PlayStation Plus

EL-BARTO

کاربر سایت
Nov 30, 2017
661
اقایان
چنتا بازی کوواپ خوب که الان رو اکسترا هست معرفی میکنید؟ میخوام با همسرم بریم
Overcooked all you can eat میخواستم برم که گویا حذف شده

ashe

Gold User
Jan 6, 2006
820
نام
سید محمد حسین
اقایان
بلاشک اولینش it takes two که خیلی حال میده البته قراره از سرویس برداشته بشه .
لاکپشت نینجا هم حال میده دو نفره کواپ تازه 6 نفره هم میشه اگه هم دستشو داشته باشی هم نفرشو :D

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,204
نام
محمد
اقایان
من تو بازی هایی که باهاش بازی کردم It Takes Two بیشتر بهمون چسبید . لاکپشت های نینجا هم خوب بود .
Overcook رو بعد از 10 دقیقه پاک کردیم . Sackboy هم دان کردیم یکم رفتیم ولی چون هیجانی نداره دراپ کردیم .
Rayman legends هم اگه نرفتید خوبه .

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
اقایان

علاوه بر بازیایی که بچه‌ها گفتن، Moving Out رو هم تست بزنید. به نظرم برید واسه همون نسخه دومش که بهتر و کامل‌تر هم هست. ولی اولویت رو بدید به ایت تیکس تو که قراره حذف شه از سرویس.
اگه خانمت اهل بازی اکشن باشه (نه چیزی مثل کالاف و دووم و این تیپ بازیا) به نظرم Children of Morta رو هم بازی کنید. بذارید رو زبان فارسی لذتشو ببرید. قطعا تجربه‌ی خیلی خاصی خواهد بود.

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,204
نام
محمد
علاوه بر بازیایی که بچه‌ها گفتن، Moving Out رو هم تست بزنید. به نظرم برید واسه همون نسخه دومش که بهتر و کامل‌تر هم هست. ولی اولویت رو بدید به ایت تیکس تو که قراره حذف شه از سرویس.
اگه خانمت اهل بازی اکشن باشه (نه چیزی مثل کالاف و دووم و این تیپ بازیا) به نظرم Children of Morta رو هم بازی کنید. بذارید رو زبان فارسی لذتشو ببرید. قطعا تجربه‌ی خیلی خاصی خواهد بود.
نویییید من اینو الان رفتم دیدم چقدر فارسی بازی باحاااله . چه موزیک و راوی باحالی داره . یکم درباره بازی توضیح میدی ؟ داستان بازی قشنگ هست و همینطور تا آخر بازی راوی داستان تعریف میکنه و جذاب باشه جلو رفتنش ؟ ( من عاشق قصه هستم برام جالبه اینطور قصه گفتن ) گیم پلی بازی چطوریه ؟ خیلی RPG طوره و Bag و آیتم داره ( مثل دیابلو ) یا ساده تره ؟ بعد اینکه دلیل اصلی جذابیت بازی و جلورفتنش داستانه یا گیم پلی و آیتم جمع کردن و لوت و اینا ؟
در مورد سختی و شلوغ پلوغیش هم بگو من خانمم بدجور نوبه اگه قراره اعصابمو بهم بریزه و هی بمیره یا مکانیزم های بازی رو نتونه انجام بده بیخیالش بشم :D

• Like
Reactions: NaViiDii

Oyuusui

کاربر سایت
May 3, 2023
94
اقایان
منم بین این بازیا Wizard of Legend رو اضافه کنم, رو اکسترا نیست ولی الان 70٪ آف خورده 5 دلار شده

• Like
Reactions: Scαrface

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
نویییید من اینو الان رفتم دیدم چقدر فارسی بازی باحاااله . چه موزیک و راوی باحالی داره . یکم درباره بازی توضیح میدی ؟ داستان بازی قشنگ هست و همینطور تا آخر بازی راوی داستان تعریف میکنه و جذاب باشه جلو رفتنش ؟ ( من عاشق قصه هستم برام جالبه اینطور قصه گفتن ) گیم پلی بازی چطوریه ؟ خیلی RPG طوره و Bag و آیتم داره ( مثل دیابلو ) یا ساده تره ؟ بعد اینکه دلیل اصلی جذابیت بازی و جلورفتنش داستانه یا گیم پلی و آیتم جمع کردن و لوت و اینا ؟
در مورد سختی و شلوغ پلوغیش هم بگو من خانمم بدجور نوبه اگه قراره اعصابمو بهم بریزه و هی بمیره یا مکانیزم های بازی رو نتونه انجام بده بیخیالش بشم :D

در مورد داستان و روایت و راوی باید بگم تا آخر همینطور عالی و جذاب میمونه. اگه تم قصه گویی رو دوس داری که شک نکن عاشقش میشی. من بعد اینکه آپدیت زبان و زیرنویس فارسی رو دادن، یه بار دیگه از اول رفتم. البته اولش مشکلات داشت خصوصا زیرنویس ولی بعدا کامل درستش کردن.

سبک بازی روگ‌لایت هستش اما اصلا سخت و پیچیده و شلوغ پلوغ نیست. آپگریدهای دائمی که بهت میده خیلی کمکت میکنن بعد هر بار مُردن، بازی واست راحتر میشه. بعد یه سیستم جالبی داره که مجبورت میکنه از کل خانواده استفاده کنی و رو یه کرکتر خاص متمرکز نشی. اگه با یکی از اعضای خانواده چند بار پشت هم بازی کنی، خسته میشه و Max HPش کم میشه! باید استراحت کنه تا اوکی شه. اینم بگم که طراحی تمام کرکترا عالیه و بازی باهاشون خیلی لذتبخشه. هر کردم سیستم خاص خودشونو دارن.

سیستم اصلی بازی که روگ‌لایت هست همونطور که گفتم. بازی رو شروع میکنی. تو مسیر یه سری آیتم و آپگرید جمع میکنی. هر دانجن چندتا بخش داره. وقتی تمومشون کنی میرسی به باس و بعد از زدن باس میری منطقه بعدی و همینطوری تا آخر. طلایی که جمع میکنی باهات میمونه بعد از مرگ و میتونی اعضای خانواده رو آپگرید کنی. هر چندتا آپگرید که واسه هر کدومشون انجام بدی، یه آپگرید Passive باز میشه که رو کل اعضای خانواده تاثیر میذاره و اینم یکی دیگه از کارای جالبیه که واسه بازی انجام دادن. تو طول بازی، تو هر دانجن رندوم ایونت‌های مختلفی میبینی که با انجامشون ریوارد مخصوص میگیری و تو بعضی موارد، اونایی که کمکشون کردی میان تو هاب اصلی.

خلاصه که اصلا بازی رو از دست ندید. به نظرم بهترین بازی که از سازنده ایرانی دیدیم بدون شک همینه. خیلی خوب و خوش ساخت و باکیفیته. حجم خیلی کمی هم داره.

بازم سوالی بود بگید که راهنمایی کنم.

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
984
نام
Ahmad
دوستان سلام
در خصوص بحثتون بگم من و همسرم It takes two رو تا آخر رفتیم با اینکه همسرم اهل بازی کردن نبود معتادش شده بود :D :D :D دیدگاهش کلا به دنیای گیم عوض شد
حتمااااااااااا تجربه کنید بی نظیره
یه سری جاهاش میشد مثلا 2 - 3 ساعت گیر میکردیم چون همسرم نمیتونست ولی با حوصله و صبر یاد میدادم بهش اونم لذت میبرد

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
دوستان سلام
در خصوص بحثتون بگم من و همسرم It takes two رو تا آخر رفتیم با اینکه همسرم اهل بازی کردن نبود معتادش شده بود :D :D :D دیدگاهش کلا به دنیای گیم عوض شد
حتمااااااااااا تجربه کنید بی نظیره
یه سری جاهاش میشد مثلا 2 - 3 ساعت گیر میکردیم چون همسرم نمیتونست ولی با حوصله و صبر یاد میدادم بهش اونم لذت میبرد
من با دختر 8 سالم بازی رو دو بار تموم کردیم، حتی تروفیهاش رو گرفتیم و پلات کردیم

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
البته dying light 2 هم فروش خاصی نکرد انتظار اونم هست.
شوخی میکنی؟ :D
تا جایی که دیدم آخرین آمار مال فروش ماه اولش بود که رکوردشونو زده بود با 5 میلیون فروش فقط تو ماه اول.

با توجه به ساپورت خفنی هم که میشه ازش و خیلی از زمان لانچ تا الان فرق کرده و DLC داستانیش هم در دست کاره فک میکنم فروشش خوب بوده باشه.
بماند با اینکه تقریبا دو سال از ریلیزش گذشته این ماه فقط 2500 نقد مثبت ثبت شده واسش تو استیم و وضع پلیرای آنلاینشم خوبه.

خلاصه اگه بخوان بیارنش فک میکنم خوب باید خرج کنن :D

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,483
نام
Nightwing
اقایان
اگر تونستی بازی a way out رو هم برید
از سازنده های it takes two و قطعا ارزش داره به نظرم