PlayStation Plus

• Thread starter Thread starter SMM9
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
شرمنده ی همگی اینقدر سوال پیچتون کردم! یه سوال دیگه! یکی از دوستان میگفت می تونم اکانت ریجن ۱ رو بسازم بعد پلاس رو وارد کنم بعدش هم share کنم تو این ریجن ۲ ! همچین چیزی داریم؟

برای هرکدوم از اکانت ها که پلاس بگیرید، بقیه اکانت ها هم اتوماتیک میتونن ازش استفاده کنن. ولی فقط با اون اکانتی که پلاس رو باهاش خریدید میتونید بازی های رایگان پلاس رو دانلود کنید.

برای هرکدوم از اکانت ها که پلاس بگیرید، بقیه اکانت ها هم اتوماتیک میتونن ازش استفاده کنن. ولی فقط با اون اکانتی که پلاس رو باهاش خریدید میتونید بازی های رایگان پلاس رو دانلود کنید.

یعنی اگه یه بازی رو روی اکانتی که پلاس داره از استور داتلود کنیم فقط روی همون اکانت می تونیم بازی کنیم یا روی بقیه اکانت ها هم میشه بازیش کرد؟؟

یعنی اگه یه بازی رو روی اکانتی که پلاس داره از استور داتلود کنیم فقط روی همون اکانت می تونیم بازی کنیم یا روی بقیه اکانت ها هم میشه بازیش کرد؟؟

رو بقیه ی اکانت ها هم میتونی بازی کنی ولی نمیتونی روی اون اکانتا از بازی های رایگان و تخفیف های پلاس بهره مند بشی ( دانلود و خرید از استور مربوط به همون اکانت ) .

رو بقیه ی اکانت ها هم میتونی بازی کنی ولی نمیتونی روی اون اکانتا از بازی های رایگان و تخفیف های پلاس بهره مند بشی ( دانلود و خرید از استور مربوط به همون اکانت ) .

خب بازی های استور که فرق نداره .
الان مثلا این ماه بازی X (که این ماه تو استور فری شده ) رو من میرم با اکانت ریجن 1ام که پلاس داره دانلود می کنم و توی اکانت اصلیم که ریجن 2 باشه بازی میکنم دیگه مشکلی نیست نه ؟ :دی

دوستان چند تا سوال دارم شاید قبلنا پرسیده شده اما اینبارم ج بدین . اگه از یکی اکتیو پرایمری بگیریم میتونیم از پلاس طرف استفاده کنیم ؟ یا از استور خرید کرده قبل یا بعداز اکتیو استفاده کرد ؟

خب بازی های استور که فرق نداره .
الان مثلا این ماه بازی X (که این ماه تو استور فری شده ) رو من میرم با اکانت ریجن 1ام که پلاس داره دانلود می کنم و توی اکانت اصلیم که ریجن 2 باشه بازی میکنم دیگه مشکلی نیست نه ؟ :دی

نه ، مشکلی نیست .

دوستان چند تا سوال دارم شاید قبلنا پرسیده شده اما اینبارم ج بدین . اگه از یکی اکتیو پرایمری بگیریم میتونیم از پلاس طرف استفاده کنیم ؟ یا از استور خرید کرده قبل یا بعداز اکتیو استفاده کرد ؟
همین چند پسته قبلی رو میخوندی احتمالا متوجه جواب میشید ولی هر اکانت فقط در یک زمان میتونه یک کنسول رو primary داشته باشه
اگر شما بخوای اکانته کسی رو روی دستگاه خودت وارد کنی و اون شخص اکانت رو روی کنسولش primary کرده باشه شما از قابلیت پلاس فقط میتونید توی همین اکانت استفاده کنید
قابلیت استفاده از پلاس روی اکانتهای دیگه فقط توی شرایطی فراهم میشه که اکانته پلاس داره primary ایش روی کنسول شما باشه.

سلام
دوستان کسی بازی های این ماه پلاس ژاپن رو میدونه چیه؟!؟!
راسته میگن بازی هاش کلا باپلاس برزیل و امریکا فرق داره؟!؟!

متاسفانه من هرچقدر گشتم، نتونستم سایتی پیدا کنم که بازی های پلاس ژاپن رو اعلام کنه.

استور برزیل و آمریکا یکی هست.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or