PlayStation Plus

satan33

کاربر سایت
Aug 24, 2014
84
نام
mehrdad
تا وقتی که اون اکانت که بازیو ازش دانلود کردید پلاس باشه قابل استفاده هست ولی اگه پلاسش تموم بشه باید همون اکانت رو پلاس کنید تا اون بازی دوباره اجرا بشه ژاپن و برزیل psn cardش اینجا سخت گیر میاد
اگر با ژاپن دانلود کنم و پرایمر کنم دیگه حله بازی میمونه؟؟؟

payam_d

کاربر سایت
Jun 30, 2013
112
نام
پیام
من الان میخواستم با اکانت ژاپن کیلزون رو دانلود کنم!! پس یا این حساب نکنم دیگه؟ اومدیم و یهو دیگه نشد چهارده روز پلاس بگیریمم. یعنی نمیشه آفلاین اجراش کرد؟
بعد این 38 گیگ هست چرا یهو وسط دانلود میشه 7 یا گاها12؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من الان میخواستم با اکانت ژاپن کیلزون رو دانلود کنم!! پس یا این حساب نکنم دیگه؟ اومدیم و یهو دیگه نشد چهارده روز پلاس بگیریمم. یعنی نمیشه آفلاین اجراش کرد؟
بعد این 38 گیگ هست چرا یهو وسط دانلود میشه 7 یا گاها12؟
بازیهای که بزرگ هست سایزشون رو اینطوری کردن که پس دانلود بخشه اوله بازی بشه قسمت Singe player رو شروع کرد .

payam_d

کاربر سایت
Jun 30, 2013
112
نام
پیام
بازیهای که بزرگ هست سایزشون رو اینطوری کردن که پس دانلود بخشه اوله بازی بشه قسمت Singe player رو شروع کرد .

مرسی :*
فقط آقا نگفتی این کیلزون رو اگر بگیرم ، موقع اجرا حتما باید آنلاین باشم و اون آی دی ژاپنم هم پلاس باشه؟

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
مرسی :*
فقط آقا نگفتی این کیلزون رو اگر بگیرم ، موقع اجرا حتما باید آنلاین باشم و اون آی دی ژاپنم هم پلاس باشه؟
اون ایدی که بازی ازش گرفتی باید پلاس باشه کاری به بقیه ایدیها نیست

baba shah

کاربر سایت
Nov 6, 2010
886
نام
یاشار
اه
کاش تو استورهای دیگه هم مجانی بود حیف
این 14 روز 14 روز رو اگر جلوش رو بگیرن تمام حجمم نابود میشه :))
پس دان نمیکنم :|
:| ولی من قدیم تست کرده بودم میشدا :|
مثلا یه بازی از پلاس ژاپن دانلود کردم!بعد پلاسم تمومید رفتم یه اکانت ژاپن دیگه ساختم کار کرد!

fifa 12

کاربر سایت
Jul 21, 2011
1,628
نام
سپهر
:| ولی من قدیم تست کرده بودم میشدا :|
مثلا یه بازی از پلاس ژاپن دانلود کردم!بعد پلاسم تمومید رفتم یه اکانت ژاپن دیگه ساختم کار کرد!
چون که بازیه هنوز واسه پلاس بوده .!
در بهترین حالت شما 43 روز میتونین بازی رو داشته باشین بعد اون دیگه بازیه نیست که اکسسش رو با اکانت جدید بگیری.

sina_lorenzo

کاربر سایت
Nov 21, 2014
61
نام
Sina
چون که بازیه هنوز واسه پلاس بوده .!
در بهترین حالت شما 43 روز میتونین بازی رو داشته باشین بعد اون دیگه بازیه نیست که اکسسش رو با اکانت جدید بگیری.
چقدر اینا زرنگن ...
به جای بازیه مجانی باید اسمشو بزاره بازیه کرایه ای!!!
میمیرن یکم به جماعت حال بدن ، نامردا...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر