Pro Evolution Soccer 2014 | Xbox 360

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
Data Pack هاروو فقط از طریق XBL باید دانلود کرد یا میشه تو فلش ریخت؟
اگه میشه یکی کمک کنه بگه از کجا بگیرم...ممنون:)

special_one

کاربر سایت
Aug 12, 2011
558
نام
navid
ببین اگه دوستم بودی این حرفتو میزاشتم به حساب شوخی بی ادبانه ولی حالا که از این خبرا نیست پس توهین در نظرش میگیرم.لطفا دفعه بعد وقتی راجب یه شخص حقیقی کامنت میزاری یکم بیشتر دقت کن.در ضم شما میگید که فیفا باز هستین پس لطفا در مورد بازی که از گذشتش و گیم پلیش که ماها بیشتر از یه دهه باهاش زندگی کردیم نظر فوق تخصصی ندین.فیفا و pes دو بازی هستن با گیم پلی متفاوت(البته بود)

من یه گیمرم و نظرم راجع به هر چی که بازی میکنمو مینویسم!عادت به پرت و پلا گفتن راجع به پاتیناژو ورزشای دیگه هم ندارم!

در ضمن هنوز بازی فرق اساسی با فیفا داره و دو تا بازی متفاوتن!

بیشتر از این نمیشه جواب شما قشر نوجوون رو داد!

موفق باشید!

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,880
نام
malek
من یه گیمرم و نظرم راجع به هر چی که بازی میکنمو مینویسم!عادت به پرت و پلا گفتن راجع به پاتیناژو ورزشای دیگه هم ندارم!

در ضمن هنوز بازی فرق اساسی با فیفا داره و دو تا بازی متفاوتن!

بیشتر از این نمیشه جواب شما قشر نوجوون رو داد!

موفق باشید!
اگه دقت کرده بودی گفته بودم که بیشتر دقت کن وقتی داری با کس دیگه ای حرف میزنی اینجا که خونتون نیست هرجوری خواستی خودتو تخلیه کنی.
"بیشتر از این نمیشه جواب شما قشر نوجوون رو داد" این قسمت آخر هم نشان از شعور بالات میده که تو سایتی که بیشتر اعضای اون نوجوون هستن داری بهشون توهین میکنی.در ضم اگه تا حالا بهت یاد ندادن از این به بعد بدون که معیار شعور و شخصیت افراد به سن و سال نیست

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
یه سوالی که درگیر ذهنم شده اینه که چرا ورزشگاها 19 تاس فقط !!!
یعنی نتونستن لایسانس نو کمپ یا برنابئو رو هم بگیرن؟
و یه سوال دیگه من با بایرن و توی آلیانز آرنا با گالاتاسرای بازی کردم اما ورودی بازی تماشاگرا آرم بایرن رو درست نکردن....این مواقع خاصی هست یا برای ما فاز ورداشته ؟:d

ahmad61

کاربر سایت
Sep 17, 2013
39
نام
احمد
اگه دقت کرده بودی گفته بودم که بیشتر دقت کن وقتی داری با کس دیگه ای حرف میزنی اینجا که خونتون نیست هرجوری خواستی خودتو تخلیه کنی.
"بیشتر از این نمیشه جواب شما قشر نوجوون رو داد" این قسمت آخر هم نشان از شعور بالات میده که تو سایتی که بیشتر اعضای اون نوجوون هستن داری بهشون توهین میکنی.در ضم اگه تا حالا بهت یاد ندادن از این به بعد بدون که معیار شعور و شخصیت افراد به سن و سال نیست
دقیقا با هات موافقم الانم یکی از دوستان به من گفت بزرگ شو ولی نمیدونه من هم که بزرگ شم اون 6 که بازی گرفته بزرگ نمیشه:))

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,880
نام
malek
دقیقا با هات موافقم الانم یکی از دوستان به من گفت بزرگ شو ولی نمیدونه من هم که بزرگ شم اون 6 که بازی گرفته بزرگ نمیشه:))
راس میگه دیگه برو بزرگ شو و عین بچه کوچولوا هی یه چیزو تکرار نکن:dکشتی ما رو با این 6:-&

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر