PlayStation Plus

.:HO3IN:.

کاربر سایت
Aug 20, 2011
885
نام
محمد حسین
این که از همراه اول داری می زنی به خودش.
با سرور خارج ملاکه.

بعدم برای PS3 فقط‌ پهنای باند ملاک‌ نیست پینگ هم هست که این مورد معمولا خرابه.

اره درست میگی الان با لندن زدم اینطوری شد

IMG_20220615_022522.jpg

با این پهنای باند و کانکشن LAN باید بتونی PS now رو استریم کنی بدون دردسر.
نمیدونم ایرانس و همراه اول که میگی Router شون رو داری یا میخوای موبایلت رو هات اسپات کنی.
اگر نمیشه مشکل از ایرانه. مهمترین چیز برا PS Now استیبل بودن کانکشنه اگه VPN باعث میشه نتت قطع و وصل بشه تجربه خوشایندی نیست.
من با 20 Mb/s آپلود و 140 Mb/s دانلود استریم خوبی گرفتم از Ps now. البته وای فای و Lan تفاوتش زیاده.

اتفاقا VPN خوبی دارم معمولا قطعی نداره، ولی روتر ندارم و گوشی رو هات اسپات باید بکنم، اما اگه مشکل فقط این باشه و با مودم اوکی بشه اونم میگیرم نهایتا

خبر خوبی بود ممنونم از راهنماییتون فقط یک سوالی که دارم اینه مصرف حجمش چطوره؟ از کل پهنای باند مثل زمانی که دانلود میزاریم استفاده میکنه؟

Homi-Fatal

کاربر سایت
Jun 18, 2009
679
چه ربطی داره گرمایه هوا شمارو اذیت میکنه ولی قطعی برق به خاطر حساسیت ssd بهش آسیب میزنه و امکان فرمت شدنش یا حتی سوختنش خیلی بالاست و سوختن ssd به معنی خداحافظی با کل کنسول چون شما نمیتونی رو ssd جانبی سیستم عامل رو نصب کنی
حالا نمیدونم ربط گرما به برق چی بود ولی من به این دلایل میگم نمیشه روشن کرد
تو این تقریباً یک سال و نیمی که ps5 دارم نزدیک 20 بار در وضعیت های مختلف برق رفته و نه کنسول و نه هارد SSD ای که بستم روش اتفاق براش نیوفتاده.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,904
نام
نـــــــویـــــــــد
چه ربطی داره گرمایه هوا شمارو اذیت میکنه ولی قطعی برق به خاطر حساسیت ssd بهش آسیب میزنه و امکان فرمت شدنش یا حتی سوختنش خیلی بالاست و سوختن ssd به معنی خداحافظی با کل کنسول چون شما نمیتونی رو ssd جانبی سیستم عامل رو نصب کنی
حالا نمیدونم ربط گرما به برق چی بود ولی من به این دلایل میگم نمیشه روشن کرد

شما دیگه خیلی سخت میگیری دوست عزیز. ما اگه بخوایم اینطوری فکر کنیم تو این مملکت کلا باید بیخیال نفس کشیدن بشیم. شما پول دادی کنسول رو خریدی که ازش استفاده کنی لذتشو ببری. حالا نگرانی که روشن کنی برق بره و خراب شه. یه جورایی همین الانم بود و نبودش فرقی نداره چون استفاده‌ای نمیکنی ازش. لااقل تا زمانی که داریش لذت ببری خیلی بهتره. در مورد برق رفتن و دووشواری واسه کنسول، تو حالت عادی وقتی برق بره مشکلی واسه کنسول شما پیش نمیاد حتی با همین محافظ‌های معمولی. تنها زمانی که ممکنه کنسول شما صدمه ببینه وقتی هستش که کنسول رو تازه روشن کردی و داره لود میکنه تا بالا بیاد. این زمان تو PS5 خیلی خیلی کمه و کنسول با سرعت شدیدا زیادی مرحله‌ی لودینگ رو تموم میکنه. پس به نظرم نگرانی رو بذار کنار و بشین لذتشو ببر. واقعا شروع نسل‌هارو بخوایم در نظر بگیریم هیچ زمانی بهتر از الان نبوده برای بازی کردن

موفق باشیم

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,318
دوستان تو این مدت حتما از محافظ های درست حسابی استفاده کنید
دوروز پیش برق طرف ما (شرق )عجیب ضعیف شد ولتاژ دائما نوسان داشت بین ۶۰ تا ۱۵۰ لامپ ها روشن بود ولی نورشون کم زیاد میشد
شرکت بالای ما دوتا از کامپیوتراش به خاک رفت
گفتم که حواستون جمع کنید تو این شرایط خدای نکرده سیاه پوش نشید 😅

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
میدونم اینجا جاش نیست فقط اینم اضافه کنم دوستان درست میگن استفاده کنین از وسیلتون نترسید اینجوری که نمیشه زندگی کرد
فقط وقتی اپدیتی چیزی داد کنسول اونجا مراقب باشید خودشم نوشته هنگام اپدیت کنسولتون خاموش نشه اپدیتارو زمانیکه احتمال برق رفتن کمه انجام بدید خدایی نکردم برقم رفت فدا سرتون تنتون سالم برید از دستگاهتون لذت ببرین

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
سلام
اقا عجله نکن واسه خرید دوستانی که پلاس دارن به نظرم باهم کانکت بشین پلاستون ارتقا بدین به اکسترا مثلا اگر تا اخر سال میلادی پلاستون مونده باشه همش 18 دلار خرجشه میتونید باهم شریک بشین 10 دلار 10 دلار پرداخت کنین هزینش خیلی کمتر میشه و مقداری صبر کنید چون خود سونی هم هنوز کدهای طرحاش عرضه نکرده احتمالا بعد اینکه واسه اروپا هم بده بخواد کداشو بده بازار!
الان بخواین گیفتی 100 دلاری بگیرین خیلی خیلی بیشتر پاتون در میاد از طرفی میتونید واستید برای ظرفیتای اکانتای تر کی میگن ارزونتر در میاد
کلا منظورم اینکه عجله تو خرید نداشته باشید اگر پلاس دارید اونو با یک دوست مطمئن شریک شید و ارتقاعش بدین وقتی که تمام بشه مدت پلاستون قطعا بازار پر شده و میتونید انتخاب عالیتری داشته باشین

• Like
Reactions: EL-BARTO

mohamadmj

کاربر سایت
Jun 15, 2022
3
با ویزا کارت ترکیه میشه خرید کرد که بازی‌ ها هم تقریبن نصف یا یک چهارم آمریکا قیمت دارن.
اطلاعات بیشتر پ خ شد
سلام لطفا برای منم میفرستید و اینکه من اکانت امریکا دارم بازیم روش دارم باید عوض کنم به ترکیه؟

nobodyvb

کاربر سایت
Sep 7, 2010
197
نام
وحید
من تا حالا اشتراکی پلاس نداشتم
ظ۲ بازیهای رایگان ماهانه و کاتالوگ بازیای پلاس رو اکانت خودمون میاد یا داستانش فرق داره؟

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,035
نام
سهند
من تا حالا اشتراکی پلاس نداشتم
ظ۲ بازیهای رایگان ماهانه و کاتالوگ بازیای پلاس رو اکانت خودمون میاد یا داستانش فرق داره؟
شاید مثل گیم پس بعضی بازی هارو تو اکانت اصلی دسترسی کامل بده. ولی فعلا همونجوریه قطعا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر