PlayStation Tablet معرفی شد

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,250
نام
امیرحسین
s1vq43mv14lqchfk051i.jpg

امروز سونی رسما در ژاپن PlayStation Tablets را در دو طرح متفاوت معرفی کرد .

این تبلت ها در دو نوع یکی با صفحه ی نمایش یکپارچه 9.4 اینچی و دیگری با دو صفحه ی نمایش مجزای 5.5 اینچی با قابلیت یکپارچه سازی تصاویر ( شبیه آنچه در 3DS دیده ام ) پاییز امسال در سراسر جهان در دسترس خواهند بود .

اما نکته ی مهم پشتیبانی این تبلت ها از بازی هایی از PS One خواهد بود که از طریق PlayStation Suite قابل دریافت خواهند بود .

همچنین این دو تبلت از Android 3.0 پشتیبانی کرده و مجهز به WiFi و 3G/4G خواهند بود ، هنوز خبری مبنی بر قیمت و یا سایر مشخصات سخت افزاری این تبلت ها اعلام نشده است .

pwe68cea1vvzn907i501.jpg

x2c9ofzwefsuxornltq.jpg

hoshicameron

کاربر سایت
Jul 31, 2007
63
از این لحاظ! منم اول با این مشکل داشتم ولی یه مدت بعد نه تنها برام عادی شد بلکه حس کردم بهتر هست.
آخه شما ببین یه زمانی میگی ضعف یه زمانی میگی نبود قابلیت های خاص مثلا نبود مرورگر روی 360 یه ضعف محسوب نمیشه این صلاح دید مایکروسافت هست که این قابلیت رو نزاره روی کنسولش این رو نمیشه ضعف دونست، محدودیت های آیفون که خیلی هاشون نرم افزاری هستند ضعف محسوب نمیشند. مثل نبود بولوتوث

من تمام حرف های شما رو قبول دارم ولی همین انحصاری گری اپل خیلی بهتر از سیاست های گوگل و شرکت های دیگه مثل سامسونگ و... هست.

نمونه عرض میکنم الان اگر یک نفر یه گوشی 3G داشته باشه بعد از چندین سال هنوز اپل پشتیبانی از این گوشی رو قطع نکرده یعنی احترام به خریدار رو حفظ کرده در حالی که سال ها میگذره از تولید این وسیله، حالا میایم مثلا کمپانی سامسونگ رو نگاه میکنم احترام به خریدار رو یک سال برای خودش مجاز میدونه و بعدش کاملا اون گوشی رو فراموش میکنه عملا شما که یه گوشی مدرن و به روز رو در سال 2009 یا 2010 خریدی در سال 2012 اون گوشیت به فراموشی سپرده میشه.

من به شخصه سیاست های اپل رو بیشتر میپسندم از انحصاری اش بگیر بیا جلو تا عرضه محصولاتش و... یعنی ترجیح میدم برم یه جنس با محدودیت های بالا رو خریداری کنم که کمپانی سازنده اش به سلیقه و پولی که میدم احترام میزاره تا برم جنسی رو بخرم که محدودیت نداشته باشه خیلی هم عالی باشه ولی سازنده اش براش مهم نباشه که من وسیله اش رو خریدم.

در این مورد که اپل داره از محصولاتش پشتیبانی خوبی می کنه شکی نیست ولی حرکت سریع گوشی های آندرویدی به سوی چند هسته ای شدن و استفاده از سخت ازارهای قویتر باعث شده که تا حدی یکپارچگی فروشگاه اپل کاهش پیدا کنه به صورتی که ممکنه با معرفی آیفون 4sیا 5 بازی هایی که برای آیفون جدید و آیپد 2 عرضه می شه رو حتی آیفون 4 هم به اون صورتی که باید باشه نتونه اجرا کنه . این به علت تفاوت فاحش در قدرت یک سی پی یو دو هسته ای با یک سی پی یو تک هسته ای هستش .

در ضمن دوست عزیز هیچوقت اجازه نده که کسی برای تو تعیین تکلیف کنه که فلان چیز خوبه یا بده . خودت برو تحقیق کن ببین که با داشتن اون قابلیت چقدر راحت تر می تونی به نیازهات پاسخ بدی .

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
میثم جون میشه مثال بزنی ؟! در مورد همین صحبتت در مورد سامسونگ...
امین یه نگاه بندازه به محصولات سامسونگ پشتیبانی ازشون واقعا پایین هست الان مثلا چندتا گوشی سامسونگ که اندروئید دارند 2.3 هستند؟
من نمیخوام سامسونگ رو بکوبم چون سامسونگ رو بهتری برند تو ساخت گوشی های اندروئید دار و کلا بعد از اپل بهترین کمپانی سازنده گوشی های هوشمند میدونم که خودم قصد خرید گالاکسی اس 2 رو دارم :D. ولی در کل نمیشه از واقعیت فرار کرد که هیچ کمپانی سازنده گوشی نیست که مثل اپل به کاربراش احترام بزاره.

در این مورد که اپل داره از محصولاتش پشتیبانی خوبی می کنه شکی نیست ولی حرکت سریع گوشی های آندرویدی به سوی چند هسته ای شدن و استفاده از سخت ازارهای قویتر باعث شده که تا حدی یکپارچگی فروشگاه اپل کاهش پیدا کنه به صورتی که ممکنه با معرفی آیفون 4sیا 5 بازی هایی که برای آیفون جدید و آیپد 2 عرضه می شه رو حتی آیفون 4 هم به اون صورتی که باید باشه نتونه اجرا کنه . این به علت تفاوت فاحش در قدرت یک سی پی یو دو هسته ای با یک سی پی یو تک هسته ای هستش .

در ضمن دوست عزیز هیچوقت اجازه نده که کسی برای تو تعیین تکلیف کنه که فلان چیز خوبه یا بده . خودت برو تحقیق کن ببین که با داشتن اون قابلیت چقدر راحت تر می تونی به نیازهات پاسخ بدی .
درسته اما بازم با سیاست اپل این مشکل هم حل میشه.
مثلا الان Rage بازی هست که از لحاظ گرافیکی توی گوشی های آیفون به نظرم حرف اول رو میزنه ولی توی دو نسخه عرضه شد HD و معمولی که همه آیفون دار ها می تونستند از اون لذت ببرند.
این سیاست احترام به خریدار رو من توی شرکت های دیگه ندیدم یا کم دیدم.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
امین یه نگاه بندازه به محصولات سامسونگ پشتیبانی ازشون واقعا پایین هست الان مثلا چندتا گوشی سامسونگ که اندروئید دارند 2.3 هستند؟
من نمیخوام سامسونگ رو بکوبم چون سامسونگ رو بهتری برند تو ساخت گوشی های اندروئید دار و کلا بعد از اپل بهترین کمپانی سازنده گوشی های هوشمند میدونم که خودم قصد خرید گالاکسی اس 2 رو دارم :biggrin1:. ولی در کل نمیشه از واقعیت فرار کرد که هیچ کمپانی سازنده گوشی نیست که مثل اپل به کاربراش احترام بزاره.

گلکسی اس الان اخرین ورژن اندروید یعنی 2.3.3 رو ساپورت میکنه :p
میثم یه چیز که اصلا بهش توجه نمیکنی اینه که اپل مگه چند تا گوشی داره که بخواد ساپورتشون نکنه ؟! حالا این رو با غول موبایل سامسونگ مقایسه کن که این همه مدل های مختلف وارد بازار میکنه...
الان 3G اپگرید میشه به IOS4 ولی ایفون سری اول اپگرید میشه؟ مسلما نه چون قدیمی شده دلیلی واسه اپدیتش نیست همین وضعیت واسه سامسونگ و گلکسی اس هست چون گلکسی اس گوشی جدید و قویه هست 2.3.3 رو ساپورت کرده ولی شک دارم 2.4 که اومد سامسونگ فریم ویری واسه گلکسی اس بده که 2.4 رو ساپورت کنه مثل همون کاری که اپل کرد و سری اول ایفون IOS4 رو ساپورت نمیکنه...

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
گلکسی اس الان اخرین ورژن اندروید یعنی 2.3.3 رو ساپورت میکنه :p
میثم یه چیز که اصلا بهش توجه نمیکنی اینه که اپل مگه چند تا گوشی داره که بخواد ساپورتشون نکنه ؟! حالا این رو با غول موبایل سامسونگ مقایسه کن که این همه مدل های مختلف وارد بازار میکنه...
الان 3G اپگرید میشه به IOS4 ولی ایفون سری اول اپگرید میشه؟ مسلما نه چون قدیمی شده دلیلی واسه اپدیتش نیست همین وضعیت واسه سامسونگ و گلکسی اس هست چون گلکسی اس گوشی جدید و قویه هست 2.3.3 رو ساپورت کرده ولی شک دارم 2.4 که اومد سامسونگ فریم ویری واسه گلکسی اس بده که 2.4 رو ساپورت کنه مثل همون کاری که اپل کرد و سری اول ایفون IOS4 رو ساپورت نمیکنه...
زحمت میکشه، میدونی چند وقته 2.3.3 اومده الان 2.3.4 داره عرضه میشه سامسونگ تازه زحمت کشیده نسخه ی 2.3.3 رو داره برای گالکسی اس عرضه میکنه :D.

خب یک کمپانی مجبور نیست هرشب یه گوشی جدید بده بیرون که توانایی پشتیبانی اش رو نداشته باشه. مگه مجبوره هر روز یه گوشی جدید بده بیرون؟ همین الان من هنوز نتونستم تفاوت گالکسی اس رو با نکسون اس درک کنم :D.
اپل سه سال از Iphone حمایت کرد یعنی شما که سال 2007 گوشیت رو گرفتی سه سال گوشیت حمایت شده هر ابدیتی برای گوشی های جدیدش میداد سریعا برای آیفون هم صورت میگرفت هنوز یک سال نشده که پشتیبانی از Iphone رو برداشته یعنی بعد از عرضه ی IOS 4 ...

من فقط حرفم سامسونگ نیستا، الان مامان من میخواست بره N8 بخره همین یه هفته پیش بود فکر میکنم با هزار بدبختی منصرفش کردم :D گوشی نیست که با سیستم عامل سیمبین شرکت بسیار بزرگ نوکیا تا همین چند هفته پیش صحبت از پشتیبانی سیمبین میکرد ولی امروز اعلام کرده دیگه هیچ کاری به سیمبین نداره یعنی عملا من بدبختی که الان رفتم گوشیه E6 رو خریدم تموم شد گوشیم رو باید بندازم تو سطل اشغال خیلی قبل از این حمایت میشد که الان قربونش برم ...

تو این موارد من حمایت سونی از PS2 دار هارو هم همیشه حمایت کردم :D (چیشد جمله!) احترام به خریدار چیزی هست که از وقتی که Iphone 3G داشتم تا وقتی Ipod 3G خریدم از سوی اپل دیدم.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
زحمت میکشه، میدونی چند وقته 2.3.3 اومده الان 2.3.4 داره عرضه میشه سامسونگ تازه زحمت کشیده نسخه ی 2.3.3 رو داره برای گالکسی اس عرضه میکنه :D.

خب یک کمپانی مجبور نیست هرشب یه گوشی جدید بده بیرون که توانایی پشتیبانی اش رو نداشته باشه. مگه مجبوره هر روز یه گوشی جدید بده بیرون؟ همین الان من هنوز نتونستم تفاوت گالکسی اس رو با نکسون اس درک کنم :D.
اپل سه سال از Iphone حمایت کرد یعنی شما که سال 2007 گوشیت رو گرفتی سه سال گوشیت حمایت شده هر ابدیتی برای گوشی های جدیدش میداد سریعا برای آیفون هم صورت میگرفت هنوز یک سال نشده که پشتیبانی از Iphone رو برداشته یعنی بعد از عرضه ی IOS 4 ...

من فقط حرفم سامسونگ نیستا، الان مامان من میخواست بره N8 بخره همین یه هفته پیش بود فکر میکنم با هزار بدبختی منصرفش کردم :D گوشی نیست که با سیستم عامل سیمبین شرکت بسیار بزرگ نوکیا تا همین چند هفته پیش صحبت از پشتیبانی سیمبین میکرد ولی امروز اعلام کرده دیگه هیچ کاری به سیمبین نداره یعنی عملا من بدبختی که الان رفتم گوشیه E6 رو خریدم تموم شد گوشیم رو باید بندازم تو سطل اشغال خیلی قبل از این حمایت میشد که الان قربونش برم ...

تو این موارد من حمایت سونی از PS2 دار هارو هم همیشه حمایت کردم :D (چیشد جمله!) احترام به خریدار چیزی هست که از وقتی که Iphone 3G داشتم تا وقتی Ipod 3G خریدم از سوی اپل دیدم.
هنوز که عرضه نشده حتی روی گلکسی اس 2 هم همین 2.3.3 هست پسر خوب:D
اینکه بگیم خب نده بیرون وقتی توانایی ساپورت رو نداره خیلی ظلمه میثم! تنوع بده ؟ یکی از قیافه ی گلکسی اس خوشش نمیاد میره نکسوس اس میگیره :D البته این نکسوس اس که اسم کاملش Samsung Google Nexus S هست کامل مشخصه واسه چی ساخته شده جای بحث نداره...! حالا این قیافه که یه مثال ساده بود وقتی تنوع زیاد باشه میتونی طیف زیاد تری از مخاطب ها رو پوشش بدی مثلا یکی مصرفش دیدن فیلم و... نباشه چه دلیلی داره بره واسه گوشی که صفحش super amoeld هست پول بده ؟ میره یه گوشی رو انتخاب میکنه که صفحش معمولی باشه و پول اضافی رو میزاره تو جیبش ولی در صورتی که تنوع نباشه....!!
در هر صورت من در مورد اینکه میگی سامسونگ ساپورتی نمیکنه قانع نشدم چون این چند وقتی که واسه خرید گوشی دارم تحقیق میکنم ندیدم کسی از این چیزای سامسونگ بناله اتفاقا همه راضی بودن...

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
هنوز که عرضه نشده حتی روی گلکسی اس 2 هم همین 2.3.3 هست پسر خوب:biggrin1:
اینکه بگیم خب نده بیرون وقتی توانایی ساپورت رو نداره خیلی ظلمه میثم! تنوع بده ؟ یکی از قیافه ی گلکسی اس خوشش نمیاد میره نکسوس اس میگیره :biggrin1: البته این نکسوس اس که اسم کاملش Samsung Google Nexus S هست کامل مشخصه واسه چی ساخته شده جای بحث نداره...! حالا این قیافه که یه مثال ساده بود وقتی تنوع زیاد باشه میتونی طیف زیاد تری از مخاطب ها رو پوشش بدی مثلا یکی مصرفش دیدن فیلم و... نباشه چه دلیلی داره بره واسه گوشی که صفحش super amoeld هست پول بده ؟ میره یه گوشی رو انتخاب میکنه که صفحش معمولی باشه و پول اضافی رو میزاره تو جیبش ولی در صورتی که تنوع نباشه....!!
در هر صورت من در مورد اینکه میگی سامسونگ ساپورتی نمیکنه قانع نشدم چون این چند وقتی که واسه خرید گوشی دارم تحقیق میکنم ندیدم کسی از این چیزای سامسونگ بناله اتفاقا همه راضی بودن...
داره میاد دیگه :D.
دقیقا یه گوشی بی خود هست نکسون اس :D یعنی من هرجا رفتم نگاه کردم دیدم کسایی که گالکسی داشتند فروختن نکسون اس خریدن پشیمونند ...
یه نگاه به این ها بنداز :
Samsung Google Nexus S i9023
Samsung I9001 Galaxy S Plus
Samsung Galaxy S2 Mini
Samsung I9100 Galaxy S II
Samsung Galaxy Ace S5830

الان من هرکاری کردم نتونستم درک کنم این i9023 دقیقا به چه دردی میخوره؟ :D. البته درست که به سفارش گوگل هست ...

نیازی نیست حتما صد مدل بیرون بده که، الان تفاوت S2 با S2 Mini رو ببین ...
یعنی سامسونگ فقط سعی میکنه گوشی تولید کنه این دیگه تنوع نیست :D من به شخصا اصلا از این کار خوشم نمیاد که این کار رو سامسونگ میکنه و نوکیا هم هست.

الان مثلا دوتا از دوستای من رفتن گوشی بگیرن یکی Sony Ericsson XPERIA X8 گرفت اون یکی Sony Ericsson XPERIA Arc X12 یکیشون دنبال یه گوشی خوب و عالی بود یکیشون هم دنبال یه گوشی معمولی و ارزون بود هردو از یه برند.

حالا تو برو تو سامسونگ بخوا گوشی انتخاب کنی :D.
===================
البته در کل من بگم، الان هرکسی میاد به من میگه مثلا چه گوشی بگیرم؟ میگم بعد اپل، سامسونگ بگیر و همشون هم خداروشکر راضی بودن از خریدشون از لحاظ کیفیت، کارایی به نظرم در حال حاضر سامسونگ یکی از بهترین هاست.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
نیومده خب :D
یعنی کسی پیدا شده گلکسی اس رو بفروشه بره نکسوس اس بگیره؟:D یه gsmarena بری compare رو بزنی کلا نباید طرف نکسوس اس بری حالا قیمتشم که بیشتره دیگه 1 ذره هم ارزش خرید پیدا نمیکنه :D البته یه سری عشق باز هستن که دوست ندارن گوشیشون خز باشه و اینا !!
این Samsung Google ها رو تو زیاد جدی نگیر کلا واسه روابط حسنه ی دو شرکت هست ولاغیر :D
Samsung Galaxy S2 Mini هم شایعه هست...
در کل حرف من اینه تنوع خوبه یعنی بودش از نبودش مسلما خیلی بهتره! کم کاری هم این وسط از سامسونگ ندیدم اتفاقا 2.3.3 ورژن خاورمیانش با ساپورت فارسی چند روز دیگه واسه گلکسی اس هم میاد که نشون میده به همه ی کاربرهاش داره احترام میزاره سامسونگ...
کلا بی خیال بحث چرتی شد :D

• Like
Reactions: Miesam

Zalamen

کاربر سایت
Mar 15, 2009
472
نام
محسن
الان من هرکاری کردم نتونستم درک کنم این i9023 دقیقا به چه دردی میخوره؟ . البته درست که به سفارش گوگل هست ..
.

Nexus One و Nexus S و کلا گوشی های گوگل به خاطر این که Stock Android هستن و Bootloader شون آنلاک هست بیشتر برای سازنده های نرم افزار یا همون Developer ها هستن.در ضمن خیلی ربطی به خز بودن و اینا نداره.همین قضیه برای Nexus One و Desire هم هست.

در ضمن Engadget گفته که Galaxy S II بهترین اسمارت فون حال حاضر هست.b-)بلاگی که خیلی کم به گوشی های آندروید نمره ی 9 میده و هر گوشی رو با آیفون مقایسه میکنه.

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
Nexus One و Nexus S و کلا گوشی های گوگل به خاطر این که Stock Android هستن و Bootloader شون آنلاک هست بیشتر برای سازنده های نرم افزار یا همون Developer ها هستن.در ضمن خیلی ربطی به خز بودن و اینا نداره.همین قضیه برای Nexus One و Desire هم هست.

در ضمن Engadget گفته که Galaxy S II بهترین اسمارت فون حال حاضر هست.b-)بلاگی که خیلی کم به گوشی های آندروید نمره ی 9 میده و هر گوشی رو با آیفون مقایسه میکنه.
نه خب اگر یک گوشی خوب عرضه بشه نکسون باشه چه عیبی داره؟ آخه الان نکسون اس با این جدید که داره عرضه میشه هیچ فرقی نداره یا نکسون با گالکسی اس ... یه جوری میشه آدم خب ...
گالکسی اس 2 که خیلی گوشی عالی هست، همین الان صبر کردم بیاد بخرمش :D. ولی دلیل نمیشه بگیم سامسونگ پشتیبانی خوبی از گوشیهاش میکنه با توجه به این روند عرضه ی نسخه های جدید اندروئید آدم یه گوشی 500 یورویی بخره شیش ماه صبر کنه ورژن جدید سیستم عامل براش بیاد خدایی خیلی زور داره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر