PlayStation Plus

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,489
نام
Farhad
یعنی اونایی که الان پلاس دارن و تمدید کردن . این بازی رو دیگه ندارن ؟
ببین دو نوع پلاس داریم یکی پلاس اسنشال که هرماه گیم میده اینارو تا اخر داری هیچوقت قفل نمیشن
یه نوع دیگه که پلاس اکسترا و پرمیوم اینا گیم به مدت محدود میان ۵ماه ۶ماه...مشخص نی ولی وقتی برن دیگه باید گیم رو خریداری کنید

• Like
Reactions: Daniel4u

Daniel4u

کاربر سایت
Jun 10, 2018
103
ببین دو نوع پلاس داریم یکی پلاس اسنشال که هرماه گیم میده اینارو تا اخر داری هیچوقت قفل نمیشن
یه نوع دیگه که پلاس اکسترا و پرمیوم اینا گیم به مدت محدود میان ۵ماه ۶ماه...مشخص نی ولی وقتی برن دیگه باید گیم رو خریداری کنید
اها. من یجا دیدم اونایی که مثلا اکسترا خریدن قابلیت های اسنشال رو دارن پس میتونن هرماه گیم را بگیرن
فقط میمونه کاتالوگ کاکشن که بقول شما هر چند ماه ممکنه بازی ها حذف بشن و...

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,489
نام
Farhad
اها. من یجا دیدم اونایی که مثلا اکسترا خریدن قابلیت های اسنشال رو دارن پس میتونن هرماه گیم را بگیرن
فقط میمونه کاتالوگ کاکشن که بقول شما هر چند ماه ممکنه بازی ها حذف بشن و...
اره اکسترا بگیر بهتره بازیای اسنشال هم داری ولی پلاس پرمیوم بازیای کلاسیک ps1 ps2 داره تفاوتش شاید ۲۰۰ ۳۰۰ باشه.
بازیای پلاس اسنشال هم همیشه اوایل هفته اول ماه میلادی مثلا ۴ یا۵ ام در دسترسه بازیای پلاس اکسترا و پرمیوم هم ۲۰ تم ماه میلادی معمولا در دسترس
خودم اکسترا گرفتم ولی پشیمون شدم کاشکی پرمیوم میگرفتم برای ۲۰۰ تومن اختلاف ارزش نداره

• Like

Daniel4u

کاربر سایت
Jun 10, 2018
103
اره اکسترا بگیر بهتره بازیای اسنشال هم داری ولی پلاس پرمیوم بازیای کلاسیک ps1 ps2 داره تفاوتش شاید ۲۰۰ ۳۰۰ باشه.
بازیای پلاس اسنشال هم همیشه اوایل هفته اول ماه میلادی مثلا ۴ یا۵ ام در دسترسه بازیای پلاس اکسترا و پرمیوم هم ۲۰ تم ماه میلادی معمولا در دسترس
خودم اکسترا گرفتم ولی پشیمون شدم کاشکی پرمیوم میگرفتم برای ۲۰۰ تومن اختلاف ارزش نداره
یعنی اکسترا و پرمیوم همون بازی هایی که 4 و 5 هر ماه در دسترس قرار میگیره را در تاریخ 20تم میذاره یا ممکنه فرق داشته باشن ؟

اره 200 تومن پولی نیست ولی بشرط اینکه ادم بازیهاشو بخواد . مثلا من تو کل بازی های پلی استیشن 1 و 2 نهایتا 4 تا بازی دوست داشته باشم که اسمشون اینه
کراش - درایور - گاد آف وار 1 و 2
که مهم نیست برام . قبلا خیلی بازی کردم اما ممکنه شما علاقه زیادی به دیگر بازی ها داشته باشی براتون ارزش داره و بهتر بود میخریدی . ایشالله تمدید بعدی

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,489
نام
Farhad
یعنی اکسترا و پرمیوم همون بازی هایی که 4 و 5 هر ماه در دسترس قرار میگیره را در تاریخ 20تم میذاره یا ممکنه فرق داشته باشن ؟

