Pro evolution soccer 2012 | XBOX 360

سلام
من الان pes 2012 خریدم انگلیسی نداره یعنی نمیشه کاریش کرد؟؟؟
نمیشه زبان انگلیسیو بهش اضافه کرد؟؟؟
حالا با آپدیت یا پچ یا ......؟

سلام
من الان pes 2012 خریدم انگلیسی نداره یعنی نمیشه کاریش کرد؟؟؟
نمیشه زبان انگلیسیو بهش اضافه کرد؟؟؟
حالا با آپدیت یا پچ یا ......؟
سلام دوست عزیز میشه الان نسخه انگلیسی تو کرج میفروشن دستکاری شده هست همی الان من نخریدم فعلا موندم اصلیش بیاد در ضمن اقا علی یه تایپیک زده روش اضافه کردن زبان انگلیسیم توضیح داده

لینک

سلام دوست عزیز میشه الان نسخه انگلیسی تو کرج میفروشن دستکاری شده هست همی الان من نخریدم فعلا موندم اصلیش بیاد در ضمن اقا علی یه تایپیک زده روش اضافه کردن زبان انگلیسیم توضیح داده

لینک
یعنی این نسخه که من دارم ناقصه؟؟؟
یا بهتر بگم اون یکی نسخه که میگی چیزه جدیدتری نسبت به این یکی داره؟؟؟

یعنی این نسخه که من دارم ناقصه؟؟؟
یا بهتر بگم اون یکی نسخه که میگی چیزه جدیدتری نسبت به این یکی داره؟؟؟
آقا رضا گل من نمیگم ناقص نه فقط اینا قسمت زبانشو دستکاری کردن انگلیسی توش اضافه کردن بعضیا البته اگه برا شما انگلیسی داره چون تا الان نسخه انگلیسیش نیومده تو بازار موفق باشین داداشم .

چرا کسی از گیم پلی و تغییرات مشهود بازی چیزی نمیگه؟همه گیر دادن به زبان!!حالا تا 22 مهر صبر میکنیم بعد نهایت 5000 تومن میدیم بازی رو میخریم دیگه!من فریمور کنسولمو آپدیت نکردم هنوز منتظر lt2 بودم تا یبارکی آپ کنم.واسه همین نمیتونم همین کپی موجود رو هم بازی کنم=((
حالا لطف کنید تعریف کنید ببینیم تغییرات بازی چطور بوده؟گزارشگر ها چه جوری شدن؟تغییر کردن یا نه؟گرافیک ،سرعت ،روانی بازی ،منوها ،لیگ ها و تیم های اضافه شده و ...

چرا کسی از گیم پلی و تغییرات مشهود بازی چیزی نمیگه؟همه گیر دادن به زبان!!حالا تا 22 مهر صبر میکنیم بعد نهایت 5000 تومن میدیم بازی رو میخریم دیگه!من فریمور کنسولمو آپدیت نکردم هنوز منتظر lt2 بودم تا یبارکی آپ کنم.واسه همین نمیتونم همین کپی موجود رو هم بازی کنم=((
حالا لطف کنید تعریف کنید ببینیم تغییرات بازی چطور بوده؟گزارشگر ها چه جوری شدن؟تغییر کردن یا نه؟گرافیک ،سرعت ،روانی بازی ،منوها ،لیگ ها و تیم های اضافه شده و ...
میتونم بگم پیشرفت که زیاد داشته

داستان :

درسته داری فوتبال بازی میکنی ولی بخش فوتبال لایف امسال میشه گفت داستان داره براتون اگه مربی شید تمرینات تیمتونو توی منو میبینید با شکلایه مختلف - وقتی مربی میشید تو کنفرانس خبری به صورت یه فیلم نشون میده که معرفی میشید
وقتی بازیکن میخرید اگه بازیکن قرضی باشه تو کنفرانس خبری معرفی میشه با لباس تیم & فیگور & .... اگه بازیکنی هم معروف باشه بخرید توی استادیوم معرفی میشه تو یه روز غیر فوتبالی و میره پشت میکروفونو باسه طرفدارا یکم حرف میزنه
توی مستر لیگ بازیکنها میان با مربی حرف میزنند و ازتون چیزهایی میخوان مثل من خستم چرا بازیم میدی - چرا منو باسه لیست فروش گذاشتی - چرا منو بازی نمیدی - چرا منو تو پست دیگه بازی نمیدی و .... که میتونی 3 نوع جواب به هر سوالی بدی که بسته به نوع سوال یازیکن خوشحال میشه ناراحت میشه عصبانی میشه خیلی خوشحال میشه و ....
قسمت مربی گری & لجند ..... خیلی تو انیمیشنها پیشرفت کردند و اگه توضیح بدم یه چند خطی طول میکشه

گیم پلی بازی :
نسبت به سال پیش بایید بگیم که در اصل تغییر یافته 2011 هست یعنی سعی کردن باگها رو برطرف کنند - یه سری چیزها هم به اون اضافه کردند مثل کنترل کردن بازیکنهای دیگه با آنالوگ سمت راست که مثلا در زمان زدن توپ به وسیله دروازه بانها - ضربه آزادها و کرنرها و .... میشه مشخص کرد که قصد دارید توپ رو برای کی بفرستید یا در زمان حمله میتونید با آنالوگ سمت راست بازیکن دیگه رو فعال کنید که فرار کنه و براش توپ به عمق بفرستید ......... یا اینکه توی تنظیمات دکمه ها میتونید حالت دفاع تیمی رو روی دستی بگذارید تا دیگه وقتی پرس تیمی رو میزنید 3 - 4 نفر نریزند روی حریف تا توپو بگیرند بلکه مثل فیفا خود بازیکن تلاش کنه توپ بگیره با زدن یه دکمه پاشو دراز کنه و ......... یه جورایی هم سعی کردن بازی رو شبیه به pes6 کنند چون هنوز هم بعضی ها بازی میکنند
تنها مشکل دروازه بانها هستند که نسبت به دمو پیشرفت داشتن ولی باز هم جای کار دارند
این هم بگم که اگه دوست دارید بازی خیلی سخت بشه میتونید بازی رو از تاپ پلیر روی استار بگدارید >:d<

گرافیک :
گرافیک بازی تغییر زیادی کرده که میتونیم به بهتر شدن لباسها - تغییر قیافه بازیکنها ( که حتی تکسچر آنها بزرگتر شده و تغییر کرده ) حتی عرق میکنند و رگ گردنشون هم بعضی جاها دیده میشه - پوشیده شدن لباس تیمها بر تن تماشا چیها - نشون دادن مربی ها - بازیکنها - افراد دور زمین و فیلمبردارها به صورت پویا ( یعنی دیگه ماکت نیستند ) 2 تا دوربین هم به بازی اضافه شده که یکیش از بالا هستش و یکی هم مخصوص نگاه کردن ( مربی گری ) به نام لایو که پیشنهاد میکنم مربی بودین بازی رو با لایو نگاه کنید
اما چیزی که منو ناراحت میکنه و امیدوارم در پچی بیرون میاد از طرف افرادی که ایمیج بازی رو ادیت میکنند این هست که کنامی باسه اینکه گرافیک طبیعی تر باشه یه حالتی بر روی بازی گذاشته به نام Blur که دوستانی که توی کامپیوتر بازی رو انجام دادن میدونند این حالت بازی رو تارکرده که توی کامپیوتر میشه با یه پچ کوچیک اونو حل کرد که بازی رو با یه گرافیک زیبا و شفاف نشون میده که امید وارم ادیتورها این مشکلو حل کنند

صدا :
گزارش بازی بهتر شده هنوز گزارشگر شل گزارش میکنه ولی قابل قبول هستش و تیمهایی که لیشانس شدن هم اسمشون رو هم میبره وتفسیرشون میکنه مثلا برای میلان حتی اسم ورزشگاه رو هم میبره و..... و حتی من یکی از تیمهایه انگلیسی که لیسانس نبود اسمشو شنیدم که فکر میکنم به دلیل جام باشگاها بود.....

و......

من که به بازی از 10 نمره 9 میدم - اینم بگم که هم fifa بازی میکنم هم pes

یا علی

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: hustler
مرسی علی جان عالی بود.این مشکل Blur تو نسخه کنسولی هم هست؟(بیشتر ایکس باکس منظورمه)سرعت دویدن بازیکنا چطوره؟لیگ ایران داره؟یا همچنان تحریمیم؟

لیگ ایران که :d ایشالا چند سال دیگه ولی ایران تیم ملی رو مثل سالهای پیش لیسانس نشده داره
Blur هم تو تمام نسخه ها هستش ولی ایشالا باسه xbox هم ادیتورها درستش کنند چون ئواقعا یه چیز بدی هست و میتونم بگم بازی گرافیکش از این رو به اون رو میشه وقتی نباشه
دویدن خوبه سریع شده بازی البته بستگی به خودت داره که دوست داشته باشی یا نه من که اصولا سرعت بازی رو 1- قرار میدم تا آرومتر بازی کنند

من که فعلا نسخه نهایی دستم نرسیده و فقط دمو رو بازی میکنم
دستگاه من uc هست و برای یه بار هم که امسال uc زودتر ریلیز شد
کلا یه نسخه درست حسابی هم ازش لیک نمیشه؟!!!!

تو دمو که سرعته بازی برام خوب بود
فقط احساس میکنم کمی تصویر مات شده؟!
بازی هم که رو top player به شدت سخت شده:d
من که هنوز بردی نداشتم ، فقط مساوی .

از Aliph ه عزیز هم به خاطره شور و حال دادن به این تاپیک ممنونم

دروازبان ها واقعا افتضاح هستن!!! داوری هم اگه رئال مادرید باشید و رو به روی بارسا بازی کنید همش به ضرر رئال سوت میزنه!!! امتحان کنید حتما!!!

آقا علی اون فایل تصویری که برای تغییر زبان گذاشتین زیاد واضح نیست اصلا فایلها دیده نمیشن اگه مراحل رو باعکس توضیح بدین ممنون میشم

من امروز نسخه زبان انگلیسی با گزارشگر آلمانی یا فرانسه ... رو گرفتم ... از توپخونه ...

فقط میتونم بگم ریــــــ ..... !!! افتضاح !!!:-& 100 رحمت به 2011 !!! خاک بر سر کونامی کنن با این بازی سازیش !! همشون باید جمع شن برن ماست بندی بزنن !!!

لایسنس که هیچی !!! اصلا هم رو بازی کار نکردن !! من همیشه اعتقاد داشتم یه گیم 3 تومنی ارزش نداره آدم حرص بخوره , ولی این ... )x
نقل و انتقال ها هم که مثل همیشه عقبه و ناقصه ! آقا باید قبول کنیم pes هیچ حرفی یعنی هیــــــــــچ حرفـــــــــی واسه گفتن در مقابل فیفا نداره !!!

تور دروازه رو چرا تنگ کردن ؟!!!! یعنی چی آخه ؟!!!!:-o گرافیک بد نیست ولی ماشاال.... همه بازیکنا از دفرانسیل عقب آبادن !!! هیکلا از در تو نمیاد !!!=))

راجع به گیم پلی اصلا صحبت نمیکنم که ارزش صحبت کردن نداره , بیشتر شبیه فوتبال دستی میمونه =))

من به شخصه این ترکمون کونامی رو فقط به خاطر مستر لیگش بازی میکردم که اونم ریـــــ .... توش !!! چرا اینجوریش کردن ؟؟!!!! باید با یه تیم در پیت شروع کنی فقط !!!
یعنی مثل سابق تیم اصلی اون باشگاه که انتخاب میکنی رو بهت نمیده !!! ( فقط یه سری جوون بهت میده !! ) :-&

حیف نون که این کونامی میخوره ...)x

در ضمن الان نگید به من فن فیفا هستی و اصولی نقد نمیکنی و ... و ... غیره ....

بابا من خودم pes باز بودم , تو همین تاپیک هم دیدین که کلی پست زدم منتظر بودم که به دستم برسه , ولی واقعا متاسفم که منتظر همچین آشغالی بودم !!!

من نمیدونم کدوم سلیقه ای میتونه بیاد pes رو به فیفا ترجیح بده !!!!!:|

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or