Pro Evolution Soccer 2014 | Xbox 360

HoSIs

کاربر سایت
Nov 18, 2012
929
نام
Hossein
آقا این بحثارو ول کنید...فیفا بازی که برو همون فیفاتو بازی کن...اگرم PES بازی که بسم الله...
بحث الکی راه نندازید به خدا حرف زدن با فن فیفا به هیچ جا نمیره3...

YAMAUCHI

کاربر سایت
Aug 5, 2013
680
نام
ALIREZA - Tehran
فقط کافیه 10 ثانیه PES 14 رو بازی کنید اونوقت میفهمید که همه چیزش عوض شده و انقلابی در PES رخ داداه . PES به دوران امپراطوریه خودش بازگشت

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
من موندم یه سری از دوستان چشونه مدام دارن میگن pes مرده، هزار سال دیگه هم به Fifa نمیرسه و ... خوبه اگه اینطوریه که ملت خودشون شعور دارن یه چند دست که بازی کنن میفهمن. دیگه درست نیست چپ برن راست بیان هی بزنن تو سر pes ، خیلی ها عتقاد دارن امسال pes پیشرفتهای خیلی خوبی داشته و بهش امیدوار شدن بهتره دیگه با اینجور حرفها جو تاپیک رو خراب نکنین.

آخرین ویرایش:

jcs.w

کاربر سایت
Aug 29, 2013
373
خب دوستان منم موفق شدم بازيو تهيه كنم . راستشو بخوايد اگه واستون چهره بازيكناى ايرانى مهمه واسه هر تيم بيشتر از يه ربع طول نميكشه تا چهره هاشون رو اديت كنيد و تركيب و بقيه قضايارو درست كنيد تا كمى شبيه بشن ( من فقط استقلالو اديت كردم :D )
اينم نتيجه ( از سمت چپ : قاضى ، ساموئل ، مجيدى ( تو اين عكس خوب نيفتاده ولى خوب شده ) ) :
http://www.8pic.ir/images/71726810580236510734.jpg
تماشاگرها هم براى من درستن و عرب نيستن ( البته فقط توى بازيها , تو عكس طرفدارا عرب هم هست )
ميتونيد KONAMI STADIUM رو هم براى هر تيم اديت كنيد و اسم خودشو بزاريد مثلا آزادى .
در كل خيلى عاليه .​

آخرین ویرایش:

fifa12

کاربر سایت
Apr 29, 2011
489
نام
پیمان
سلام دوستان خدایی از بازی خیلی خوشم اومده فقط اونایی که نسخه کامل رو بازی کردین هوش مصنوعی خوب شده اخه تو دمو دفاع ها خیلی خیلی راحت دور میخورن و میشه دریبلشون زد خدایی جواب بذید بدون تعصب درست شده

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
بازی رو گرفتم و سه ساعتی هم بازی کردم .
اول رفتم سراغ استقلال که چند دور بازی کردم و واقعا عالی درست شده ! هر بازیکن ویژگی خاصی داره مثلا مجیدی شوت های خوبی داره و بازیکن بسیار تکنیکی هست یا جباری که سانتر ها و پاس های بسیار خوبی داره ! افت فریم و تا حدی سرعت بازی بهتر از دمو شده و قابل تحمل تره ! چمن هم مثل دمو عالیه ! قط بعضی ضعف ها در چهره بازیکنا دیده میشه که زیاد به چشم نمیاد . هوش مصنوعی واقعا عالیه و اصلا قابل پیش بینی نیست ! تیم های زیادی هم به بازی اضافه شده ... ! گزارشگر هم مثل نسخه های قبله ! در اخر باید بگم واقعا بازی عالی از اب در اومده و حداقل ارزش بازی کردنو !
بازیکن مورد علاقه در این بازی Arbeloa هست . :D

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,882
نام
malek
نسخه xbox360 رو الان بازیش کردم(نسخه کاملش رو منظورمه) یعنی میتونم بگم فوق العاده فوق العاده بسیار فراوان آشغال شده.گیم پلیش رو خواستن شبیه فیفای ... بکنن هم اون نشده هم اینکه گرافیکش رو زدن داغون کردن.چمنش هم شده موکت.یک رنگ و یک دست انگار رنگ پاشیدن روش.بازیکنا هم مدام در حال پاتیناژ رفتن هستن.شوت رو هم نگو که همشون چرخشی میرن و بعد اینکه نصف مسیر رو میره یه دفعه سرعت میگیره(نیوتن اگه بشنوه تنش تو گور ویبره خواهد زد).منوهاش هم که کلا تو اعصابه و منوی ترکیبش هم افت فریم داره در حد تیم ملی.خیلی بهش امید داشتم و لحظه شماری میکردم برا اومدنش و همون دیشب وقتی اومد گذاشتم دانلود شه ولی حیف.یاد اون مثل افتادم که کلاغه میخاد راه رفتن کرکس(:dکنایه) رو یاد بگیره راه رفتن خودش رو هم گم میکنه.مرگ بر کونامی

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
خبر های جالب و جدیدی بدم گیم اسپات اومده به بازی 6 داده و نویسندش همون کسی هستش که به نسخه PES 2013 اومده بود 8 داده بود و با نمره بازی فیفا13 برابرش کرده بود . فیفای پارسال کجا وpes 2013 داغون کجا ولی خبر جالب تر که یورو گیمر به بازی pes 2014 نمره 9 داده . کلا امسال شاهد نمرات متنوع از این بازی هستیم .................

Pro Evolution Soccer 2014 - GameSpot.com

PES 2014 review • Reviews • Xbox 360 • Eurogamer.net

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر