PlayStation Plus

mjavadkh

کاربر سایت
Nov 11, 2012
176
نام
محمدجواد
مگه من سوال پرسیدم؟من جواب سوال اون دوستمون رو دادم:|

- - -ویرایش - - -

اکانت پلاس همیشه نمیمونه ولی پول تو اکانت همیشه میمونه
نه عزیز اخه ایشون کلا جریانو اشتباه فهمیده شما هم با گفتن این که پول تو حساب میمونه(که درسته) گمراه ترش کردی اخه فکر میکنه پول تو حساب بریزی پلاس میشه با حرف شما فکر کرد تا ابد هم پلاس میمونه که از حرفشون معلومه

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
نه عزیز اخه ایشون کلا جریانو اشتباه فهمیده شما هم با گفتن این که پول تو حساب میمونه(که درسته) گمراه ترش کردی اخه فکر میکنه پول تو حساب بریزی پلاس میشه با حرف شما فکر کرد تا ابد هم پلاس میمونه که از حرفشون معلومه
خب حرف اونو باید نقل قول میکردی نه حرف منو:|

The Sorrow

in Search of Peace and Sanity
کاربر سایت
Nov 1, 2014
581
نام
Hamidreza
یه سوال، وقتی یه بازی Free میشه و ما با استفاده از پلاس دانلودش میکنیم، آیا تا یکی دو سال آینده و با تمدید پلاس میشه بازیش کرد یا اینکه وقتی از حالت Free خارج بشه دیگه قابل استفاده نیست؟

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
یه سوال، وقتی یه بازی Free میشه و ما با استفاده از پلاس دانلودش میکنیم، آیا تا یکی دو سال آینده و با تمدید پلاس میشه بازیش کرد یا اینکه وقتی از حالت Free خارج بشه دیگه قابل استفاده نیست؟
تا وقتی که اون اکانتی که حاوی بازی هست پلاس باشه قابل استفاده هست

b.mankan

کاربر سایت
May 27, 2014
49
سلاااام
بچه ها یه سوال
من رفیقم از یکی چندین بازی دیجیتالی گرفته اکانتشو با اکانت اون طرف پرایمری کرده
حالا میخوام بدونم منم میتونم اکانتمو با ریفقم که اکانتش با یکی دیگه پرایمری هست پرایمری کنم و از بازی ها استفاده کنم؟!؟!
یعد خدایی نکرده یه وقت دستگاه که بن نمیشه؟!؟!

godblasteer

کاربر سایت
Nov 7, 2011
315
دوستان سلام
من برای یکی از دوستانم می خوام اکانت یک ساله plus بگیرم
یک سایت مطمئن برای خرید اکانت میشه به من معرفی کنین
ممنونم

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوستان سلام
من برای یکی از دوستانم می خوام اکانت یک ساله plus بگیرم
یک سایت مطمئن برای خرید اکانت میشه به من معرفی کنین
ممنونم
اکانت رو که نمیفروشند کد رو میفروشند میزنی توی اکانت حواست باشه ریجن اکانت با ریجن کدی که میخری یکی باشه تو بازارسنتر سر بزن اونجا با قیمت مناسب پیدا میشه بالا تبلیغ یه فروشگاه اینترنتی هم هست از اونم میتونی استفاده کنی

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,749
نام
علی
شرمنده چندتا سوال داشتم!
امروز پلاس من تموم میشه ولی داخل کنسول که باندل بازی دستینی هست پلاس یک ماهه هست ولی وقتی کد رو از مسیری که مصطفی گفت می زنم اخطار می ده و می گه احتمالا کدت درست نیست و پایین این رو می نویسه : E-8200012F
----------------
سوال دوم : برای انلاین بازی کردن و دانلود محتوا و بازی و... حتما باید پلاس باشی؟! یعنی به غیر عضویت پلاس عضویت معمولی دگه نیست؟! اگه هست تفاوتشون چیه و هزینه های هر کدوم چقدره؟! الان همه ی کسایی که آنلاین بازی می کنن و دانلود می کنن پلاس هستن؟‍‍!
----------
سوال سوم پلاس سه ماهه قیمتش چقدره؟! از کجا تهیه کنم؟!
و سوال آخر اینکه از کجا بدونم اکانتم ریجن ۱ هست یا ۲؟! دقیقا موقع ساختش یادم نیست کدوم گزینه ها رو زدم ولی فک کنم بریتانیا رو زدم UK
خلاصه ممنون میشم تفاوت کارت psn رو با پلاس توضیح بیشتری بدید :D قیمت کارتهای پی اس ان رو هم بدید

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
شرمنده چندتا سوال داشتم!
امروز پلاس من تموم میشه ولی داخل کنسول که باندل بازی دستینی هست پلاس یک ماهه هست ولی وقتی کد رو از مسیری که مصطفی گفت می زنم اخطار می ده و می گه احتمالا کدت درست نیست و پایین این رو می نویسه : E-8200012F
----------------
سوال دوم : برای انلاین بازی کردن و دانلود محتوا و بازی و... حتما باید پلاس باشی؟! یعنی به غیر عضویت پلاس عضویت معمولی دگه نیست؟! اگه هست تفاوتشون چیه و هزینه های هر کدوم چقدره؟! الان همه ی کسایی که آنلاین بازی می کنن و دانلود می کنن پلاس هستن؟‍‍!
----------
سوال سوم پلاس سه ماهه قیمتش چقدره؟! از کجا تهیه کنم؟!
و سوال آخر اینکه از کجا بدونم اکانتم ریجن ۱ هست یا ۲؟! دقیقا موقع ساختش یادم نیست کدوم گزینه ها رو زدم ولی فک کنم بریتانیا رو زدم UK
خلاصه ممنون میشم تفاوت کارت psn رو با پلاس توضیح بیشتری بدید :D قیمت کارتهای پی اس ان رو هم بدید

1. در مورده اون اروری که بهش بر میخوری 4 تا مورد هست که این ارور میاد
a. اینکه شما روی اکانتت پلاس داشتی ! یه سری از این 1 ماه های مجانی فقط برای کسایی کار میکنه که پیشتر اصلا plus روی اکانتشون نداشتن
b. کد رو داری اشتباه وارد میکنی
c. ریجن بازی فیزیکی با اکانتت یکی نیست
d. ممکنه کد تاریخش گذشته باشه !

سوال دوم
برای انلاین بازی کردن اکانت شما باید PLus باشه . برای دانلود و خرید و استفاده از دیگر امکانات psn شما نیازی به پلاس ندارید. پلاس اجازه دانلود و استفاده بازیهای مجانی پلاس و همچنین تخفیفات پلاس و همچنین استفاده از online storage رو میده .نه نیست عضویت دیگه ای D: ....

سوال سوم
اگر UK زدی میشه ریجن 2 به هر حال از web بری توی sony account manager توی تبه details گزینه Address رو بزنی قسمت پایین این صفحه زده REGION
کارت psn مبلغ درج شده روی کارت رو به اکانت شما واریز میکنه برای خرید و کارت پلاس هم اکانت شما رو پلاس میکنه.

سلاااام
بچه ها یه سوال
من رفیقم از یکی چندین بازی دیجیتالی گرفته اکانتشو با اکانت اون طرف پرایمری کرده
حالا میخوام بدونم منم میتونم اکانتمو با ریفقم که اکانتش با یکی دیگه پرایمری هست پرایمری کنم و از بازی ها استفاده کنم؟!؟!
یعد خدایی نکرده یه وقت دستگاه که بن نمیشه؟!؟!
اصلا معلوم نیست چی نوشتی ....sorry

من فکر میکردم با شارز کردن اکانت خود اکانت اتوماتیک پلاس میشه
ولی پلاس شدن از شارز کردن جداس
درست فهمیدم ؟
بله.
شارج اکانت ( psn card ) اون به اکانت شما مبلغی پول که روی کارت درج شده رو برای خرید از psn واریز میکنه
برای پلاس باید جداگانه پرداخت بشه ( البته از psn هم قابل خرید هست )

b.mankan

کاربر سایت
May 27, 2014
49
1. در مورده اون اروری که بهش بر میخوری 4 تا مورد هست که این ارور میاد
a. اینکه شما روی اکانتت پلاس داشتی ! یه سری از این 1 ماه های مجانی فقط برای کسایی کار میکنه که پیشتر اصلا plus روی اکانتشون نداشتن
b. کد رو داری اشتباه وارد میکنی
c. ریجن بازی فیزیکی با اکانتت یکی نیست
d. ممکنه کد تاریخش گذشته باشه !

سوال دوم
برای انلاین بازی کردن اکانت شما باید PLus باشه . برای دانلود و خرید و استفاده از دیگر امکانات psn شما نیازی به پلاس ندارید. پلاس اجازه دانلود و استفاده بازیهای مجانی پلاس و همچنین تخفیفات پلاس و همچنین استفاده از online storage رو میده .نه نیست عضویت دیگه ای D: ....

سوال سوم
اگر UK زدی میشه ریجن 2 به هر حال از web بری توی sony account manager توی تبه details گزینه Address رو بزنی قسمت پایین این صفحه زده REGION
کارت psn مبلغ درج شده روی کارت رو به اکانت شما واریز میکنه برای خرید و کارت پلاس هم اکانت شما رو پلاس میکنه.

اصلا معلوم نیست چی نوشتی ....sorry

بله.
شارج اکانت ( psn card ) اون به اکانت شما مبلغی پول که روی کارت درج شده رو برای خرید از psn واریز میکنه
برای پلاس باید جداگانه پرداخت بشه ( البته از psn هم قابل خرید هست )

منظورم اینه که چطوری میشه یه اکانت(کنسول) هم زمان با 2 تا اکانت(کنسول) پرایمری باشه
اصن میشه؟!؟!
اگه میشه چطوریه؟!؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر