PlayStation Plus

• Thread starter Thread starter SMM9
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
این Riders Republic چطور گیمیه؟ فکر میکنم توی یکی از E3 ها گیم پلی نشون دادن و خیلی پلیر داشت و اکثر بازی های شبیه به المپیک رو هم پوشش میداد. با نت مزخرف ایران قابل بازی هست یا باید قیدشو زد؟

این Riders Republic چطور گیمیه؟ فکر میکنم توی یکی از E3 ها گیم پلی نشون دادن و خیلی پلیر داشت و اکثر بازی های شبیه به المپیک رو هم پوشش میداد. با نت مزخرف ایران قابل بازی هست یا باید قیدشو زد؟
پارسال که بازیش کردم سروراش وصل میشدن راحت

سلام دوستان بازی های رجین ترکیه محدودیتی سانسوری ندارن. چون تو بعضی رجینها بازی ها سانسور میشن. مثلا یادمه تو resident evil 2 remake رجین ژاپن سانسور بود و خشونت بازی کمتر بود.
میخواستم پلاس ترکیه بگیرم خواستم از محدودیت هاش اطلاع داشته باشم

دوستان کسی این یکی دو سال اخیر Evil within زده؟ الان از نظر گرافیکی خیلی تو ذوق میزنه یا قابل بازی کردن هست؟ موقع عرضه که بازی کردم یادمه اوکی بود برام ولی الان شک دارم بگیرمش و یهو بزنه تو ذوقم:D
فک کنم بیشتر بخاطر فریم ریت اذیت بشی چون تا جایی که میدونم هنوز ۳۰ فریمه و همونم ثابت نیست و افت می‌کنه. گرافیک بد نیست ولی انیمیشن‌ها دیگه قدیمی شدن.

• Like
Reactions: AMIN-PASHA and SMM9
سلام دوستان بازی های رجین ترکیه محدودیتی سانسوری ندارن. چون تو بعضی رجینها بازی ها سانسور میشن. مثلا یادمه تو resident evil 2 remake رجین ژاپن سانسور بود و خشونت بازی کمتر بود.
میخواستم پلاس ترکیه بگیرم خواستم از محدودیت هاش اطلاع داشته باشم
تا جایی که میدونم اروپا و امریکا سانسور ندارن

• Like
Reactions: AMIN-PASHA
دوستان کسی این یکی دو سال اخیر Evil within زده؟ الان از نظر گرافیکی خیلی تو ذوق میزنه یا قابل بازی کردن هست؟ موقع عرضه که بازی کردم یادمه اوکی بود برام ولی الان شک دارم بگیرمش و یهو بزنه تو ذوقم:D
اتفاقا من یک و دوئش رو چند ماه پیش اولین بار بازی کردم
گرافیکش پایین هست ولی اگه فن بازی این سبکی هستی بازی کشش داره که تمومش کنی. من راضی بودم
البته من رو اکسباکس بازیش کردم . اونور مجانی بود

دوستان یه راهنمایی میخواستم

اشتراک

PlayStation Plus پرمیموم آمریکا

دارم
اگه بخوام اشتراک

PlayStation Plus پرمیموم ترکیه

تهیه کنم

اشتراک اکانت یک ساله ترکیه ارزونتر در میاد؟

چه تفاوتهایی بین اشتراک آمریکا و ترکیه هست؟
لطفا یه راهنمایی کنید
با تشکر

آقا تاریخ خروج spiderman از پلاس کی هست؟
فک کنم اواسط ماه می.

دوستان یه راهنمایی میخواستم

اشتراک

PlayStation Plus پرمیموم آمریکا

دارم
اگه بخوام اشتراک

PlayStation Plus پرمیموم ترکیه

تهیه کنم

اشتراک اکانت یک ساله ترکیه ارزونتر در میاد؟

چه تفاوتهایی بین اشتراک آمریکا و ترکیه هست؟
لطفا یه راهنمایی کنید
با تشکر
ریجن ترکیه ارزونتر در میاد.که بهش میگن plus deluxe بجای پرمیموم. تنها فرقشم استریم بازیای ps3 نداره بقیه موارد یکسانه

یه سرچی که زدم مثل اینکه این امکان وجود داره که سیو نسخه PS4 که الان رو پلاس اکسترا هست به نسخه ریمستر PS5 منتقل کرد. به خاطر این ویژگی احتمالا بازی رو شروع کنم به امید اینکه ماه بعد خبر بیاد سونی نگاهی به جیب ما نداشته و دچار قضاوت بد شدیم و قراره نسخه ریمسترد بیاد رو اکسترا :D

• Like
Reactions: jdepp
سلام . ممنون میشم بنده را راهنمایی کنید :
1. بعد از خرید پلاس ظرفیت 2 اکسترا ، بازی های ماهانه را میشه در اکانت شخصی ادد کرد یا باید در اکانتی که فروشنده داد ؟
2. کانال دیجیتال فکتوری کسی در اینجا خرید داشته ؟ آیا معتبره ؟
سپاس.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or