PlayStation Tablet معرفی شد

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,252
نام
امیرحسین
s1vq43mv14lqchfk051i.jpg

امروز سونی رسما در ژاپن PlayStation Tablets را در دو طرح متفاوت معرفی کرد .

این تبلت ها در دو نوع یکی با صفحه ی نمایش یکپارچه 9.4 اینچی و دیگری با دو صفحه ی نمایش مجزای 5.5 اینچی با قابلیت یکپارچه سازی تصاویر ( شبیه آنچه در 3DS دیده ام ) پاییز امسال در سراسر جهان در دسترس خواهند بود .

اما نکته ی مهم پشتیبانی این تبلت ها از بازی هایی از PS One خواهد بود که از طریق PlayStation Suite قابل دریافت خواهند بود .

همچنین این دو تبلت از Android 3.0 پشتیبانی کرده و مجهز به WiFi و 3G/4G خواهند بود ، هنوز خبری مبنی بر قیمت و یا سایر مشخصات سخت افزاری این تبلت ها اعلام نشده است .

pwe68cea1vvzn907i501.jpg

x2c9ofzwefsuxornltq.jpg

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282
اینکه آیپده.
در ضمن ما که تاحالا همچین بازی در گالاکسی سهابی ندیدیم که شما فکر کردی.

راست میگی که :d گلکسی که کلا گوش کوب میزنه

البته آره تا حدودی این حرف درسته و میشه بهش گفت استاندارد سازی. مثلا اینجوری بخوایم بگیم باید بگیم همه شرکت ها استفاده از دو تا آنالوگ رو توی کنترلرهاشون از سونی وام گرفتن و تقلید کردن!

البته این رو بگم که اصولا توی ایران به دلیل فقر واژه و تعبیر نادرست،‌ الگو برداری و یا استاندارد سازی رو تقلید نام میبرن که درست نیست.

چه ربطی داره؟ این یه تکنولوژی هست نه ایده! ساخت کنسول که یک ایده نیست که بگی مایکروسافت از سونی تقلید کرد و اگر هم اصلا ایده باشه قبل از سونی نینتندو، سگا و حتی پاناسونیک کنسول داشتن، در نتیجه این حرف اساسا ار بیخ و بن غلطه!

چیزی که سر تقلید و یا عدم ان میشه روش بحث کرد یک ایده هست نه یک تکنولوژی. مثلا اگه الان اخوی بنده بیاد شروع کنه تلویزیون بسازه نمیشه تقلید کار و ... اما اگه همین اخوی بنده بیاد عینن تکنولوژی شبیه به Kinect رو عینن کپی کنه (یعنی کاری که سونی با Move کرد و جز بهبود دقت هیچ اضافه و یا کمی ازش نکرد) میشه تقلید کردن و حتی دزدین ایده! حالا ضشاید در نهایت باعث بشه کنترل Kinect تبدیل به یک استاندارد برای همه کنسول ها بشه اما در اصل ماجرا هیچ تغییری بوجود نخواهد امد!

تقلید و یا وام گرفتن از یک ایده زمانی قابل قبول هست که شما بتونی ان ایده رو ماله خودت کنی. مثلا همین Kinect. شاید اساس ایده این وسیله از Eye Toy وام گرفته شده باشه اما انقدر بست و تغییر داده شده که دیگه ماله خودمایکرو هست،‌ نه یک تقلید صرف از سونی. به این میگن وام گرفتن اما Move یک تقلید صرف هست.

شاید ما یکم سر معنی لغات با هم مشکل داشته باشیم ! به نظر شما ایده چیه ؟ من خودم دارم میگم این تلقید نیستش اگرم باشه اشکلی نداره ( نینتندو اینها )
بعدشم شما چطور میتونه بگی PS3 move فقط دقیق تر از Wii هست !!! اطف در مورد چیزی که ..
شاید ظاهرا شبیه هم باشن ولی از نظر سخت افزازی اصلا به هم شبیه نیستن !
ps3 move از یه دوربین یا همون ps3 eye استفاده می کنه که قابلیت تشخیص چیز های خیلی زیادی رو نسبت به wii داره که یکی از مهمترین اون ها همون عمق هست ! در صورتی که wii از یه سنسور استفاده میکنه !!!

