Pro evolution soccer 2012 | XBOX 360

johhny

کاربر سایت
Jan 26, 2011
486
سلام دوستان.اگر من آن لاین باشم.و pes 12 رو اجرا کنم.
می تونم برم تو قسمت آپدیت؟
یعنی میشه pes 12 رو آپدیت کرد؟
خطر بن یا هر چیز دیگه نداره؟
و اینکه خود بازی آپدیت میشه یا نه؟
با تشکر از شما دوستان

دوست عزیز pes2012 دیسکش XGD2 هستش یعنی نیاز به استیل پچ و اینا نداره شما فقط باید LT3 داشته باشید دیگه راحت میتونید هرکاری که دوست دارید انجام بدید

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
سلام میخواستم یک پچ بدین که همه تغییرات توش باشه از جمله لباس و کفش و توپ و منو و..................... و بگید که چگونه باید روی دیتگاه بریزم به شدت منتظرم

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
دوست عزیز pes2012 دیسکش XGD2 هستش یعنی نیاز به استیل پچ و اینا نداره شما فقط باید LT3 داشته باشید دیگه راحت میتونید هرکاری که دوست دارید انجام بدید
دوست عزیز برا xgd2 استیل پچ میخاد مگه قبل اینکه xgd3 نیومده بود بازیاش استیل پچ نمیکردیم برا لایو حتما باید این کارو انجام داد موفق باشین .

---------- نوشته در 02:05 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:03 PM ارسال شده بود ----------

سلام میخواستم یک پچ بدین که همه تغییرات توش باشه از جمله لباس و کفش و توپ و منو و..................... و بگید که چگونه باید روی دیتگاه بریزم به شدت منتظرم

احسان جان منکه تا الان پچی برا xbox ندیدم برا pes چرا اینجور می کنی یه لحظه برو لایو اپدیت کن راحت دیگه . اینجوری خیلی خیلی بهتره و دنبال پچ گرفتنو اینام نباش هر پچی که میادا اینا که همشون رسمی نیستن خلاصه یجاشون میلنگه برا خود ماکروسافتو بگیر راحت . موفق باشین .

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,767
نام
Masoud
سلام.

یه آپشن فایل میخواستم که قسمت سوم مسترلیگ رو باز کنه (بازیکن های اصلی تیم رو از اول داشته باشی)

طریقه ریختنش رو هم توضیح بدین ...

ممنون.

ashil22

کاربر سایت
Apr 16, 2010
16
سلام
دوستان یه مشکلی برای من پیش اومده هرچی هم فکر میکنم و میگردم به هیچ نتیجه ای نرسیدم
چند روز پیش برای آپدیت PES خودم اقدام کردم یه پچی رو برای آپدیت دریافت کرد بعد خواستم وارد بازی بشم پیغام clean disk رو داد!
با 3 دیسک دیگه از 3 فروشگاه مختلف حتی یک دیسک با زبان فرانسوی هم امتحان کردم همون پیغام رو میده اما روی بقیه بازی ها مشکلی نیست
کرک LT3 و درایو لاین آن هستش!ممنون میشم اگر کسی فکری به ذهنش میرسه بهم بگه
حتما باید پاکش کنم تا بیاد!
کسی چیزی به ذهنش نمیرسه؟

آخرین ویرایش:

zest

کاربر سایت
Dec 20, 2006
48
دوستان یه مشکلی برای من پیش اومده هرچی هم فکر میکنم و میگردم به هیچ نتیجه ای نرسیدم چند روز پیش برای آپدیت PES خودم اقدام کردم یه پچی رو برای آپدیت دریافت کرد بعد خواستم وارد بازی بشم پیغام clean disk رو داد! با 3 دیسک دیگه از 3 فروشگاه مختلف حتی یک دیسک با زبان فرانسوی هم امتحان کردم همون پیغام رو میده اما روی بقیه بازی ها مشکلی نیست کرک LT3 و درایو لاین آن هستش!ممنون میشم اگر کسی فکری به ذهنش میرسه بهم بگه حتما باید پاکش کنم تا بیاد! کسی چیزی به ذهنش نمیرسه؟

bnc

کاربر سایت
Oct 7, 2010
826
نام
کاظم
دوست عزیز برا xgd2 استیل پچ میخاد مگه قبل اینکه xgd3 نیومده بود بازیاش استیل پچ نمیکردیم برا لایو حتما باید این کارو انجام داد موفق باشین .

---------- نوشته در 02:05 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:03 PM ارسال شده بود ----------

احسان جان منکه تا الان پچی برا xbox ندیدم برا pes چرا اینجور می کنی یه لحظه برو لایو اپدیت کن راحت دیگه . اینجوری خیلی خیلی بهتره و دنبال پچ گرفتنو اینام نباش هر پچی که میادا اینا که همشون رسمی نیستن خلاصه یجاشون میلنگه برا خود ماکروسافتو بگیر راحت . موفق باشین .

برای این کار مگه حتما نباید هک LT3 انجام بدیم؟

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,767
نام
Masoud
سلام.
من الان یه مشکلی با خود بازی دارم ...

زمانی که با آنالوگ بازی میکنم ، بازیکن قر میده :))
مثلاً با یه بازیکن توپ رو گرفتم و یه جهتی هم با آنالوگ گرفتم و دارم میدوم (مثلاً از طرف دروازه خودمون گرفتم توپ رو و دارم میدوم طرف دروازه تیم حریف) ، چند قدم یک بار بازیکن وای میسه (انگار که آنالوگ رو ول کردم و دوباره گرفتم) و دوباره حرکت میکنه (خیلی سریع اتفاق میوفته و بازیکن کاملاً وای نمیسه ، انگار که داره قر میده) ، ولی این مشکل رو با دکمه ها ندارم ...
دو تا دسته رو هم امتحان کردم (مشکل دسته نیست)

میخواستم ببینم کسی تا حالا همچین مشکلی با این بازی نداشته ؟؟؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر