PlayStation Plus

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,597
چنین انتظاری داشتن ایراد داره !؟
بحث من این نیست بازی رو روز عرضه برای پرمیوم! این همه بازی خوب و به روز ! همه این عناوین به جز یکی دوتا همگی برای ناو عرضه شده بودن ! دقیقا همون پلی استیشن ناو هست کمی با عطر بوی متفاوت! امیدوارم تغییر رویه بده
ببین اولین ملاک مقایسه باید قیمت سرویس باشه. حتی همون سرویس ناو و پلاس قبلی هم که گفتی ۶۰ دلاری بودن. ترکیب این دو شده تو حالت اکسترا سالانه ۱۰۰ دلار
سرویس پرمیوم به غیر از بازیهای کلاسیک و Trial برتری دیگری نسبت به اکسترا نداره.
خب میرسیم سر بازیها
لیست بازیهای پلاس اکسترا که این چند ماه اومده واقعا لیست خیلی خوبی هست. کل سری یاکوزا ، کینگدوم هارت ، اساسینز کرید و بازیهای خوبی مثل stray - metro - mafia remake ،مورتال ۱۱ را هم آوردن. لیستش مشخصه اسپایدرمن ها هست ، سوشیما ، دث استرندینگ و درکل همه بازیهای نسل هشتم پلی استیشن که آپدیت ps5 گرفتن هم هستن. نیازی به گفتن تک تک بازیها نیست. لیست مشخص هست و هرکسی اذعان داره ارزش ۱۰۰ دلار را واقعا داره.
حالا شما برو بازیهای گیمپس تو این چندماه هم ببین. قیمتش هم ببین. چیز دندون گیری نمیبینی. تو همون تاپیک گیمپس هم بری ببینی تا قبل اکتبر از کیفیت بازیهای گیمپس ناراضی بودند که تو اکتبر با پلگ تیل کمی وضع بهتر شد.
خلاصه بگم تا شما و امثال شما از فاز مقایسه ای بین سونی و مایکرو بیرون نیایید چیزی درست نمیشه. هم نینتندو هم ea و .. هم سرویس مشابه دارن. چرا پس کسی راجب اونا نقدی نداره؟

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,310
نام
امیر حسین
هممممم...
از گذاشتن سری رچت و برجسب " ما قبل تاریخ " رو پریمیوم انتقاد میشه؟
خوب...پریمیومم تنها فرقش فقط بازی های کلاسیکه... الان...مشکلش کجاست دقیقا؟

اینکه شما پول اضافه برای کلاسیک دادید، حقیقتا دیگه مشکل از سونی نیست...

حالا بحث اکسترا اگر میخواد بشه، بحث متفاوتیه، اون موقع پست مخصوص اکسترا رو نقل کنید و از اسم درست استفاده کنید:-"

---

پ.ن : اگر احیانا یهو هوس کردید برید صرفا KH 3 بزنید.‌‌.. نزنید... حقیقتا شدیدا به تمام بازی های قبلش نیاز هست، وگرنه لذت چندانی نمیبرید

و نه... دیدن خلاصه و فلانم جوابگو نیست:D

---

نامردا یاکوزا6 رو گذاشتن برای دسامبر:|
همین نوامبر میومد بهترین زمان میبود برا من:-"

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,491
نام
Farhad
هممممم...
از گذاشتن سری رچت و برجسب " ما قبل تاریخ " رو پریمیوم انتقاد میشه؟
خوب...پریمیومم تنها فرقش فقط بازی های کلاسیکه... الان...مشکلش کجاست دقیقا؟

اینکه شما پول اضافه برای کلاسیک دادید، حقیقتا دیگه مشکل از سونی نیست...