آخرین ویرایش:

Rover

کاربر سایت
Oct 11, 2007
1,059
نام
Vahid
منم بحث فروش نكردم شما ميگي پيش پا افتادست من ميگم اگه حرفات درسته چرا فروشش ١١٣٪ افزايش داشته بعد با يه دليل خيلي مسخره ميايي ميگي كه كجاي دنيا ديدي كه محصولات پيش پافتاده فروشش كم باشه !! يعني در رابطه با اون پست نميشهوچيزي به غير نوشتن يه جوك
رشد iOS در برابر رشد فروش آندروید بیشتر به سوخی شبیهه.قابل مقایسه نیستند.
به گزارش ایتنا به نقل از خبرگزاری دانشجویان ایران،در گزارش جديد اين غول فن‌آوري هم‌چنين آمده است: هر روز ۳۵۰ هزار دستگاه داراي سيستم عامل اندرويد فعال مي‌شود و با اين حساب گوگل هر ماه ۱۰ ميليون دستگاه تلفن همراه اندرويدي به فروش مي‌رساند كه رقم قابل ملاحظه‌اي است.
هم‌اكنون اندرويد محبوب‌ترين پلت‌فرم تلفن‌هاي هوشمند محسوب مي‌شود كه از پلت‌فرم بلك‌بري و اپل با اختلاف زيادي پيشي گرفته است.
در زمینه تبلت هم بزودی همین قضیه اتفاق می افته و قابل پیشبینیه. Dell,Asus,Lenovo,Sony...... ر.زبروز داره با سازندگان تبلت با سیستم عامل آندروید اضافه میشه....
iOS هر چقدر خوب باشه نمیتونه در برابر تب آندرویدی مقاومت کنه.گوگول حتی یواش یواش داره پا میزاره توی حیاط خلوت بیل گیتس....

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282
اینطور که گفته میشه سون اصلا قصد رو نمایی از این کار و نداشته ! به خاطر قطعی و هک PSN طرفدار ها اعتراض ها زیادی رو مطرح کردن که سونی به دنبال اون برای آروم کردن طرفداران از این کار رونمایی کرده که تا کمی ... بکنه .
منبع : یورو نیوز :d

$Dante$

کاربر سایت
Dec 3, 2010
667
چقدر اینجا عقده ای داریم خبر نداشتم!
هنوز حتی مشخصاتشم تایید نشده به سپاه اپل تو بازیسنتر برخورده!:))
نمونش

راستی کی گفت آندروید مشکل داره!؟:))
اپل خودشو به خاطر آندروید گوگل خیس کرده همه بازارم سر تعظیم جلوش فرود آوردن و منم البته فکر میکنم همه اینها به خاطر اشکالات آندروید باشه!:))تبلت سامسونگ رو اصلا ولش کنین برین چندتا ویدیو از Xoom ببینین بعد ادعای دانشتون بشه
اصولا همه محصولات اپل بدون اشکال هستن و بقیه رقبا هم به حساب نمیان.بماند که تبلت اپل حتی فلش رو هم پشتیبانی نمیکنه!

عزیزم بهتره بگی آندروید چه مشکلی نداره!
بعد هم با چنتا ویدئو جوگیر نشو خواهشا محصولات اپل هم اگه خوب نبودن انقدر فروش نمی کردن!
اومدی می گی فلش!!!!!! آخه برادر من کی دیگه الان از فلش استفاده می کنه!!!:)):))
بعد میای می گی چی اپل خودشو برای آندروید خیس کرده!!!!!!!!!!!! =))=))=))
تورو خدا دیگه جوک نگو...
بعدا هم اگه خواستی از لحاظ سخت افزاری یه بحث کامل باهم می کنیم.:>
======================
لطفا درباره سیستم عامل هم صحبت نکنید آندروید هنوز انقدر باگ داره که خود گوگل هم می گه!
باز حالا میان می گن آندروید،این سیستم عامل هنوز نتونسته سیمبیان رو پشت سر بگذاره!:))

• Like
Reactions: hadi sh

gameware

کاربر سایت
May 5, 2006
1,393
نام
مهبد
باز صاحب اپل اومد :|
نمیدونم چجوری باید تو مغز طرفدارای اپل که هیچی نمیبینن جز اپل اینو فرو کرد:
گوشی GLX هم اگه انقدر محدودش کنی ، که واسه ذره ای تغییر تو فایلها (کدوم فایل؟ خودش هرجور عشقش می کشه دسته بندی می کنه) جونت در بیاد ، اون هم سیستم عامل خوبی می داشت!
6600 نوکیا ، دست آدمو تو مدیریت فایل ها خیلی باز تر از iPhone میذاره
هزار بار گرفتم بازم میگم Twilight فیلم موفق و پر فروش و آشغالیه تازه 2 تا هنر پیشه خوشگل هم داره ، درست مثل iOS
کلا اپل خیلی خوبه ، یه گوشی داده ، با هزار تا محدودیت ، انقدر رو مخ مردم راه رفت و تبلیغ کرد که از محدودیتها به نفع خودش استفاده کرد ، بعد از یه مدت این گوشیو بعنوان MP3 Player داد بیرون ، بعد دوباره همون گوشیو به یه اسم دیگه حتی بدون زحمت طراحی داد بیرون ، بعد اونو دوباره بعنوان MP3 پلیر داد بیرون ، بعد دوباره همون گوشیو بدون هیچگونه تغییر دوباره داد تو بازار ، دوباره یه MP3 پلیر ازش ساخت داد بازار ، بعد MP3 Player رو سایزشو دوبرابر کرد داد بیرون ، بعد دوباره همون گوشی قبلیو داد تو بازار ، دوباره تبدیلش کرد به MP3 پلیر داد تو بازار ، دوباره MP3 پلیر رو سایزشو دوبرابر کرد داد بیرون
دمش گرم ! همونطور که هرچی نوحه بیاد ملت میخرن ، هرچی Twilight بیاد ملت میبینن دم اینها هم گرم!

hoshicameron

کاربر سایت
Jul 31, 2007
63
آقا می شه یکی بیاد و به من بگه که آندروید چه مشکلی داره واسه من خیلی عجیبه که این مهندسای اپلی با چه رویی میگن آندروید مشکل داره اون هم در مقابل این همه محدودیت ios . دوستان الان هم که آیفون جلوتره به خاطر اینه که دو سال زودتر از آندروید اومده و تعداد بازی ها و نرم افزارهاش از آندروید بیشتره . اصلا خود ios در مقابل آندروید حرف خاصی برای گفتن نداره .بلوتوثش که هزارتا دنگ و فنگ داره . فلش پشتیبانی نمی کنه ( قابل توجه دوستانی که می گن فلش البته به گفته اپل جیزه هنوز فلش حرف اول رو می زنه و خیلی مونده که HTML5 درست جای خودش رو باز کنه ) هر کاری که بخوای انجام بدی تو همون یه صفحه ای هست که جلوته بابا 1100 هم واسه خودش منو داره ! همین الانش هم آیفون مولتی تسکینگ رو به صورت کامل پشتیبانی نمیکنه . در ضمن اون نسخه ای از Ios که واسه آیپد اومده مثل اینه که بیای آیفون بزرگ دستت بگیری .

اپل آیپد 1 رو عمدا بدون دوربین عرضه کرد تا بتونه در نسل بعدی که همون 2 میشه بیاد بگه ببینید این جدیده دوربین هم داره فکر کرده ملت خرن نمی فهمن ( البته هستن عده ای که آره !) . توجه داشته باشید که آندروید نسخه تبلت هنوز خیلی جوونه باید صبر کرد تا براش بازی و نرم افزار بیاد .

من مطمئنم تا یکی دو سال دیگه آندروید تو تبلت هم حرف اول رو می زنه . با کمک سونی و اومدن بازی های ps1,ps2 و البته بازی های تاپ و خلاقانه جدید دیگه اپل حرفی واسه گفتن نخواهد داشت .

سقوط چی !! :))
بابا اینقدر حرفه خنده دار نزنید بزارید من به مرگ طبیعی بمیرم این جوری از خنده می میرم . حالا یه روز آیفون از آندروید بیشتر فروخت بعدش چی . نمی دونم که دوستان اخبار رو دنبال می کنن یا نه ولی بر اساس پیش بینی های صورت گرفته از طرف کارشناسان ( کارشناس نه جوجه مهندس) تا سال 2015 آندروید 45 درصد بازار رو در دست خواهد گرفت و بعدش هم ویندوز فون 7 و بعد از اون IOS خواهد بود.

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
آقا می شه یکی بیاد و به من بگه که آندروید چه مشکلی داره واسه من خیلی عجیبه که این مهندسای اپلی با چه رویی میگن آندروید مشکل داره اون هم در مقابل این همه محدودیت ios . دوستان الان هم که آیفون جلوتره به خاطر اینه که دو سال زودتر از آندروید اومده و تعداد بازی ها و نرم افزارهاش از آندروید بیشتره . اصلا خود ios در مقابل آندروید حرف خاصی برای گفتن نداره .بلوتوثش که هزارتا دنگ و فنگ داره . فلش پشتیبانی نمی کنه ( قابل توجه دوستانی که می گن فلش البته به گفته اپل جیزه هنوز فلش حرف اول رو می زنه و خیلی مونده که HTML5 درست جای خودش رو باز کنه ) هر کاری که بخوای انجام بدی تو همون یه صفحه ای هست که جلوته بابا 1100 هم واسه خودش منو داره ! همین الانش هم آیفون مولتی تسکینگ رو به صورت کامل پشتیبانی نمیکنه . در ضمن اون نسخه ای از Ios که واسه آیپد اومده مثل اینه که بیای آیفون بزرگ دستت بگیری .

اپل آیپد 1 رو عمدا بدون دوربین عرضه کرد تا بتونه در نسل بعدی که همون 2 میشه بیاد بگه ببینید این جدیده دوربین هم داره فکر کرده ملت خرن نمی فهمن ( البته هستن عده ای که آره !) . توجه داشته باشید که آندروید نسخه تبلت هنوز خیلی جوونه باید صبر کرد تا براش بازی و نرم افزار بیاد .

من مطمئنم تا یکی دو سال دیگه آندروید تو تبلت هم حرف اول رو می زنه . با کمک سونی و اومدن بازی های ps1,ps2 و البته بازی های تاپ و خلاقانه جدید دیگه اپل حرفی واسه گفتن نخواهد داشت .

سقوط چی !! :))
بابا اینقدر حرفه خنده دار نزنید بزارید من به مرگ طبیعی بمیرم این جوری از خنده می میرم . حالا یه روز آیفون از آندروید بیشتر فروخت بعدش چی . نمی دونم که دوستان اخبار رو دنبال می کنن یا نه ولی بر اساس پیش بینی های صورت گرفته از طرف کارشناسان ( کارشناس نه جوجه مهندس) تا سال 2015 آندروید 45 درصد بازار رو در دست خواهد گرفت و بعدش هم ویندوز فون 7 و بعد از اون IOS خواهد بود.

همه حرفات درست ! فقط تیکه قرمز واقعا نمیفهمم چرا به عنوان مشکل گفتی ؟ این یه مورد که دیگه راحتیه نه مشکل

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,019
نام
آریا
تاموقعی که ایفون رو دست نگرفتی درموردش اظهار نظر نکن
مگه این دوره زمونه کسی هم هست که دستش نگرفته باشه ؟! :D شاید یکی پیدا بشه که گوشی های نوکیا و سونی اریکسون رو از 2008 به بعد دستش نگرفته باشه ولی آیفون ماشالله انقدر زیاده شده که ... :D

hoshicameron

کاربر سایت
Jul 31, 2007
63
همه حرفات درست ! فقط تیکه قرمز واقعا نمیفهمم چرا به عنوان مشکل گفتی ؟ این یه مورد که دیگه راحتیه نه مشکل

البته دوست عزیز ممکنه این از نظر شما راحتی باشه ولی چون من دوست دارم هر چیزی رو دسته بندی و در مکان مخصوص به خودش قرار بدم . واسه من یه کمی ناراحت کننده ست . واسه من مثل اینه که هارد کامیوترم یه درایو داشته باشه . البته این نظر شخصی منه و شاید از نظر شما این یه حسن وبرتری باشه .

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
کلا اپل خیلی خوبه ، یه گوشی داده ، با هزار تا محدودیت ، انقدر رو مخ مردم راه رفت و تبلیغ کرد که از محدودیتها به نفع خودش استفاده کرد ، بعد از یه مدت این گوشیو بعنوان MP3 Player داد بیرون ، بعد دوباره همون گوشیو به یه اسم دیگه حتی بدون زحمت طراحی داد بیرون ، بعد اونو دوباره بعنوان MP3 پلیر داد بیرون ، بعد دوباره همون گوشیو بدون هیچگونه تغییر دوباره داد تو بازار ، دوباره یه MP3 پلیر ازش ساخت داد بازار
میخواستم بپرسم اگر اپل واقعا همینی هست که شما میگی چرا پس سامسونگ، نوکیا و... همه دارند با این کمپانی رقابت میکنند؟ چرا دارند سعی می کنند گوشیهاشون عین این شرکت باشه؟ سامسونگ گالاکسی اس رو میگیری دستت حس میکنی برادر ناتنی آیفونه، حتی به اینترفیس گوشی هم رحم نکردن و کپ IOS ساختند. همین اندروئید به نظرم نسخه متن باز IOS هست ...

نمیدونم چرا رسم شده هرچی محبوب میشه رو بکوبیم و بگیم بده؟ اگر قرار بر MP3 Player بیرون دادن که همین الان سامسونگ هم اومده همین کار رو کرده ...

همین اپل با همین Ipad اگر نبود سونی تا 100 سال دیگه هم جرات عرضه تبلت نمیکرد خیلی ها از جمله خود من هیچ اعتقادی به تبلت نداشتند و میگفتند آیپد شکست میخوره.

البته دوست عزیز ممکنه این از نظر شما راحتی باشه ولی چون من دوست دارم هر چیزی رو دسته بندی و در مکان مخصوص به خودش قرار بدم . واسه من یه کمی ناراحت کننده ست . واسه من مثل اینه که هارد کامیوترم یه درایو داشته باشه . البته این نظر شخصی منه و شاید از نظر شما این یه حسن وبرتری باشه .
الان توی آخرین ورژن از IOS شما میتونی پوشه بندی بکنی، ایراد بنی اسرائیلی بود خدایی :D. الان راحت میتونی پوشه بندی بکنی و دسته بندی بکنی راحت ...
توی همون 3 اش هم میشد از سیدا برنامه ریخت و منو ساخت.

• Like
Reactions: Ayuna

hoshicameron

کاربر سایت
Jul 31, 2007
63
الان توی آخرین ورژن از IOS شما میتونی پوشه بندی بکنی، ایراد بنی اسرائیلی بود خدایی :D. الان راحت میتونی پوشه بندی بکنی و دسته بندی بکنی راحت ...
توی همون 3 اش هم میشد از سیدا برنامه ریخت و منو ساخت.
دوست عزیز منظور من از داشتن منوی اصلی منویی است که حالت درختی داشته باشه . البته من می دونستم این قابلیت پوشه سازی رو داره و منظورم این نبود .

دوست عزیز الان بحث اینه که به فرض اینی که سیستم عاملی X خوبه منکر قابلیت های سیستم عامل Y نشویم . در پیشرو بودن و نوآور بودن اپل هیچ شکی نیست و به نظر من اگه همین آیفون نبود هیچ وقت شاهد پیشرفتهای بزرگی که الان در صنعت موبایل رخ می دهد نبودیم ولی این دلیل نمی شه که شما چشمت رو بر روی ضعف ها و محدودیت های آیفون ببندی .

سیاست آینده گوگل اینه که به هر کدوم از شرکت ها اجازه بده که درون مارکت آندروید برای خودشون مارکت اختصاصی داشته باشند . به عنوان مثال الان شرکت هایی مانند انویدیا - سونی اریکسون - ال جی و چند تا شرکت دیگه مارکت اختصاصی خودشون رو دارند و بقیه هم به زودی راه اندازی می کنند و این باعث رقابت بیشتر در دنیای آندرود می شه . یعنی علاوه بر این که آندروید با اپل در رقابت خواهد بود درون خود آندروید هم رقابتی به وجود خواهد آمد که موجب پیشرفت سریعتر اون می شه . دیگه رقابت بین مارکت گوگل و اپل نخواهد بود بلکه رقابت بین کمپانی های تولید کننده دیوایس های آندرویدی و اپل خواهد بود . به عنوان مثال این رو در نظر بگیر که به عنوان مثال افرادی که گوشی های کمپانی سونی اریکسون رو می خرند می تونند از قابلیت انجام بازی های پلی 1و2 در گوشی و تبلتشون لذت ببرند یا مثلا کسی که از سامسونگ گوشی می خره ممکنه سامسونگ بیاد و یه بازی رو برای دیوایس های خودش انحصار زمانی یا کلی بکنه که این کار رقابت رو به مراتب برای اپل سخت تر خواهد کرد . در ضمن گوگل جدیدا اون پولی رو که برای قرار دادن نرم افزار در مارکتش می گرفت ( 30درصد فروش هر نسخه ) رو دیگه نمی گیره و این باعث جذب دولوپرهای بیشتری به این مارکت می شه و این به معنی بازی و برنامه بیشتره . البته گوگل هم با تبلیغات سود زیادی رو به دست میاره .
موفق باشی

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
دوست عزیز منظور من از داشتن منوی اصلی منویی است که حالت درختی داشته باشه . البته من می دونستم این قابلیت پوشه سازی رو داره و منظورم این نبود .
از این لحاظ! منم اول با این مشکل داشتم ولی یه مدت بعد نه تنها برام عادی شد بلکه حس کردم بهتر هست.
دوست عزیز الان بحث اینه که به فرض اینی که سیستم عاملی X خوبه منکر قابلیت های سیستم عامل Y نشویم . در پیشرو بودن و نوآور بودن اپل هیچ شکی نیست و به نظر من اگه همین آیفون نبود هیچ وقت شاهد پیشرفتهای بزرگی که الان در صنعت موبایل رخ می دهد نبودیم ولی این دلیل نمی شه که شما چشمت رو بر روی ضعف ها و محدودیت های آیفون ببندی .
آخه شما ببین یه زمانی میگی ضعف یه زمانی میگی نبود قابلیت های خاص مثلا نبود مرورگر روی 360 یه ضعف محسوب نمیشه این صلاح دید مایکروسافت هست که این قابلیت رو نزاره روی کنسولش این رو نمیشه ضعف دونست، محدودیت های آیفون که خیلی هاشون نرم افزاری هستند ضعف محسوب نمیشند. مثل نبود بولوتوث

سیاست آینده گوگل اینه که به هر کدوم از شرکت ها اجازه بده که درون مارکت آندروید برای خودشون مارکت اختصاصی داشته باشند . به عنوان مثال الان شرکت هایی مانند انویدیا - سونی اریکسون - ال جی و چند تا شرکت دیگه مارکت اختصاصی خودشون رو دارند و بقیه هم به زودی راه اندازی می کنند و این باعث رقابت بیشتر در دنیای آندرود می شه . یعنی علاوه بر این که آندروید با اپل در رقابت خواهد بود درون خود آندروید هم رقابتی به وجود خواهد آمد که موجب پیشرفت سریعتر اون می شه . دیگه رقابت بین مارکت گوگل و اپل نخواهد بود بلکه رقابت بین کمپانی های تولید کننده دیوایس های آندرویدی و اپل خواهد بود . به عنوان مثال این رو در نظر بگیر که به عنوان مثال افرادی که گوشی های کمپانی سونی اریکسون رو می خرند می تونند از قابلیت انجام بازی های پلی 1و2 در گوشی و تبلتشون لذت ببرند یا مثلا کسی که از سامسونگ گوشی می خره ممکنه سامسونگ بیاد و یه بازی رو برای دیوایس های خودش انحصار زمانی یا کلی بکنه که این کار رقابت رو به مراتب برای اپل سخت تر خواهد کرد . در ضمن گوگل جدیدا اون پولی رو که برای قرار دادن نرم افزار در مارکتش می گرفت ( 30درصد فروش هر نسخه ) رو دیگه نمی گیره و این باعث جذب دولوپرهای بیشتری به این مارکت می شه و این به معنی بازی و برنامه بیشتره . البته گوگل هم با تبلیغات سود زیادی رو به دست میاره .
موفق باشی
من تمام حرف های شما رو قبول دارم ولی همین انحصاری گری اپل خیلی بهتر از سیاست های گوگل و شرکت های دیگه مثل سامسونگ و... هست.

نمونه عرض میکنم الان اگر یک نفر یه گوشی 3G داشته باشه بعد از چندین سال هنوز اپل پشتیبانی از این گوشی رو قطع نکرده یعنی احترام به خریدار رو حفظ کرده در حالی که سال ها میگذره از تولید این وسیله، حالا میایم مثلا کمپانی سامسونگ رو نگاه میکنم احترام به خریدار رو یک سال برای خودش مجاز میدونه و بعدش کاملا اون گوشی رو فراموش میکنه عملا شما که یه گوشی مدرن و به روز رو در سال 2009 یا 2010 خریدی در سال 2012 اون گوشیت به فراموشی سپرده میشه.

من به شخصه سیاست های اپل رو بیشتر میپسندم از انحصاری اش بگیر بیا جلو تا عرضه محصولاتش و... یعنی ترجیح میدم برم یه جنس با محدودیت های بالا رو خریداری کنم که کمپانی سازنده اش به سلیقه و پولی که میدم احترام میزاره تا برم جنسی رو بخرم که محدودیت نداشته باشه خیلی هم عالی باشه ولی سازنده اش براش مهم نباشه که من وسیله اش رو خریدم.

• Like
Reactions: 54M113

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر