PlayStation Plus

• Thread starter Thread starter SMM9
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
با سلام خدمت اساتید گرامی
در پی اون سوال قبلیم باید بگم که یه بازی که توی Store برای پلاس free شده بود رو داخل اکانتیم که پلاس داره دانلود کردم (secret ponchos) اما الان وقتی میرم توی اون یکی اکانت که اکانت اصلیم هست و میخوام اونجا بازیش کنم اصلا این بازی توی منو نیستش حتی توی library هم نبود.
اکانتی که باهاش بازی رو دانلود کردی Primary کردی؟

مثلا با اکانت ژاپن یا برزیل بازیو بگیریم میتونیم با مال امریکا دانلود کنیم؟
اره..

- - -ویرایش - - -

پلاسهاي توپی این ماه میاد :d اگه اکانت برزیل پلاس کار بده عالی میشه :>من هنوز تست نکردم:):-/
واسه برزیل پلاسهای رایگانش چند روزه هست؟

دوستان سلام
من یجا شنیدم که سونی بازی هایی که 1 سال از تاریخ ریلیزش گذشته باشه، مولتیش رو مجانی میکنه. این درسته اگه هست معنیش چیه؟ یعنی نیاز به پلاس نداره؟
ممنون

اين چندمين باريه كه همچين چيزي شنيدم حتي نسل پيش
سوني كه هيچ از اين شركت گنده تر هم هيچ وقت همچين كاري نميكنه

نسل پیش مگه مجانی نبود؟ خبری از پلاسُ این چیزا نبود برا پلی 3

آخرین ویرایش:
دوستان سلام
من یجا شنیدم که سونی بازی هایی که 1 سال از تاریخ ریلیزش گذشته باشه، مولتیش رو مجانی میکنه. این درسته اگه هست معنیش چیه؟ یعنی نیاز به پلاس نداره؟
ممنون

من نميدونم كي اين حرفهارو ميزنه اما حدس ميزنم يا فروشنده هايي كه ميخوان تو پاچه ملت بكنن اينارو لاف ميزنن و خالي بندي مي كنن يا واقعا افرادي كه اطلاعي ندارن
اين چندمين باريه كه همچين چيزي شنيدم حتي نسل پيش

سوني كه هيچ از اين شركت گنده تر هم هيچ وقت همچين كاري نميكنه

دوستان من الان 3 تا اکانت رو کنسولم دارم.یکیش که پلاس داره رو primary کردم و یه اکانت هم باهاش بازی رو از استور free بود دانلود کردم و الان پلاسش تموم شده و یه اکانتمم که اصلیه و باهاش بازیامو میرم.من چطور میتونم این بازی ای رو که گرفتم تو اکانت اصلیم تو بخش مولتیش بازی کنم؟؟با توجه به اینکه هر چیزیو رو یه اکانت دارم :دی

دوستان من الان 3 تا اکانت رو کنسولم دارم.یکیش که پلاس داره رو primary کردم و یه اکانت هم باهاش بازی رو از استور free بود دانلود کردم و الان پلاسش تموم شده و یه اکانتمم که اصلیه و باهاش بازیامو میرم.من چطور میتونم این بازی ای رو که گرفتم تو اکانت اصلیم تو بخش مولتیش بازی کنم؟؟با توجه به اینکه هر چیزیو رو یه اکانت دارم :دی

اول از همه خب چه کاریه اینهمه شلوغش کردی:d.

بازیو با اکانتی که پرایمری نیست گرفتی و میخوای روی اکانت اصلیت بازی کنی درسته؟ خب باید با اکانت اصلیت همیشه به PSN ساین این باشی. اون اکانت سومی هم که پلاس هست چون رو کنسولت پرایمری شده از قابلیتهاش (یعنی مولتی پلیر) میتونی رو همه اکانتها دیگه ات استفاده کنی

اول از همه خب چه کاریه اینهمه شلوغش کردی:d.

بازیو با اکانتی که پرایمری نیست گرفتی و میخوای روی اکانت اصلیت بازی کنی درسته؟ خب باید با اکانت اصلیت همیشه به PSN ساین این باشی. اون اکانت سومی هم که پلاس هست چون رو کنسولت پرایمری شده از قابلیتهاش (یعنی مولتی پلیر) میتونی رو همه اکانتها دیگه ات استفاده کنی

چه کنم دیگه با اون بازی ای که بازی رو گرفتم اول پلاس داشت و الان دیگه تموم شده :دی
پس یعنی با این ستاپ آشفته بازار کنسول من میتونم بازی رو اجرا کنم بدون مشکل؟ :دی

چه کنم دیگه با اون بازی ای که بازی رو گرفتم اول پلاس داشت و الان دیگه تموم شده :دی
پس یعنی با این ستاپ آشفته بازار کنسول من میتونم بازی رو اجرا کنم بدون مشکل؟ :دی

اگه وضعیت اکانت ها همونجوری باشه که گفتم اره میتونی

جواب منم لطفا اگه میشه بدید که با خیال راحت 12GB First Light رو بزارم DL شه :دی
سلام خدمت اساتید گرامی
در پی اون سوال قبلیم باید بگم که یه بازی که توی Store برای پلاس free شده بود رو داخل اکانتیم که پلاس داره دانلود کردم (secret ponchos) اما الان وقتی میرم توی اون یکی اکانت که اکانت اصلیم هست و میخوام اونجا بازیش کنم اصلا این بازی توی منو نیستش حتی توی library هم نبود.اکانتی که باهاش بازی رو dl کردم primary بوده از اول تاسیس :دی.

با این تخفیفات اخر سال تا اخر امشب وقت داریم، از بین این بازی ها کدومش رو پیشنهاد میکنین؟ (Outlast 6$, Battlefield 4 12$,MGS GZ 6$) البته MGS GZ رو قبلا رو 360 بازی کردم، تفاوتش با این کنسول ها در چه حده؟

با این تخفیفات اخر سال تا اخر امشب وقت داریم، از بین این بازی ها کدومش رو پیشنهاد میکنین؟ (Outlast 6$, Battlefield 4 12$,MGS GZ 6$) البته MGS GZ رو قبلا رو 360 بازی کردم، تفاوتش با این کنسول ها در چه حده؟

اگه MGS رو قبلا بازی کردید، ارزش خرید دوباره رو نداره.

Outlast هم بازی خوبیه و ترسناک هست.

BF4 هم مولتی پلیرش خیلی خوبه و اگه بتونید پک پرمیوم رو بخرید ( 30$ شده ) ارزشش بیشتر میشه.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or