PlayStation Plus

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
چقدر اینا زرنگن ...
به جای بازیه مجانی باید اسمشو بزاره بازیه کرایه ای!!!
میمیرن یکم به جماعت حال بدن ، نامردا...
اینطوری هم که میگی نیستش
اون راه استفاده پلاس نیست
راه استفاده پلاس این طوری تعریف شده که برای اکانته خودمون بخریمش .شما فک کنم برای 1 سالش 50 دلار پول میدی و توی این یک سال میزان بازیهای که میاد ( اگر ویتا و 3 هم داشته باشی ) ارزشه مجموعه قیمتی این بازیا خیلی بیشتر از 50 هست ....در کناراش مزایا دیگم هم میدن.

sina_lorenzo

کاربر سایت
Nov 21, 2014
61
نام
Sina
اینطوری هم که میگی نیستش
اون راه استفاده پلاس نیست
راه استفاده پلاس این طوری تعریف شده که برای اکانته خودمون بخریمش .شما فک کنم برای 1 سالش 50 دلار پول میدی و توی این یک سال میزان بازیهای که میاد ( اگر ویتا و 3 هم داشته باشی ) ارزشه مجموعه قیمتی این بازیا خیلی بیشتر از 50 هست ....در کناراش مزایا دیگم هم میدن.
آره ، راست میگی.
به این نکته دقت نکرده بودم.

M4I

کاربر سایت
Dec 9, 2014
48
من دیروز پلاس گرفتم اگه الان injustice را به Library اضافه کنم چند روز دیگه که بازیهای جدید میاد می تونم injustice را دانلود و بازی کنم ؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من دیروز پلاس گرفتم اگه الان injustice را به Library اضافه کنم چند روز دیگه که بازیهای جدید میاد می تونم injustice را دانلود و بازی کنم ؟
مشکلی نداره
وقتی تو download list میره دیگه کلا برای اکانته خودت میشه .

MiladZarrin1

کاربر سایت
Feb 5, 2013
15
سلام دوستان
فکر میکنم سری جدید بازی های مجانی PSN هم اومده باشه.

یه سوالی داشتم. کسی اینجا برای دانلود بازی ها از برنامه PSX استفاده میکنه؟ من چند تا سوال داشتم راجع بهش.
ممنون.

mohammad_109

کاربر سایت
Nov 13, 2014
130
نام
محمد
سلام
دوستان یه سوال
من اگه اکانتم که ریجن یک هست رو 10 دلار شارژ کنم ولی از دلارم استفاده ی نکنم تا چند و قت اکانتم پلاس هست ؟ تا هر زمان که دلارها خرج شه ؟ یا اینکه زمان داره؟
اگه مثلا یکی دوسال :dاز دلارم استفاده نکنم میشه تا یکی دوسال بازیهارو انلاین بازی کرد و بازی های فری رو دانلود کرد ؟:d

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام
دوستان یه سوال
من اگه اکانتم که ریجن یک هست رو 10 دلار شارژ کنم ولی از دلارم استفاده ی نکنم تا چند و قت اکانتم پلاس هست ؟ تا هر زمان که دلارها خرج شه ؟ یا اینکه زمان داره؟
اگه مثلا یکی دوسال :dاز دلارم استفاده نکنم میشه تا یکی دوسال بازیهارو انلاین بازی کرد و بازی های فری رو دانلود کرد ؟:d
همیشه تو حسابت هستند فقط بعضی از کدها تاریخ انقضا دارن سریع باید اکانت رو شارژ کنی بعد تا همیشه هست

mjavadkh

کاربر سایت
Nov 11, 2012
176
نام
محمدجواد
سلام
دوستان یه سوال
نه عزیز مگه میشه پلاس خودش یه سرویسه که باید خریداری بشه شما میتونی با شارژ کردن اکانتت پلاس بخری یا از اول کد پلاس رو بخری وارد کنی مجانی نیست

- - -ویرایش - - -

همیشه تو حسابت هستند فقط بعضی از کدها تاریخ انقضا دارن سریع باید اکانت رو شارژ کنی بعد تا همیشه هست
جواب شما از سوال اون باحال تر بود:)) واقعا چه ربطی داشت؟؟

mohammad_109

کاربر سایت
Nov 13, 2014
130
نام
محمد
من میخوام از روشی که بچه ها تو انجمن گذاشتن 10 دلار بگیرم حالا نمیدونم انقضا داره یا نه
فقط یه سوال اگه با 10 دلار خریدن اکانت هم پلاس میشه و هم تا همیشه میمونه تو حسابت
چرا اکانته ماهانه یا سالانه میفروشن ؟ مثلا من دیدم اکانت 12 ماه رو میفروشن 150-200 تومن
خب چه کاریه آدم میره 10 دلار با 40-50 تومن میخره و 2-3 سال استفاده میکنه
داداش یه سوال هم راجبع فیفا ازت پ .خ کردم

- - -ویرایش - - -

نه عزیز مگه میشه پلاس خودش یه سرویسه که باید خریداری بشه شما میتونی با شارژ کردن اکانتت پلاس بخری یا از اول کد پلاس رو بخری وارد کنی مجانی نیست

- - -ویرایش - - -

جواب شما از سوال اون باحال تر بود:)) واقعا چه ربطی داشت؟؟
سوال من چیزه دیگه بود
میگم اگه یه اکانت 10 دلاری بخرم
1- اکانتم پلاس هم میشه ؟
2- میشه باهاش انلاین بازی کرد یا بازی های مجانی رو دانلود کنم ؟
3 - اگه با خرید این 10 دلار اکانتم پلاس میشه ؟ این پلاس شدن اکانت تا چند وقت هست ؟
( یه مثال میزنم راجبع سوالم اگه ایرانسل رو شارژ کنی شارژ تا هر وقت استفاده نکنی شارژ تو خطت هست ولی همراه اول رو شارژ کنی تاریخ انقضاء داره چه استفاده کنی چه نکنی بعد یه مدت شارژ سوخت میشه)

mjavadkh

کاربر سایت
Nov 11, 2012
176
نام
محمدجواد
من میخوام از روشی که بچه ها تو انجمن گذاشتن 10 دلار بگیرم حالا نمیدونم انقضا داره یا نه
فقط یه سوال اگه با 10 دلار خریدن اکانت هم پلاس میشه و هم تا همیشه میمونه تو حسابت
چرا اکانته ماهانه یا سالانه میفروشن ؟ مثلا من دیدم اکانت 12 ماه رو میفروشن 150-200 تومن

- - -ویرایش - - -

سوال من چیزه دیگه بود
میگم اگه یه اکانت 10 دلاری بخرم
1- اکانتم پلاس هم میشه ؟
2- میشه باهاش انلاین بازی کرد یا بازی های مجانی رو دانلود کنم ؟
3 - اگه با خرید این 10 دلار اکانتم پلاس میشه ؟ این پلاس شدن اکانت تا چند وقت هست ؟
( یه مثال میزنم راجبع سوالم اگه ایرانسل رو شارژ کنی شارژ تا هر وقت استفاده نکنی شارژ تو خطت هست ولی همراه اول رو شارژ کنی تاریخ انقضاء داره چه استفاده کنی چه نکنی بعد یه مدت شارژ سوخت میشه)
جواب من هم پاسخ همین سوال هست بعدشم سوال شما این نبود خوبه هست هنوز:
شما:دوستان یه سوالمن اگه اکانتم که ریجن یک هست رو 10 دلار شارژ کنم ولی از دلارم استفاده ی نکنم تا چند و قت اکانتم پلاس هست ؟ تا هر زمان که دلارها خرج شه ؟ یا اینکه زمان داره؟
من:نه عزیز مگه میشه پلاس خودش یه سرویسه که باید خریداری بشه(یعنی نمیشه که استفاده نکنی پولتو پلاس سود بانکی نیست که پول بریزی اون تو پلاس بده همونطور که گفتم باید بخری همون ماهانه وسالانه که گفتی)

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
جواب شما از سوال اون باحال تر بود
:))
واقعا چه ربطی داشت؟؟
مگه من سوال پرسیدم؟من جواب سوال اون دوستمون رو دادم:|

- - -ویرایش - - -

اکانت پلاس همیشه نمیمونه ولی پول تو اکانت همیشه میمونه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر