PlayStation Plus

• Thread starter Thread starter SMM9
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
اگر UK زدی میشه ریجن 2 به هر حال از web بری توی sony account manager توی تبه details گزینه Address رو بزنی قسمت پایین این صفحه زده REGION
شرمنده باز من ندونستم کجا برم تا بفهمم ریجن اکانتم چیه :D

وارد اینجا شو بعد داخل سایت لاگین کن بعد منتقلت میکنه به سایت مربوط به ریجن خودت که از توی آدرس میتونی ببین اگر us بود میشه ریجن 1 اگر uk بود میشه ریجن 2

سلام علی جان!
مارو یادته؟ :دی
بزار ببینم این کمکت می کنه:

همه ی ریجن ها فرق می کنن!
ولی به دلایلی خودمونی میشه گفت که تفاوتی ندارن.بخاطر اینکه خیلی ریز و کوچک هستن.
ولی همین ریز و کوچکی برای افرادی که اطلاعات کافی ندارن ممکنه خطر ساز باشه.
اول از ریجن کنسول شروع می کنم.
Region 1
USA
Region 2
EU
Region 2
JAPAN
Region 3
ASIA
HONG KONG
Region 4
NZ-AU(نیوزلند و استرالیا)

تفاوت این ریجن ها فقط در دستگاه های مختص منطقه ی ژاپن هست ( از نظر اکس ام بی ) که دایره به منظور انجام و ضربدر به معنای بک یا انصراف هست!یعنی جای این دو عوض شده.
ولی فقط در محیط سیستم عامل.در درون بازی ها کاملا متفاوته.و فقط بدلیل این بوده که از زمان ایستگاه بازی یکم بدین شکل قرار گرفته.
اما تفاوت نرم افزاری که وجود داره اینه که برای هر آپدیت یا ری اینستال کردن سیستم سافت ور ریکاوری و یا آماده کردن هارد دو و نیم اینچی ساتا ( هارد های لپ تاپی )باید ریجن کنسول خودتونو بدونید و با توجه به ریجن عمل آپدیت یا ریکاوری رو انجام بدید.در غیر اینصورت دستگاه ارور میده.
و اون حجمی که دانلود کردین هم الکی بوده!
اما ریجن بازی ها و اکانت.
ریجن اکانت ها متفاوته.و هرکدوم ممکنه ویژگی های خریداری خودشو داشته باشه.مثلا ممکنه در ریجن دو بازی های پلاس متفاوت با ریجن یک باشه یا فیچرها فرق بکنن و یا حتی آیتم های فرعی و مختلفی قرار داشته باشه.
ولی اگر فقط برای آنلاین زدن بخواین نه فرقی نداره.تفاوت اصلی در خرید دی ال سی، اد آن ها و سیزن پس و در برخی موارد خیلی کوچک ( مثل لست آو آس ) آپدیت ها و دانلود مپ هاست که ممکنه دردسر ساز باشه.
از این منظر باید توجه کنین که ریجن بازی با اکانت یکی باشه تا بتونین از دی ال سی ها استفاده کنین.
برای آگاهی از اکانت و و ریجنش می تونید سایت سونی برید و از اونجا وارد اکانتتون بشید یا واحد پولی رو ببینید.
تشکر.

میگم تو اینجا ( ایران) بیشتر کاربرا اکانتشون ریجن ۱ هست یا ۲ ؟!
الان من به حساب یکی پول ریختم پلاس برا اکانت ریجن ۲ بهم بده ولی حالا میگه برا ریجن ۱ هست.

میگم تو اینجا ( ایران) بیشتر کاربرا اکانتشون ریجن ۱ هست یا ۲ ؟!
الان من به حساب یکی پول ریختم پلاس برا اکانت ریجن ۲ بهم بده ولی حالا میگه برا ریجن ۱ هست.
تقريبا ٥٠ ٥٠ هستن
من خودم ١ انتخاب كردم چون همه چير به دلار هستش و توي ايران دلار هم ارزون تر هست و هم سايتها و فروشگاه هاي ايران بيشتر ريجن ١ ميارن.خيليها ميگن براي ايرانيها اگر اكانت ريجن ٢ بزنن باهاشون راحت تر ميتونن آنلاين بازي كنن از نظر سرعت اما من فكر نميكنم تفاوت چنداني داشته باشه تو سرعت.
اميدوارم كمك كرده باشه نظم

تقريبا ٥٠ ٥٠ هستن
من خودم ١ انتخاب كردم چون همه چير به دلار هستش و توي ايران دلار هم ارزون تر هست و هم سايتها و فروشگاه هاي ايران بيشتر ريجن ١ ميارن.خيليها ميگن براي ايرانيها اگر اكانت ريجن ٢ بزنن باهاشون راحت تر ميتونن آنلاين بازي كنن از نظر سرعت اما من فكر نميكنم تفاوت چنداني داشته باشه تو سرعت.
اميدوارم كمك كرده باشه نظم
هزینه که نهایت سالی ۴۰-۵۰ تومن فرق می کنه که زیاد مهم نیست! مگه سالی چند تا می خوایم پلاس بگیریم!
من به دلایلی می خوام همون ریجن ۲ باشه!
چون تو اکانت فعلیم کلی دستینی بازی کردم و لول آپ شدم! د
دوم هم اینکه تو تست های اینترنتتی پینگ با سرور اروپا بهتر از سرورهای امریکا جواب می ده
سوم هم اینکه به دلیل وسواسی که دارم می خوام رجین اکانتم با دستگاه یکی باشه :D

هزینه که نهایت سالی ۴۰-۵۰ تومن فرق می کنه که زیاد مهم نیست! مگه سالی چند تا می خوایم پلاس بگیریم!
من به دلایلی می خوام همون ریجن ۲ باشه!
چون تو اکانت فعلیم کلی دستینی بازی کردم و لول آپ شدم! د
دوم هم اینکه تو تست های اینترنتتی پینگ با سرور اروپا بهتر از سرورهای امریکا جواب می ده
سوم هم اینکه به دلیل وسواسی که دارم می خوام رجین اکانتم با دستگاه یکی باشه :D
توی طول سال قصد خرید از psn ندارید؟چون psn card که فروشگاه ها میفروشن مربوط به ریجن یکشون ارزون تر ار بقیه ریجن هاست
منم اول با ریجن 2 بودم اینفیمس پلات کرده بودم ولی از اون به بعد از ریجن 1 استفاده کردم

سلام
دوستان اینترنت من از موقعی که این پلاس هک شد یه مشکلاتی پیدا کرده
موقعی که میخوام برم فروشگاه پلاس هیچ مشکلی نداره و در جا میره
ولی موقعی که مثلا دارم فیفا انلاین بازی میکنم وسط بازی هی سرور از دست میده
میاد بیرون میخوام بدونم راهی هست که درست بشه؟!!؟
ممنون <3

سلام
دوستان اینترنت من از موقعی که این پلاس هک شد یه مشکلاتی پیدا کرده
موقعی که میخوام برم فروشگاه پلاس هیچ مشکلی نداره و در جا میره
ولی موقعی که مثلا دارم فیفا انلاین بازی میکنم وسط بازی هی سرور از دست میده
میاد بیرون میخوام بدونم راهی هست که درست بشه؟!!؟
ممنون <3

یکبار هم با یدونه بازی دیگه امتحان بکنید، ببنید اونم مشکل داره یا نه.

شرمنده ی همگی اینقدر سوال پیچتون کردم! یه سوال دیگه! یکی از دوستان میگفت می تونم اکانت ریجن ۱ رو بسازم بعد پلاس رو وارد کنم بعدش هم share کنم تو این ریجن ۲ ! همچین چیزی داریم؟

Back