اره 200 تومن پولی نیست ولی بشرط اینکه ادم بازیهاشو بخواد . مثلا من تو کل بازی های پلی استیشن 1 و 2 نهایتا 4 تا بازی دوست داشته باشم که اسمشون اینه
کراش - درایور - گاد آف وار 1 و 2
که مهم نیست برام . قبلا خیلی بازی کردم اما ممکنه شما علاقه زیادی به دیگر بازی ها داشته باشی براتون ارزش داره و بهتر بود میخریدی . ایشالله تمدید بعدی
اره اکسترا و پرمیوم همون ۲۰ ام باهم میان
الان مثلا سری یاکوزا چنتا شو گذاشتن تو اکسترا بازیشون کردم عاشقشون شدم حالا بقیه قسمتاشو گذاشتن تو پرمیوم :D حالا باید برم یوتوب بیینم بقیه داستان چی میشه برای همین میگم ارزش نداره برای ۲۰۰ تومن
بعضی گیما بخصوصی هم تو پرمیوم هستن که خوبن که تو اکسترا نیستن مثلا بازیای مترو و کرایسیس ۱ ریمسترشو و سری سام خطرناک ...

Daniel4u

کاربر سایت
Jun 10, 2018
103
اره اکسترا و پرمیوم همون ۲۰ ام باهم میان
الان مثلا سری یاکوزا چنتا شو گذاشتن تو اکسترا بازیشون کردم عاشقشون شدم حالا بقیه قسمتاشو گذاشتن تو پرمیوم :D حالا باید برم یوتوب بیینم بقیه داستان چی میشه برای همین میگم ارزش نداره برای ۲۰۰ تومن
بعضی گیما بخصوصی هم تو پرمیوم هستن که خوبن که تو اکسترا نیستن مثلا بازیای مترو و کرایسیس ۱ ریمسترشو و سری سام خطرناک ...
پیامم محو شد
دوباره تایپ میکنم
نوشتم من علاقه به بازی کرایسیس دارم . بخاطر همینم شد میرم پرمیوم میگیریم
یجا از ترکیه میده قیمتش مناسبه
کاش دو نفر شریک باشن . تازشم اون شریکه هم نباید داغون باشه بعدا دردسر بشه

آخرین ویرایش:

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,489
نام
Farhad
پیامم محو شد
دوباره تایپ میکنم
نوشتم من علاقه به بازی کرایسیس دارم . بخاطر همینم شد میرم پرمیوم میگیریم
یجا از ترکیه میده قیمتش مناسبه
کاش دو نفر شریک باشن . تازشم اون شریکه هم نباید داغون باشه بعدا دردسر بشه
خودم ترکیه گرفتم ارزونتره و ریجن ۲ هم حساب میشه

• Like

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,794
حتی اگه بازیرو دانلود کرده باشیم و بازیرو پلی داده باشیم ، وقتی برن دیگه قابل بازی کردن نیستن؟ مثلا من اگر Red Dead رو 2 ماه پیش دانلود می کردم و پلی می دادم الان دیگه نمیتونم ادامش رو برم و بازی قفل میشه؟

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,290
نام
امیر حسین
حتی اگه بازیرو دانلود کرده باشیم و بازیرو پلی داده باشیم ، وقتی برن دیگه قابل بازی کردن نیستن؟ مثلا من اگر Red Dead رو 2 ماه پیش دانلود می کردم و پلی می دادم الان دیگه نمیتونم ادامش رو برم و بازی قفل میشه؟
آره بازی قفل میشه

فقط بازی های اسنشیال هستن که توی اون ماهی که اومدن اگر بزنی تو لیستت ، دیگه تا ابد بازی رو داری و هر موقع پلاس داشته باشی میتونی بازیشون کنی

بازی های اکسترا پریمیوم هروقت از رو سرویس رفتن برای تو هم قفل میشن.

تا ابد* = تا وقتی که سرویس PSN در دسترس باشه:-"

metalgear2

کاربر سایت
Apr 20, 2010
143
دوستان یه گیفت 100 دلاری پلی استیشن بگیرم میتونم با خود کنسول بدون دردسر پلاس اکسترا بخرم و فعال کنم؟ تحریم و گیر و بند نداره؟

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,489
نام
Farhad
دوستان یه گیفت 100 دلاری پلی استیشن بگیرم میتونم با خود کنسول بدون دردسر پلاس اکسترا بخرم و فعال کنم؟ تحریم و گیر و بند نداره؟
اره مشکلی نیست
فقط عصرا برای اکانت زدن خراب باید صبح بزنین بهتره

paybrig23

کاربر سایت
Jul 1, 2009
179
دوستان سلام . یه جا برای تهیه پلاس پرمیوم با اکانت ترکیه معرفی کنید که خودتون هم ازشون خرید کرده باشید و راضی بوده باشید . ترجیحا رو اکانت خودم فعال کنه که ریجن ترکیه هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر