Pro Evolution Soccer 2014 | Xbox 360

DJHAMIDO2

کاربر سایت
Dec 1, 2009
61
وااااي پسر اينجوري خيلي قشنگتره!!!
ببينيد دوستان اول بريد توي قسمت ساپورت ستينگ ، هرچي كه advance هست رو بذاريد روي basic بعدش بريد توي تنظيمات دوربين
دوربين رو تا آخر زوم كنيد كه نزديك بشه به بازيكنا، بعد زاويه دوربين رو هم كلا بخوابونيد
حالا بازي كنيد
من ك خيلي حال كردم اينجوري شاهكار كونامي بهتر ديده ميشه
وقتي بازيكنا ميدون خيلي جالبه كه لباسشون تكون ميخوره

*** راستي نميشه يه تاپيك باز كنم به اسم استقلال در pes2014 ??? اينجوري هم بحث و گفتگو هاش هم داغ ميشه هاا

blondyman

کاربر سایت
Sep 20, 2011
31
با سلام به همه دوستان.تو این چند روز نقد همه دوستان رو خوندم جالب بود.اما نقد من بعد از یک هفته بازی کردن pes 2014
روز اول که بازیو گرفتم واقعا نا امید شدم.تغییرات زیاد.از جمله:موتور گرافیکی،گیم پلی،و...
جوری که زود خاموش کردم.!من از سالی که pes 4 اومد دارم این بازی رو می خرم و بازی میکنم.رفتم fifa 14 رو خریدم ببینم فیفا چه جوریه!وقتی فیفا رو گذاشتم داخل دستگاه اومد داخل بازی وسطای بازی خاموش کردم کنسولو.واقعا pes خیلی بهتره.مشکل امسال pes اینه در گیری هافبک ها در میانه زمین زیاد شده.از یک سو بازی رو واقعی تر نشون میده اما بعد از چند دقیقه از جذابیت بازی کم می کنه.برای اینکه نمیشه به دروازه نزدیک شد مثل نسخه های قبلی.اما کاری که من انجام دادم این بود که از الف تا ی تمریناتو انجام دادم.تازه فهمیدم فوتبال واقعی یعنی چی.!pes امسال خیلی بیشتر نزدیک به واقعیت شده.واقعا سخته.دیگه نمیشه مثه گذشته با یک نفر کل زمین رو طی کرد و گل زد.!!برای همینه که خیلی از دوستان کم لطفی کردن در مورد نقد این بازی.اما بازی باز هم مشکلات داره ولی مزیت های این نسخه بیشتر از معایبش هست.پیشنهاد می کنم تمریناتو کامل انجام بدین تا روی بازی سوار بشید.
سپاس

rezafard

کاربر سایت
Oct 4, 2011
5
با سلام
منم موافقم . همیشه تغییرات کلی به سختی پذیرفته میشه. من هم بعد انجام تمرینات و یه سری تغییرات تو مدل پاس دادن و شوت زدن الان دارم با لذت تمام این بازیو انجام میدم.خیلی به فوتبال واقعی نزدبک شده. فوتبال که همش گل زدن نیس. برید یه سر به تاپبک طرفدارلی فیفا بزنید ببینید همشون دارن از راحت گل زدن مینالن.سانتر گل. الان این بازی طوری شده که مجبورید جنگای وسط زمین رو ببرید یا از جناحین استفاده کنید تا به دروازه حریف برسید. این عین فوتبال واقعیه. هیچ بازی کامل نیس اینا هم حتما واسه چهره ها و ایرادات این شکلی یه آپدیتی میدن. موفق باشید.

hesearoom

کاربر سایت
Nov 29, 2011
308
به نظر من بازي بهتر شده ولي بيشتر pes 14 تلاش كرده مثل فيفا بشه الان فيفا رو شما بازي كنيد تقريباً خواسته از فيفا تقليد كنه ولي در كل برخوردها بهتر شده گرافيك بازي خيلي بهتر شده اما توپ گيري سخت تر بايد صبر كرد تا ببينيم امتياز جهاني اين بازها چطور ميشه در كل ليگ هاي AFC هم كه استقلال و سپاهان و تراكتور رو داره هم چهره بازيكنان افتضاح ، به هيچ عنوان مثل خودشون نيستن

يه سوال وقتي تيم رئال ميگيري هنوز Ozil توشه جريان چيه ؟ و چطوري ميشه كه تيمهارو بروز كرد ؟

rejhna

کاربر سایت
Jan 6, 2009
425
من هرسال هم فیفا میگیرم همpes ولی اصلا با گیم پلی وگرافیک فیفا نمیتونم کنار بیام همون pes روبازی میکنم نمیدونم چرا اینقدر از فیفا تعریف میکنن بازیکناش خیلی خشک ویه تکه تو زمین حرکت میکنن احتمالا چون لیگ مناطق کشورهای اروپایی رو داره فروشش زیاده:-/

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
امروز تو كلوپ چند دستي زديم
اولا افت فريم خيلي وحشتناكه
بعدشم بازي خيلي داغونه يه شوت نميزنن بازيكنها
بازيو خواستن از آركيد در بيارن گند زدن بهش
يه چيز خيلي جالب اين بود كه ويديچي كه سرعتش تو فيفازير 60 هست ميتونست كريس رو كه سرعتش بالاي 92 هست بگيره
نميدونم چيكا داره ميكنه كونامي ولي بازي بازم اركيد هست خيلي وضعش خرابه اصلا خريدش حتي كپي پيشنهاد نميشه
بنظرم كونامي استوديوشو ببنده خيلي بهتره اين بازي غيرقابل تحمل بود
تماميه بچه هاي كلوپ كه معمولا ادمهاي نوبي هستن و نوبها هم آركيد باز كلا بازي رو تحريم كردن

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
جالبه که بگم من اصلا افت فریم ندیدم
فک کنم بستگی به tv و کیفیتش داره

بازی بعد یه سری تنظیمات از لحاظ گیم پلی و گرافیک و طبیعی بودن عالی هست
فقط بعضی چیزایه جانبیش ناقص و رو مخ هست
یه ایرادی هم که یکی از دوستان اشاره کردن درگیریه بیش از حد وتوپ لو دادن هایه متوالیه که اونم اگر کمتر پا به توپ باشیم
و بیشتر کاره گروهی انجام بدیم حل میشه
فقط میمونه این فیسه بازیکنها که بعضیهاشون واقعا افتضاح هستن
کسی اگر لینک مستقیم از data pack داره لطفا بزاره

sirish

کاربر سایت
Jul 14, 2012
46
این data pack رو من دانلود کردم 2 تا فایل هست یکی 700 مگ و یکی 60 کیلو بایت و تو مسیر Content/0000000000000000/4B4E0856/00000001 ریختم حالا باید چیکار کنم آیا تغییری ایجاد میشه باید کار خاصی بکنم اصلا این data pack چه کاری انجام میده

اینم لینک دانلود مسقیم

https://mega.co.nz/#!XVZVDLiA!eDIN-y...g4GMnYUVAY2Abc

https://mega.co.nz/#!JIE0gAgb!X1_hZ1...irVjj5z0NoQzM8

منبع

http://www.xbox360iso.com/data-pack-pes-t714056.html

آخرین ویرایش:

hamid0006

کاربر سایت
Sep 2, 2009
43
این data pack رو من دانلود کردم 2 تا فایل هست یکی 700 مگ و یکی 60 کیلو بایت و تو مسیر content\00000000\4E4B0856\00000001 ریختم حالا باید چیکار کنم آیا تغییری ایجاد میشه باید کار خاصی بکنم اصلا این data pack چه کاری انجام میده

اینم لینک دانلود مسقیم

با نرم افزار horizonبریز رو فلش بعد کپی کن توxbox

hamid0006

کاربر سایت
Sep 2, 2009
43
دوستان واسه خريد انلاين پس فقط كافيه كه kerio رو شير كنيد
خيلي هم سادس

- - -ویرایش - - -

سلام مهرداد عزیز
من kerioرو باlocal area conectionبوسیلهbridgeمی کنم ولی به xbox وصل نمیشه لطفا نحوه وصل وipهای که در xboxبه صورت 5سطر است توضیح بدید چون اصلا سطر 3 و4 و5 تو xbox 0.0.0.0 ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند.

- - -ویرایش - - -

من دستگاه جیتگ دارم احتیاجی به horizon ندارم مستقیم میریزم تو همین مسیر فقط میخواستم بدونم این data pack چه کار خاصی انجام میده و از کجا باید فهمید
دوست عزیز یه سری توپ و.... اضافه می کنه و واسه online بازی کردن حتما لازمش داری

- - -ویرایش - - -

دوستان واسه خريد انلاين پس فقط كافيه كه kerio رو شير كنيد
خيلي هم سادس

- - -ویرایش - - -

سلام مهرداد عزیز
من kerioرو باlocal area conectionبوسیلهbridgeمی کنم ولی به xbox وصل نمیشه لطفا نحوه وصل وipهای که در xboxبه صورت 5سطر است توضیح بدید چون اصلا سطر 3 و4 و5 تو xbox 0.0.0.0 ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند.

DJHAMIDO2

کاربر سایت
Dec 1, 2009
61
آقا من فقط میخوام نقل و انتقالات درست بشه ، اگه کسی لینک مستقیم داره لطفاً قرار بده

راستی این دیتا پک ها که گذاشتین چرا با IDM دانلود نمیشه ؟؟؟

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
آقا یه لینک به غیر از این mega اگر کسی داره بزاره لطفا
این کلا به درد نمیخوره
بعد تو xbox360iso دیدم کاربرا نوشتن این به درد نمیخوره و فقط رو ورژنه لاتین! کار میکنه؟!

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,853
نام
پدرام
دوستان چرا توی مستر لیگ دیگه تقویم روزانه بازیها نیست و فقط میزنه day1....day2....day3.....!! یعنی نمیشه متوجه شد که بازی بعدی چند روز فاصله داره
سوال دوم اینکه چرا در مستر لیگ استامینای یا استقامت بازیکنا به شدت کم شده؟ من به بازیهای اروپایی که میرسم، نفس بازیکنام قبل از شروع بازی نصف هست و واقعا روی مخه، طوری که اصلا بیخیال مستر لیگ شدم، قبلا یه fatigue بود که خاموش میکردیم و مشکل حل میشد ولی الان نمیدونم چیکارش کنم

Sent from my C5303 using Tapatalk 4 Beta

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
راجع نصب Data Pack به صورت جداگانه... من پیشنهاد نمیکنم ... چون مساله کوچیکی به این راحتی بود کونامی و مایکروسافت چندروز درگیر درست کردنش نبودن ..

پیشنهاد میکنم صبر کنید ... منم اگه خبری نصیبم بشه حتما میگم ... چون هروز تو Twitter دارم چک میکنم ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر