Pro evolution soccer 2012 | XBOX 360

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
gamespot امتیازه 8 رو به بازی داده و جالبه بدونید از گیم پلی و هوش مصنوعی، سرعته بازی و
انیمیشنها بسیار تعریف کرده همچنین کنترله بازیکنه بدونه توپ رو هم جزو نکاته مثبت ذکر کرده.
بهتره بدونید ایرادها ای که به بازی گرفته چه چیزهایی هست:
بزرگترین ایراد رو گزارشگره بازی دونسته و گفته که شل و بی حاله ( که خدایی هم هست و نمیدونم کونامی کی میخواد این و عوض کنه؟)
نکته بعدی رو که از معایب و نکاته منفی بازی دونسته اینه که خیلی از مودهایه بازی همون مودهایه سال قبل هستن ( نمیدونم مثلا چه ا
تفاقی باید میوفتاد تا منتقده گیم اسپات نظرش تامین بشه چون مودهایی هم اضافه شده و تا جایی که تو فیفا هم دیدم اونم خیلی مود
اضافه نکرده بود )
نکته منفی بعدی هم طبق معموله هر سال مشکلاته لایسنس هست که نمیدونم کونامی چرا هیچ فکری در این باره نمیکنه( البته این نکته
برایه گیمر ها تا چند روزه آینده مرتفع میشه و با فن ادیتهایی که بیرون میاد همه تیمها و بازیکنها لایسنس میشن ولی ... )

با این تفاسیر میتونم بگم امسال برای کسانی که دنباله ایراده بنی اسرائیلی نیستن و واقعا میخوان از بازی لذت ببرن
ساله خوبی با PES2012 خواهد بود. و میتونن لذته یک گیم پلی خوب و یه بازیه جالب رو دوباره تو این سری تجربه کنن
که البته بدونه جانب داریه الکی میتونم بگم این گزارشگر در هر حال در لذتی که میخوایم از بازی ببریم بی تاثیر نیست
و امیدواریم که بالاخره بازنشسته بشه و دست از سره این عنوان برداره.

موفق باشید

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
gamespot امتیازه 8 رو به بازی داده و جالبه بدونید از گیم پلی و هوش مصنوعی، سرعته بازی و
انیمیشنها بسیار تعریف کرده همچنین کنترله بازیکنه بدونه توپ رو هم جزو نکاته مثبت ذکر کرده.
بهتره بدونید ایرادها ای که به بازی گرفته چه چیزهایی هست:
بزرگترین ایراد رو گزارشگره بازی دونسته و گفته که شل و بی حاله ( که خدایی هم هست و نمیدونم کونامی کی میخواد این و عوض کنه؟)
نکته بعدی رو که از معایب و نکاته منفی بازی دونسته اینه که خیلی از مودهایه بازی همون مودهایه سال قبل هستن ( نمیدونم مثلا چه ا
تفاقی باید میوفتاد تا منتقده گیم اسپات نظرش تامین بشه چون مودهایی هم اضافه شده و تا جایی که تو فیفا هم دیدم اونم خیلی مود
اضافه نکرده بود )
نکته منفی بعدی هم طبق معموله هر سال مشکلاته لایسنس هست که نمیدونم کونامی چرا هیچ فکری در این باره نمیکنه( البته این نکته
برایه گیمر ها تا چند روزه آینده مرتفع میشه و با فن ادیتهایی که بیرون میاد همه تیمها و بازیکنها لایسنس میشن ولی ... )

با این تفاسیر میتونم بگم امسال برای کسانی که دنباله ایراده بنی اسرائیلی نیستن و واقعا میخوان از بازی لذت ببرن
ساله خوبی با PES2012 خواهد بود. و میتونن لذته یک گیم پلی خوب و یه بازیه جالب رو دوباره تو این سری تجربه کنن
که البته بدونه جانب داریه الکی میتونم بگم این گزارشگر در هر حال در لذتی که میخوایم از بازی ببریم بی تاثیر نیست
و امیدواریم که بالاخره بازنشسته بشه و دست از سره این عنوان برداره.

موفق باشید
انصافا این نسخه خیلی خیلی خوب شده! واقعا عالی شده! اگه لایسنزاش کامل بود بازی فوق العاده ای میشد! اما از نظر گیم پلی خیلی عالی شده!
من یه سوال فنی دارم: چطوری میشه دریبل ها رو تنظیم کرد!؟ از کدام منو باید تنظیم کنم!؟؟

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,291
نام
Afshin
لایسنسها رو درسته که نخریده ولی برای مایی که گیمر هستیم از طریق پچ و فایل های Edit و ... قابل درست شدنه . با توجه به نقد گیم اسپات میشه گفت گیم پلی بازی خیلی خوبه ، برای منه گیمر هم این از همه چیز مهم تره ... البته گزارشگره بازی واقعا رو مخه که روی لذت بردن از گیم پلی تاثیر منفی میزاره.

Aliph

کاربر سایت
Oct 29, 2006
85
نام
Ali
البته دوست عزیز من خودم تو11 با سی دی ادبت شده انلاین شدم وحتی لایو هم بازی کردم مشکلی نبود

دوست عزیز تو فروم های خارجی تاکید شده که احتمال بن شدن هستش ولی باز هم اساتید بایید تائید کنند

دوستان تاپیکی هم زدم برای ادیت بازی http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=49831

vaita2

کاربر سایت
Aug 30, 2008
72
لایسنسها رو درسته که نخریده ولی برای مایی که گیمر هستیم از طریق پچ و فایل های Edit و ... قابل درست شدنه . با توجه به نقد گیم اسپات میشه گفت گیم پلی بازی خیلی خوبه ، برای منه گیمر هم این از همه چیز مهم تره ... البته گزارشگره بازی واقعا رو مخه که روی لذت بردن از گیم پلی تاثیر منفی میزاره.
مگه واسه Xbox میشه پچش کرد؟

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140

کاملا درست میگید و باهاتون موافقم

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,291
نام
Afshin
مگه واسه Xbox میشه پچش کرد؟

پچ که نه ، ولی خیلی ها پیراهن ها و اسامی تیم ها رو در غالب فایل های سیو بازی توی اینترنت میزارن و شما میتونی اون فایل ها رو به هارد 360تون منتقل کنید.
من پارسال برای 11 این کار رو کردم و پیراهن ها و تمام تیم و اسامیشون درست شد.

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
پچ که نه ، ولی خیلی ها پیراهن ها و اسامی تیم ها رو در غالب فایل های سیو بازی توی اینترنت میزارن و شما میتونی اون فایل ها رو به هارد 360تون منتقل کنید.
من پارسال برای 11 این کار رو کردم و پیراهن ها و تمام تیم و اسامیشون درست شد.
به قول دوست عزیزمون هاستلر ایراد بنی اسرائیلی نگیریم خوبه ولی اخه من یا شما میتونیم اینو درست کنیم اخه ما باید به فکر همه قشری باشیم شاید یکی بلد نیست من pes قلبن دوست دارم اینو از تهه قلبم میگم ولی باید قبول کرد این برا بازی با این سابقه یه ایراده چیه که نمیخاد تیمارو لایسنس کنه تا از هزینه های زیادو یجوری دور بزنه میاد اینکارارو میکنه و همین باعث امتیاز منفی نسبت به فیفا میگیره در این موضوع امیدوارم یه روزی pes بتونه به جایگاه اصلی خودش برگرده و دله مارم شاد کنه تنها کاریه که میشه انجام داد .

Aliph

کاربر سایت
Oct 29, 2006
85
نام
Ali
اولا بله هم پیچ میشه ریخت روش هم سیو & ادیت آپشن فایل - تاپیکشم افتتاح شده Pes 2012 Edit
دوما لیسانس فقط پول نیست
خیلی از لیسانسها در اختیار فیفا هست ( بحث عوض نشه من علیه فیفا نیستم اینجا هم تاپیک پیس هست فقط :d )
اینطوری بود که پیس لیگ آلمانو با اسمهای اشتباه قرار میداد...

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
اولا بله هم پیچ میشه ریخت روش هم سیو & ادیت آپشن فایل - تاپیکشم افتتاح شده Pes 2012 Edit
دوما لیسانس فقط پول نیست
خیلی از لیسانسها در اختیار فیفا هست ( بحث عوض نشه من علیه فیفا نیستم اینجا هم تاپیک پیس هست فقط :d )
اینطوری بود که پیس لیگ آلمانو با اسمهای اشتباه قرار میداد...
خوب اقا علی pes بخاد میتونه خوب بعضی لیسانسهارو بگیره قبول داری که خودش نمیخاد یا نه علی اره .

Aliph

کاربر سایت
Oct 29, 2006
85
نام
Ali
خوب اقا علی pes بخاد میتونه خوب بعضی لیسانسهارو بگیره قبول داری که خودش نمیخاد یا نه علی اره .

آره قبول دارم ولی باز هم خوبه یه شرکت ژاپنی تونسته تا همینجا هم پیش بره

غمی نیست دادا ما که بازی رو ادیت میکنیم ..... تازه بهتر از تیمهای لیسانس شده خود بازی :d

در مورد ریلیز شدن نسخه انگلیسی اروپا هم (PAL ) :

• Release Date: Sep 27, 2011
  • Release Region: North America

• Release Date: Oct 14, 2011
  • Release Region: Europe

• Release Date: Oct 13, 2011
  • Release Region: Australia

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N

غمی نیست دادا ما که بازی رو ادیت میکنیم ..... تازه بهتر از تیمهای لیسانس شده خود بازی :d

علی جان ما ایرانیا تو ادیت کردن حرفه ای هستیم منم برا داداشم درستش میکنم در مورد تاریخ ریلیزم تشکر عزیز خیلی اقایی به مولا .

erfan.dlp30

کاربر سایت
Aug 27, 2010
174
نام
عرفان

اقا تاریخ هایی که گذاشتی کاملا درسته ! من الان تو ویکی پدیا دیدم برای PC - Xbox 360 - PS3 روز 14 اکتبر عرضه میشه ! من نمیدونم این تاریخ 5 مهر کی گفته بود !!

Aliph

کاربر سایت
Oct 29, 2006
85
نام
Ali
5 مهر درست بود ولی برای نسخه آمریکایی یعنی 27 sep

خود سایت اصلی pes هم زده 14 oct

http://www.konami-pes2012.com/eu/en/all-about-pes2012/

PES 2012
Release Dates for PS3, Xbox 360 and Windows PC

September 27th