PlayStation Plus

• Thread starter Thread starter SMM9
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
ممنون
من فقط تکنفره بازی میکنم . بیشتر پیست هاش توی استادیومه یا محیطهای جنگل و کوهستان و ... هم داره ؟ کلا تنوعش چطوره ؟
سلام.
پیست هاش متنوع هست نگران نباش
تنوع ماشین و پیست خوبه،
البته من بیشتر از 10 ساعت بازی نکردم، چون تو شبیه ساز رانندگی هیچ استعدادی ندارم و بازی برام خیلی سخت بود،

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

سلام.
پیست هاش متنوع هست نگران نباش
تنوع ماشین و پیست خوبه،
البته من بیشتر از 10 ساعت بازی نکردم، چون تو شبیه ساز رانندگی هیچ استعدادی ندارم و بازی برام خیلی سخت بود،

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk
سلام و درود
ممنون از توضیحات

برای اونایی که اخرای زمان اشتراکشون نزدیکه اومده برای همه نیست
منم چند روز پیش تمدید کردم
من 370 روز داشتم واسم اومده بود البته بعد از نزدیک ۶ سال بود که گرفته بودم فک کنم میخواست بهم یه حالی بده به خاطر همون گذاشته بود :D

دوستان یه سوال:

فقط بازی هایی که هر دفعه تو بخش last chance می زنه از سرویس خارج می شن یا امکان داره که بازی خارج بشه و اسمشو تو اون بخش نگفته باشه؟

دوستان یه سوال:

فقط بازی هایی که هر دفعه تو بخش last chance می زنه از سرویس خارج می شن یا امکان داره که بازی خارج بشه و اسمشو تو اون بخش نگفته باشه؟
نه داداش بازی هایی که قرار هست خارج بشن همیشه اعلام میشن اینجوری نیست که یهو ببینیم فلان بازی دیگه نیست

سلام دوستان عزیز . با توجه به قیمت دلار و اینکه اگه بخام پلاس را با دلار واقعی بخرم حدود سه میلیون تومن در میاد. خوب با خودم گفتم پلاس ظرفیتی بگیرم که به صرفه تر هست حالا سوال من اینه که ریجن اکانتم یک هست (آمریکا) بعضی از پلاسها ریجن ترکیه و یا ... می فروشند حالا اگه بخام ریجن ترکیه بخرم امکانش هست که رو اکانتم کار نکنه ؟ یا هر ریجن ظرفیت متناسب با ریجن اکانت باشه؟

سلام دوستان عزیز . با توجه به قیمت دلار و اینکه اگه بخام پلاس را با دلار واقعی بخرم حدود سه میلیون تومن در میاد. خوب با خودم گفتم پلاس ظرفیتی بگیرم که به صرفه تر هست حالا سوال من اینه که ریجن اکانتم یک هست (آمریکا) بعضی از پلاسها ریجن ترکیه و یا ... می فروشند حالا اگه بخام ریجن ترکیه بخرم امکانش هست که رو اکانتم کار نکنه ؟ یا هر ریجن ظرفیت متناسب با ریجن اکانت باشه؟
نه از این نظر مشکلی نداره، شما از هر ریجنی خرید یا دانلودی داشته باشید، میتونید رو بقیه اکانت ها هم اجراش کنید

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or