حالا بحث اکسترا اگر میخواد بشه، بحث متفاوتیه، اون موقع پست مخصوص اکسترا رو نقل کنید و از اسم درست استفاده کنید:-"

---

پ.ن : اگر احیانا یهو هوس کردید برید صرفا KH 3 بزنید.‌‌.. نزنید... حقیقتا شدیدا به تمام بازی های قبلش نیاز هست، وگرنه لذت چندانی نمیبرید

و نه... دیدن خلاصه و فلانم جوابگو نیست:D

---

نامردا یاکوزا6 رو گذاشتن برای دسامبر:|
همین نوامبر میومد بهترین زمان میبود برا من:-"
امیدوارم یاکوزا ۶ برای اکسترا بیاد مگرن باید برم یوتوب داستانشو ببینم :|

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,310
نام
امیر حسین
امیدوارم یاکوزا ۶ برای اکسترا بیاد مگرن باید برم یوتوب داستانشو ببینم :|
اصولا باید برای اکسترا بیاد، چون بازی PS4ه

ولی اگر بپیچونند هم کلا بازییه که خیلی تخفیف میخوره، و همین الانم 5$ه ، کلا تو یک سال گذاشته غیر از دوبار، همیشه 5$ بوده، اون دو بار دیگه هم 8$
در مجموع ارزشش رو داره

• Like
Reactions: porfesor

Prince_Arash

اگه شکسته پای من، گریه نکن عصای من!
کاربر سایت
Dec 8, 2012
412
نام
Arash
ببین اولین ملاک مقایسه باید قیمت سرویس باشه. حتی همون سرویس ناو و پلاس قبلی هم که گفتی ۶۰ دلاری بودن. ترکیب این دو شده تو حالت اکسترا سالانه ۱۰۰ دلار
سرویس پرمیوم به غیر از بازیهای کلاسیک و Trial برتری دیگری نسبت به اکسترا نداره.
خب میرسیم سر بازیها
لیست بازیهای پلاس اکسترا که این چند ماه اومده واقعا لیست خیلی خوبی هست. کل سری یاکوزا ، کینگدوم هارت ، اساسینز کرید و بازیهای خوبی مثل stray - metro - mafia remake ،مورتال ۱۱ را هم آوردن. لیستش مشخصه اسپایدرمن ها هست ، سوشیما ، دث استرندینگ و درکل همه بازیهای نسل هشتم پلی استیشن که آپدیت ps5 گرفتن هم هستن. نیازی به گفتن تک تک بازیها نیست. لیست مشخص هست و هرکسی اذعان داره ارزش ۱۰۰ دلار را واقعا داره.
حالا شما برو بازیهای گیمپس تو این چندماه هم ببین. قیمتش هم ببین. چیز دندون گیری نمیبینی. تو همون تاپیک گیمپس هم بری ببینی تا قبل اکتبر از کیفیت بازیهای گیمپس ناراضی بودند که تو اکتبر با پلگ تیل کمی وضع بهتر شد.
خلاصه بگم تا شما و امثال شما از فاز مقایسه ای بین سونی و مایکرو بیرون نیایید چیزی درست نمیشه. هم نینتندو هم ea و .. هم سرویس مشابه دارن. چرا پس کسی راجب اونا نقدی نداره؟
چرا نقد داشته باشم!؟
همون بازیا ک روز عرضه میده برای گیم پس کافیه چ رسد بقیه! شما و امثال شما خوب میدونید که الکی فن بازی دراومدن چیزی رو‌عوض نمیکنه! حالا ببین اونا از گیم‌پس ناراضی باشن تو‌پلاس چه خبره 😂 همون بازی های درپیت گیم پس، شده ارزوی کابران پلاس! بگذریم همونطور که گفتم پلاس هکی خدا بده برکت!

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,597
چرا نقد داشته باشم!؟
همون بازیا ک روز عرضه میده برای گیم پس کافیه چ رسد بقیه! شما و امثال شما خوب میدونید که الکی فن بازی دراومدن چیزی رو‌عوض نمیکنه! حالا ببین اونا از گیم‌پس ناراضی باشن تو‌پلاس چه خبره 😂 همون بازی های درپیت گیم پس، شده ارزوی کابران پلاس! بگذریم همونطور که گفتم پلاس هکی خدا بده برکت!
خب شما که با این پست دیگه مشخص شد تو کدوم جبهه هستی :))
اینکه یه چیزی بگی بری جواب ندی نشد ..
چندتا از بازیهای تاپ گیمپس تو چهار ماه اخیر را مثال بزن
من کلی مثال زدم از پلاس جدیدی که تو چهارماه اخیر اومده..
منتظر پاسخم

• Like
Reactions: hosein me

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,491
نام
Farhad
دوستان بهترین بازیای ایندی که روی پلاس اکسترا هستن و ارزش بازی کردن داشته باشن اگه لیستی دارید بگید ممنون میشیم:)

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,145
نام
حمید
دوستان بهترین بازیای ایندی که روی پلاس اکسترا هستن و ارزش بازی کردن داشته باشن اگه لیستی دارید بگید ممنون میشیم:)
اگه به سبک دیابلو علاقه داری warhammer chaos bane و victor vran و dead nation رو از دست نده
artful escape هم که واقعا فوق العاده بود و منو به گیتار الکتریک علاقه مند کرد فقط حیف دیگه سنم رفته بالا برای یادگیری موسیقی
این ماه هم که what remains of edith finch میاد روی سرویس که واقعا یکی از خاص ترین بازی هاست فقط باید زبانت خوب باشه

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,962
نام
امین پاشاپور
اینا رو زدم تو رگ و عالین :-bd
بازی children of morta هم از دست ندین تیم سازندش ایرانی و سبک روگ لایکه
منم اولین بازی که رو ps5 پلات کردم این بود،، به عنوان یه بازی ایرانی واقعا باعث افتخاره،

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

• Like
Reactions: Homi-Fatal

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,962
نام
امین پاشاپور
میخواستم بگم hollow knight و Blasphemous و فرزندان مورتا،،. که دیدم همش رو بازی کردی، پیشنهاد میکنم حتما moonlighter رو بازی کن، روگلایک هست و یه ایده ی عالی داره که هرچی از دانجن ها لووت میکنی میاری تو مغاذه ی خودت میفروشی، خودت قیمت میزاری با مشتری ها چونه میزنی

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,962
نام
امین پاشاپور
چرا نقد داشته باشم!؟
همون بازیا ک روز عرضه میده برای گیم پس کافیه چ رسد بقیه! شما و امثال شما خوب میدونید که الکی فن بازی دراومدن چیزی رو‌عوض نمیکنه! حالا ببین اونا از گیم‌پس ناراضی باشن تو‌پلاس چه خبره همون بازی های درپیت گیم پس، شده ارزوی کابران پلاس! بگذریم همونطور که گفتم پلاس هکی خدا بده برکت!
دوست من من هر دو رو دارم و میتونم اینطوری بگم که گیم پس درسته بازی های فریست پارتی رو روز اول میزاره ولی واقعا کیفیت پلاس بالاتره، گیم پس الان کلا زیر 150 تا بازی داره که نهایتا 50 تا بازی به درد بخور داره، و بقیه فقط حکم سیاهی لشکر رو دارن، ولی پلاس با این که بازی های first party رو همون روز اول نمیزاره رو سرویسش ولی در عوض تعداد بازی هاش چندین برابر گیم پس هست و بازی های خیلی با کیفیتی هم میزاره، منم الان یک ساله که تو ایکس باکس فقط فورزا میزنم،

Prince_Arash

اگه شکسته پای من، گریه نکن عصای من!
کاربر سایت
Dec 8, 2012
412
نام
Arash
دوست من من هر دو رو دارم و میتونم اینطوری بگم که گیم پس درسته بازی های فریست پارتی رو روز اول میزاره ولی واقعا کیفیت پلاس بالاتره، گیم پس الان کلا زیر 150 تا بازی داره که نهایتا 50 تا بازی به درد بخور داره، و بقیه فقط حکم سیاهی لشکر رو دارن، ولی پلاس با این که بازی های first party رو همون روز اول نمیزاره رو سرویسش ولی در عوض تعداد بازی هاش چندین برابر گیم پس هست و بازی های خیلی با کیفیتی هم میزاره، منم الان یک ساله که تو ایکس باکس فقط فورزا میزنم،

داداش باشوا دولانم اخی هانچی کیفیت!؟
نمنه وار هامسی نچه ایل قاباغن دی !
گیم پس اله بیدا هیلو و فورزا گورر دا !
سونی ده نمنه دالی قالمش گیم وار ایتلیر یوزر لره!
ایشالله ک یاخجی اولار

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر