده و نظری نمیشه داد و لی در همین دو مسابقه یوزر با سی پی یو من مورد هایی بسیار جالبی از هوش مصنوعی دیدم که با عکس براتون میزارم و توضیح دربارش میدم ................

نکته :دوستان عکس ها رو خودم از گیم پلی بازی گرفتم و بابت کیفیت پایین عکس ها پوزش میخوام ...........

1 : خوب من عکس هایی که از صحنه های گیم پلی هایی از بازی که اومده رو براتون میزارم و توضیحاتی هم دربارش میدم . اولین عکس مربوط میشه به صحنه تونل ورزشگاه آلیانز آرنا که بازیکنان تیم رو نشون میده . نکته جالب این هستش که تونل ورزشگاه کاملا طراحی واقعی تونل آلیانز آرنا رو داره و و واقعا گرافیک در این قسمت و چهره بازیکن ها و جنب و جوش و روح در این صحنه به وفور دیده میشه . از نور پردازی عالی بر روی دیوار و خلاصه واقعا در این بخش همه چیز عالی هستش .

51706635192948264625.jpg
[/URL][/IMG]

2 : میرسیم به بخش ورود بازیکنان به ورزشگاه که باز هم واقعی طراحی شده ،به عبارتی امسال تمامی ورزشگاه ها در بازی با طراحی واقعی تونل و ورود بازیکنان به زمین الگو برداری شده و ورود بازیکنان در هر ورز شگاهی با هم فرق داره و حتی شکل تونل ها .

66918034482460299190.jpg
[/URL][/IMG]

3 : عکس بعدی نشان دادن ورزشگاه آلیانز آرنا هستش که واقعا جای تقدیر داره ،انگاری حس جنب و جوش و روح فوتبال در این عکس حس میشه . عکس خود گویایی همه چیز هستش

94018109668522107397.jpg
[/URL][/IMG]

4 : در عکس بعدی مربوط به player ID هستش که در شماره قبل این بازی 50 بازیکن طراحی شده بودن ،خوب
player ID چی هستش ؟ player ID مربوط میشه به سیستم شخصی سازی یک بازیکن از قبیل نحوه راه رفتن و انیمشین های اختصاصی مربوط به یک بازیکن و رفتار و اخلاق او در بازی که میشه به طور واضح از دور حتی از نحوه دویدن یک بازیکن اون رو تشخیص داد در این عکس توماس مولر نشون داده شده که حتی نحوه استایل منحصر به فرد این بازیکن رو طراحی شده که یک حالت قوز گرفتگی همیشه در استایلش دیده میشه

05517359042770836768.jpg
[/URL][/IMG]

66584715349837446198.jpg
[/URL][/IMG]

5 : خوب میرسیم به هوش مصنوعی که در بحث های قبلی گفتم نظر دادن به این قسمت هنوز یکم زود هستش . اصولا تا آدم خودش بازی نکنه هیچ وقت به کیفیت هوش مصنوعی نمیتونه پی ببره ،ولی به هر حال میشه در نمایش های گیم پلی چیز هایی رو حس کرد و با چشم دید و بتونه یک تجریه تحلیلی حتی کوچک داشته باشه . همگی دوستان میدونن هوش مصنوعی سری فیفا در این نسل در کل خب بوده و ایراداتی داشته که البته عجیب نیست بازی بدون نقص وجود نداره ولی مهم این هستش که آدم ببینه هوش مصنوعی بازی در مجموع در چه جایگاهی هستش و حالت باگز نداشته باشه .

سری فیفا یکی از ایراداتی که بهش وارد هستش هوش مصنوعی ماشینی این سری هستش البته هر سال هوش مصنوعی رو تا تونستن به هوش انسانی نزدیک کردن ولی در مجموع بعضی اوقات آدم حس میکنه داره با یک ماشین خالص بازی میکنه به طور مثال بازی با تیم های ضعیف رو به یادتون بیارید .

بگذریم صحبت من درباره این عکسی هستش از گیم پلی مربوط به pes 2014 در صحنه ای تیم یوزر داشت سی پی یو رو تحت فشار خودش قرار میداد و پرس شدید میکرد دانته پاس میده به بواتنگ و بواتنگ هم وقتی میبینه در فشار هستش از وسط زمین توپ رو میده به نویر و نویر هم با کمال خونسردی توپ رو پخش میکنه لازم به ذکر هستش که بازیکن ها هر کدوم میدونن که هم تیمیش چه قابلیتی داره و بواتنگ میدونه که نویر بازی با پاش عالیه به همین جهت توپ رو با خیال راحت به نویر میده ،نکته ای رو بگم اگه یک دروازه بانی که کار با پاش خوب نبود و در دروازه بایرن بود احتمال زیاد بواتنگ به زیر توپ میزد البته این موضع همیشه صدق نمیکنه و حالت تکراری نداره و شاید هم در بعضی مواقع حتی به دروازه بانی که کار با پاش خوب نباشه پاس به عقب بده البته در صد این احتمال بسیار کم تر میشه .

واقعا باید به این جزئیاتی که به نظر کوچک میاد و کونامی توجه بهش کرده باید تبریک گفت چون همین جزئیات کوچک هستش که در کنار هم یک بازی رو عالی جلوه میده ............

49162658614110504920.jpg
[/URL][/IMG]

23073798443516002645.jpg
[/URL][/IMG]

99965319166926503160.jpg
[/URL][/IMG]

در وقت های بعدی عکس ها و توضیحات بیشتری میزارم ........... پاینده باشید .

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر