PlayStation Tablet معرفی شد

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,245
نام
امیرحسین
s1vq43mv14lqchfk051i.jpg

امروز سونی رسما در ژاپن PlayStation Tablets را در دو طرح متفاوت معرفی کرد .

این تبلت ها در دو نوع یکی با صفحه ی نمایش یکپارچه 9.4 اینچی و دیگری با دو صفحه ی نمایش مجزای 5.5 اینچی با قابلیت یکپارچه سازی تصاویر ( شبیه آنچه در 3DS دیده ام ) پاییز امسال در سراسر جهان در دسترس خواهند بود .

اما نکته ی مهم پشتیبانی این تبلت ها از بازی هایی از PS One خواهد بود که از طریق PlayStation Suite قابل دریافت خواهند بود .

همچنین این دو تبلت از Android 3.0 پشتیبانی کرده و مجهز به WiFi و 3G/4G خواهند بود ، هنوز خبری مبنی بر قیمت و یا سایر مشخصات سخت افزاری این تبلت ها اعلام نشده است .

pwe68cea1vvzn907i501.jpg

x2c9ofzwefsuxornltq.jpg

sami_19

کاربر سایت
May 1, 2008
708
نام
SaMaN
آره تبلتى كه كه فروشش تو ماه اول عرضه ١٢.٥ ميليون بوده رو نخر برو از اين Copycats ها بخر با اين آمار فروش اهكارشونوكهوسيستم عاملش هزار و يك مشكل داره رو تبلت
حالا کاری با اون عبارت "هزار یک مشکل" ندارم و به حساب نظرشخصی میزارم اما اون آخر پستتون که گفتین "رو تبلت" نشون میده کلا هیچ اطلاعی از Android 3.0 یا همون Honeycomb ندارین، چون در واقع این نسخه از اندروید فقط و فقط مخصوص تبلت ها طراحی شده و جای دیگه ای استفاده نشده که ما بگیم هزار و یک مشکل داره رو تبلت!

اون هزار یک مشکلی که شما میگین مخصوص به تبلت های اندرویدی گذشته بود که از نسخه ی پورت شده ی اندروید 2.2 استفاده می کردن که نمونش Galaxy Tab هستش که نه هزار و یک مشکل، که مشکلات جزئی داره(مثل هماهنگ نبودن اون نسخه از اندروید با صفحه نمایش های بزرگ و در نتیجه کاهش کیفیت) اما حالا با Honeycomb که کاملا مخصوص تبلت ها طراحی شده هیچ مشکلی وجود نداره.

با یه نگاه جزئی به Motorola Xoom که اولین تبلتی هستش که از Honeycomb استفاده می کنه میشه فهمید این سیستم عامل هیچ مشکلی بر روی تبلت ها نداره.(برخلاف نسخه های قبل) حتی سایت CNET هم به خاطر همین سیستم عامل جدید لقب بهترین محصول CES 2011 رو به Xoom داد و کلا تمام رسانه ها ورژن جدید اندروید رو تحسین کردن. حتی با نگاه کردن به عکس های Interface این نسخه از اندروید هم میشه فهمید کدوم سیستم عامل مخصوص تبلت هاست و کدوم مستقیما از روی Smartphone کپی شده!

Is-Android-Honeycomb-Perfect-3-600x337.jpg

پ . ن : Black OPS هم ماه اول n نسخه فروخته، این یعنی باید بیخیال FPS های دیگه شد؟!

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
آخرین ویرایش:

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
آقا چه دعوایی هستش بابا چه خوب چه بد نخرین . هر کسی بر مبنای نیاز یا علاقه شخصیش یا جنسی که میپسنده خرید میکنه دیگه این که دعوا نداره .

Danteppc

کاربر سایت
Dec 29, 2008
995
چقدر بدم میاد وقتی توی بازیسنتر بحث درباره محصولات اپل میشه. متاسفانه یا خوشبختانه اکثریت هیچ دیدی از آیفون و آیپد ندارن و جالب اینه که نظر های آن چنانی هم میدن. ("یه حسی بم گفت نخرم" funny !)
کسی حرفی برای گفتن داره بیاد i-os.ir .
در مورد این تبلت ها هم باید بگم که شخصا عقیده دارم سونی برای رقابت با آیپد ارائه نکرده.
اگه قیمتی متعادل داشته باشه حاضرم بخرم.

• Like
Reactions: shahab-gamer

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,177
نام
ماکان
ولی خداییش هر دو مدل بی نهایت بی ریخت هستند ضخیم و گنده و بی قواره !

باز تو ترول کردی؟:D

امیر حسین اینا هرچی باشن زشت نیستن! اتفاقا مثل اقلب محصولا سونی طراحی شیک و سنگینی دارن.

البته شاید یکی مثل خودت محصولات دیجیتالی جم و جور نازک رو بپسنده اما خوب خیلی ها هم مثل من موافق لوازم این مدلی گنده هستن. مثلا من از ان مدل تاشو که فکر میکنم S2 هست خیلی خوشم امده! هرچند که جفتش رو میخرم چون برای من استفاده های مجزا خواهند داشت.

علی نظرت در مورد iPad رو قبول دارم اما خداییش دلیل خوبی برای نخریدن اینا نیست! مثلا اینجور که تو میگی همه دنیا باید برن iPad بگیرن و هر کسی اینکارو نکنه یه جورایی حماقت کرده! اینجور که نمیشه!:D

• Like
Reactions: Ezio da Firenze

Rover

کاربر سایت
Oct 11, 2007
1,059
نام
Vahid
میشه از دوستان پرسید اگر آندروید اینقدر مزخرفه پس اون رشد 600 درصدیش رو از کجا اومده...؟پیش بینی OS ها رو تا سال 2014 دیدید؟
قابل توجه دوستان آمار گذار!!!!

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
علی نظرت در مورد iPad رو قبول دارم اما خداییش دلیل خوبی برای نخریدن اینا نیست! مثلا اینجور که تو میگی همه دنیا باید برن iPad بگیرن و هر کسی اینکارو نکنه یه جورایی حماقت کرده! اینجور که نمیشه!:D

من منظورم اصلا اينجوري نبوده و نيست همينجا هم معذرت خواهي ميكنم از تمام كسايي كه فكر ميكنن من همچين منظورى داشتم
آندو خوب شده اما رو تبلت هنوز خيلي مونده خوب بشه بر عكس نسخه هاس امارت فونش كه پيشرفت خوبي كرده

میشه از دوستان پرسید اگر آندروید اینقدر مزخرفه پس اون رشد 600 درصدیش رو از کجا اومده...؟پیش بینی OS ها رو تا سال 2014 دیدید؟
قابل توجه دوستان آمار گذار!!!!
ديشبو خوب خوابيدي گلم ؟؟
اينجا بحث Android 3.0 هست نه نسخه هاي ديگه
الکی هم یه لینک نده مثلا خیلی حالیته .
الان با كي بودي ؟

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Ezio da Firenze

Ezio da Firenze

کاربر سایت
Jul 2, 2008
1,978
نام
Metti
چقدر بدم میاد وقتی توی بازیسنتر بحث درباره محصولات اپل میشه. متاسفانه یا خوشبختانه اکثریت هیچ دیدی از آیفون و آیپد ندارن و جالب اینه که نظر های آن چنانی هم میدن. ("یه حسی بم گفت نخرم" funny !)
کسی حرفی برای گفتن داره بیاد i-os.ir .

الان این پستت توهین بود . آفرین به تو که دید داری . الکی چرت و پرت تحویل نده الکی بحث رو عوض نکن بیا جواب پستای سامان یا بقیه دوستان رو بده الکی به پست من که اصلا هیچ کاری هم ندارم به این چیزا جواب نده . الان آیفون چه ربطی به این موضوع داره ؟می گم جو گیرین بگین دید ندارن
واقعا درک بعضیا فوق العاده پایینه . من تو کدوم پست گفتم اپل خیلی مضخرفه؟؟؟
الکی هم یه لینک نده مثلا خیلی حالیته .

الان با كي بودي ؟

با شما نبودم .

آخرین ویرایش:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,177
نام
ماکان
من منظورم اصلا اينجوري نبوده و نيست همينجا هم معذرت خواهي ميكنم از تمام كسايي كه فكر ميكنن من همچين منظورى داشتم
آندو خوب شده اما رو تبلت هنوز خيلي مونده خوب بشه بر عكس نسخه هاس امارت فونش كه پيشرفت خوبي كرده

ديشبو خوب خوابيدي گلم ؟؟
اينجا بحث Android 3.0 هست نه نسخه هاي ديگه
علی من برداشت دیگه ای از حرفت نکردم. با صحبت های باقی دوستان هم کار ندارم، کلی گفتم.

میدونم تو توصیه کردی به ایشون اما منظورم این بود که تو نگاه فنی و خیلی تخصصی داری در صورتی که همه با این دید نمیرن سراغ این محصولات. چون اگه قرار باشه همه فقط به لحاظ فنی و اینکه کدوم محصول از همه بهتره بخوان اقدام به خرید کنن به محصول باید بازار رو اشباع کنه و بقیه هم برن بوق بزنن!:D

مثلا همین دوتا S1‌و S2 اگه قابلیت سینک شدن با PS3 و بقیه محصولات سونی رو داشته باشن و بتونن انها رو به هم وصل کنن خیلی جالب میشن و خصوصا برای یک مثل من که اصولا از این برند استفاده میکنه خیلی وسوسه انگیز! در مجموع همه چیز به سلیقه افراد بستگی داره و بحث و جدل به این شکل نداره.

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,515
نام
میلاد
چقدر اینجا عقده ای داریم خبر نداشتم!
هنوز حتی مشخصاتشم تایید نشده به سپاه اپل تو بازیسنتر برخورده!:))
نمونش

البته اینم بگم که این Tablet به پای Galaxy سامسونگ هم نمی رسه چه برسه به پای IPAD 1
IPAD 2 دیگه جای خود دارد پردازنده دو هسته ای:-o خیلی حال می ده!!!:x

راستی کی گفت آندروید مشکل داره!؟:))
اپل خودشو به خاطر آندروید گوگل خیس کرده همه بازارم سر تعظیم جلوش فرود آوردن و منم البته فکر میکنم همه اینها به خاطر اشکالات آندروید باشه!:))تبلت سامسونگ رو اصلا ولش کنین برین چندتا ویدیو از Xoom ببینین بعد ادعای دانشتون بشه
اصولا همه محصولات اپل بدون اشکال هستن و بقیه رقبا هم به حساب نمیان.بماند که تبلت اپل حتی فلش رو هم پشتیبانی نمیکنه!

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
این PS Suite از زمان عرضه ی PS2 Slim تا قبل معرفی NGP بهترین و شاید تنها حرکت واقعا خوب و بی ایراد سونی بوده. اگر گسترده تر بشه، کارای خیلی زیادی میتونن باهاش بکنن.

Isildur

کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,245
نام
امیرحسین
باز تو ترول کردی؟:D

امیر حسین اینا هرچی باشن زشت نیستن! اتفاقا مثل اقلب محصولا سونی طراحی شیک و سنگینی دارن.

البته شاید یکی مثل خودت محصولات دیجیتالی جم و جور نازک رو بپسنده اما خوب خیلی ها هم مثل من موافق لوازم این مدلی گنده هستن. مثلا من از ان مدل تاشو که فکر میکنم S2 هست خیلی خوشم امده! هرچند که جفتش رو میخرم چون برای من استفاده های مجزا خواهند داشت.

ترول تر از تو اینجا داریم سونی فن ؟ :d

s1 قشنگه ولی اصلا ایده آل نیست :

sony-unveils-playstation-tablets-20110425104905338_640w.jpg

ولی آخه این چیه این زیر ؟ کتلت ؟ :d یاد6600 می افته آدم =))

sony-unveils-playstation-tablets-20110425104900494_640w.jpg

mehdihoo

کاربر سایت
Jan 19, 2008
623
نام
مهدی
@λ.D.00
ببخشید ولی تو همین عکسائی که گذاشتید اگر دقت کنید نوشته :
DESIGN and ......... are subject to change without notice
حالا نمیدونم یا معنیش رو متوجه نشدید یا ندیدیدش یا... به هر حال این طراحیه نهائی نیست.
ما هم داریم روی همین طرح نظر میدیم ، نه چیزی که تو ذهن هر کسی میتونه باشه !

در ضمن وقتی یه محصول رسما معرفی میشه و برای 7-8 ماه دیگه هم عرضه ی اون برنامه ریزی شده انتظار نداری که بیان طرحی که تازه معرفی شده رو Facelift کنن ؟؟؟
خوب برای همین نوشتن که بدون اطلاع طراحی رو میتونن عوض کنن دیگه.
در ضمن اون چیزی که مد نظرِ شماست مراحل آخر طراحیِ محصول هستش.
حق با شماست این Prototype نیست ولی طراحی نهائی هم نیست و فلسفه نوشتنِ اون جمله هم اینه.
در بدترین حالت هم خوب از نظرِ شما زیبا نیست ولی کمپانی های بزرگ قطعا متوجه میشن اکثریت مثل شما نظر خواهند داشت یا غیر از اون. مخالف که نیستید؟ به هر حال دوست داشته باشید یا خیر، سونی کمپانیِ کوچیکی نیست.

آخرین ویرایش:

Isildur

کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,245
نام
امیرحسین
@λ.D.00
ببخشید ولی تو همین عکسائی که گذاشتید اگر دقت کنید نوشته :
DESIGN and ......... are subject to change without notice
حالا نمیدونم یا معنیش رو متوجه نشدید یا ندیدیدش یا... به هر حال این طراحیه نهائی نیست.

ما هم داریم روی همین طرح نظر میدیم ، نه چیزی که تو ذهن هر کسی میتونه باشه !

در ضمن وقتی یه محصول رسما معرفی میشه و برای 7-8 ماه دیگه هم عرضه ی اون برنامه ریزی شده انتظار نداری که بیان طرحی که تازه معرفی شده رو Facelift کنن ؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر