PlayStation Plus

• Thread starter Thread starter SMM9
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
مثل اینکه دوستانی که پارسال PS NOW یک ساله گرفتن اشتراکشون تموم شده :D
منم بعد از ظهر رفتم یه دست هاتلاین میامی بزنم دیدم پلاسم تموم شده
الان موندم چیکار کنم
میدونم ترکیه ارزونتره ولی از اون طرف بازی هایی که تو سال میاد واسه پلاس اسنشال رو نمیتونم رو اکانتم بگیرم
بخوابم رو اکانت خودم بگیرم هم پرمیومش حدودا 6.5 میلیون پهن(منظورم ارز رایج مملکته:D) واسم آب میخوره:-w:D

بازی ماهیانه extra کی مشخص میشه؟
چهارشنبه احتمالا
مثل اینکه دوستانی که پارسال PS NOW یک ساله گرفتن اشتراکشون تموم شده :D
منم بعد از ظهر رفتم یه دست هاتلاین میامی بزنم دیدم پلاسم تموم شده
الان موندم چیکار کنم
میدونم ترکیه ارزونتره ولی از اون طرف بازی هایی که تو سال میاد واسه پلاس اسنشال رو نمیتونم رو اکانتم بگیرم
بخوابم رو اکانت خودم بگیرم هم پرمیومش حدودا 6.5 میلیون پهن(منظورم ارز رایج مملکته:D) واسم آب میخوره:-w:D
بهرحال رو اکانت خودتون شیر میشن معمولا هم واسه ظرفیت ۲ همون اکانت رو شارژ میکنن و اگه هرسال تمدیدش میکنید بازیای اسنشیال رو از دست نمیدید البته بستگی به فروشنده داره
از نظر من ارزش چند برابر هزینه اضافه نداره

• Like
Reactions: Devil May Cry
با ای پی ترکیه باید خریداری بشه تا جایی که میدونم اگر اعتماد دارید اکانتو بدید خودش ازونور خرید بزنه براتون راحتتره
با وی پی ان هم میشه اگه ترکیه باشه
این مشکل آی پی فقط برای خرید با کارته یا redeem کردن گیفت کارتم آی پی ترکیه میخواد؟

این مشکل آی پی فقط برای خرید با کارته یا redeem کردن گیفت کارتم آی پی ترکیه میخواد؟
خیلی ساله گیفت نخریدم قدیم که لازم نبود تا جایی که یادمه
برای خرید با کارت این مشکل هست کلا اگه کسیو اونور دارید بدید خودش خرید بزنه راحتتره چون فروشنده هایی که با مستر کارت و کردیت کارت خرید میزنن هم حتی مشکل دارن سر خرید زدن اذیت میشن

• Like
Reactions: DedSec88
چهارشنبه احتمالا

بهرحال رو اکانت خودتون شیر میشن معمولا هم واسه ظرفیت ۲ همون اکانت رو شارژ میکنن و اگه هرسال تمدیدش میکنید بازیای اسنشیال رو از دست نمیدید البته بستگی به فروشنده داره
از نظر من ارزش چند برابر هزینه اضافه نداره
مجبوریم ترکیه بگیریم دیگه
شما از کجا میگیرید اگه ممکنه واسم پ خ کنید
راستی ترکیه بزنم این بازی هایی که الان رو اکانت خودم اضافه کردم و دانلود کردم میشه بازی کرد یا نه(کالکشن ها نه ماهانه ها)

مجبوریم ترکیه بگیریم دیگه
شما از کجا میگیرید اگه ممکنه واسم پ خ کنید
راستی ترکیه بزنم این بازی هایی که الان رو اکانت خودم اضافه کردم و دانلود کردم میشه بازی کرد یا نه(کالکشن ها نه ماهانه ها)
Dokidokishop تلگرام سرچ کنید
جاهای دیگه هم دوستان معرفی میکنن هست ولی تا جایی که دیدم دوکی معمولا کمترین قیمت رو داشته همیشه. ممکنه دیر تحویل بده ولی معتبره
خیر کلا هر چیزی که رو اکانت خودتون بدون پلاس کار نمیکنه (بجز مولتی پلیر بازی ها) مثل بازیای ماهانه قدیمی دسترسی ندارید اگه از کالکشن منظورتون اون ps collection که بازیای فور بود هست دسترسی ندارید بهشون فکر کنم از سرویس حدف شدن دیگه نمیشه رو اکانتی که میخرید اضافشون کنید به کلاود هم رو اکانت خودتون دسترسی ندارید که برای اپلود سیو بازی ها استفاده میشه

اگر اکانت رو بدید به دوستتون و خریدو انجام بده، راحت تره!

مثلا خودم من اکانت رو میدم به دوستم که ترکیه است، فلان بازی رو برام میخره!

ولی اگر میخواید از همین جا خرید رو انجام بدید، باید یه وی پی ان ترکیه درست و حسابی داشته باشید، اما بازهم یه ۱۰ باری اخطار موقع خرید میده!
منم احتمال میدم مشکل از فیل شکن ترکیه هست
یدونه سرور ترکیه دارم ولی احتمال میدم ای پی تمیز نیست
با برنامه دیگه هم

خوب دوستان بعد از 2 روز گرفتاری تونستم پلاس 12 ماهه دلوکس ترکیه با قیمت حدودی 1.200 از طریق کارت ویزا شخصی فعال کنم
ممنون از همه اساتید و دوستان بابت راهنمایی هاشون ^:)^:x

لطفا چند بازی 2 یا چند نفره رایگان یا رایگان برای پلاس مناسب برای خانواده معرفی کنید
و اینکه ایتم های رایگان برای پلاس (جدا از بازی) که اضافه میکنم به اکانتم برای سایر اکانت ها روی کنسول هم در دسترس هست؟ مثال اسکین ها fortnite (console sharing فعال هست)

درود دوستان
من مطالب رو تا چند صفحه قبل خوندم اما بازم برام یه سوالی هست :
من الان ریجن امارات دارم و پلاس دارم الان بخاطر هزینه میخوام ریجن ترکیه بگیرم ، خب بازی هام مثل کال آف و بقیه که تا یه جایی رفتم جلو روی اون اکانت ریجن امارات هست ، بعد از اینکه پلاس ریجن ترکیه بگیرم ، همچنان میتونم ادامه بازی ها رو از روی اکانت ریجن امارات انجام بدم یا نه؟میخوام بدونم اون بازی هایی که انلاین هستن و برای انلاین بودن پلاس میخواد ، میشه ادامش رو انجام داد یا باید روی این اکانت مجددنصب کنم؟

درود دوستان
من مطالب رو تا چند صفحه قبل خوندم اما بازم برام یه سوالی هست :
من الان ریجن امارات دارم و پلاس دارم الان بخاطر هزینه میخوام ریجن ترکیه بگیرم ، خب بازی هام مثل کال آف و بقیه که تا یه جایی رفتم جلو روی اون اکانت ریجن امارات هست ، بعد از اینکه پلاس ریجن ترکیه بگیرم ، همچنان میتونم ادامه بازی ها رو از روی اکانت ریجن امارات انجام بدم یا نه؟میخوام بدونم اون بازی هایی که انلاین هستن و برای انلاین بودن پلاس میخواد ، میشه ادامش رو انجام داد یا باید روی این اکانت مجددنصب کنم؟
درصورتی که ظرفیت ۲ یا کامل بگیرید که شیر کنید رو اکانت خودتون و روب اکانت فعلی پلی بدید هم سیو ها قابل استفادس هم بازیای انلاین

• Like
Reactions: hamidjuventus
دوستان کسی این یکی دو سال اخیر Evil within زده؟ الان از نظر گرافیکی خیلی تو ذوق میزنه یا قابل بازی کردن هست؟ موقع عرضه که بازی کردم یادمه اوکی بود برام ولی الان شک دارم بگیرمش و یهو بزنه تو ذوقم:D

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or