PlayStation Plus

• Thread starter Thread starter SMM9
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
من نت شبانه رایگانم خوبه . تونستم توو 2 شب بگیرم 20 گیگو . اونقدرا هم فاجعه نیست . نسبت به رایگان بودنش خوبه . بخش آفلاینش 7 تا تیم داره راحت میشه بازی کرد . قسمت کلوبشم نتت سرعتش خوب باشه جواب میده . در کل من راضی بودم .
برادر یا شما یازی نکردید یا ندارید اینقدر تعریف میکنید!کل دنیا میگن فاجعه هست!کلایش هم کلابی که رو نسخه کامل هست نیست باید خردج کنید!!!!
کلی عمرتون رو بزارید تا وارد یک بازی بشید!!!ارززشو داره؟نه

14 روزه رو باید اکانت ژاپن بسازم ؟ راهی نیست راحت بشه گرفتش کلا ؟ :دی
سوال بعدی اینکه برای خرید یک ماهه پلاس ، برم یک گیفت کارت 10 دلاری بخرم بعد وارد کنم و بعدش هم باقی ماجرا ، درسته ؟
ممنون بچه ها

اون 14 روز رایگان ژاپن مسدود شد و الان فقط با کردیت کارت هست . بله ، میشه یه گیفت کارت 10 دلار بخری و وارد کنی و بعد بری روی پلاس 1 ماهه و بخریش یا اینکه مستقیم پلاس یه ماهه بخری . هر کدوم که قیمتش به صرفه تر بخر ( گیفت کارت 10 دلار یا پلاس یه ماهه )

برادر یا شما یازی نکردید یا ندارید اینقدر تعریف میکنید!کل دنیا میگن فاجعه هست!کلایش هم کلابی که رو نسخه کامل هست نیست باید خردج کنید!!!!
کلی عمرتون رو بزارید تا وارد یک بازی بشید!!!ارززشو داره؟نه
من گفتم نسبت به رایگان بودنش . اسب پیش کشیو که دندونش رو نمیشمرن . نسخه اصلی 185 هزارتمن پولشه . شما میخوای نسخه اصلیو با مفتی مقایسه کنی ؟؟؟ ملت الان طبقه دومه ورزشگاه آزادیو مفتی کردن 50 هزارتا پر شده برای دو هزار تمن . اون وقت گله هم داری مفتی بازی در اختیارت قرار دادن .

من گفتم نسبت به رایگان بودنش . اسب پیش کشیو که دندونش رو نمیشمرن . نسخه اصلی 185 هزارتمن پولشه . شما میخوای نسخه اصلیو با مفتی مقایسه کنی ؟؟؟ ملت الان طبقه دومه ورزشگاه آزادیو مفتی کردن 50 هزارتا پر شده برای دو هزار تمن . اون وقت گله هم داری مفتی بازی در اختیارت قرار دادن .

خوب برادر درست راهنمايي كنيد نرن ٢٠ گيگ بردارن بعد بيان حرفاي خودمو بهتون بزنن دي

Sent from my iPhone using Tapatalk

خوب برادر درست راهنمايي كنيد نرن ٢٠ گيگ بردارن بعد بيان حرفاي خودمو بهتون بزنن دي

در صورتی که مفتی بتونن دانلود کنن ، نسخه اصلی pes هم نداشته باشن خوبه . الان من یه ریال هزینه نکردم از صبح تا حالا هم داشتم با بچه هاا بازی میکردم :d ولی اگه بخواد از ترافیک اصلی بگیره حق با شماس نمیصرفه . نسخه اصلی خیلی با صرفتره . در صورتی که کاملا مجانی در بیاد خوبه . یکی مثل من جیبش خالیه نسخه اصلی نمیتونم بگیرم همینم به چشمم کشیدم سرمون گرم شده :d

در صورتی که مفتی بتونن دانلود کنن ، نسخه اصلی pes هم نداشته باشن خوبه . الان من یه ریال هزینه نکردم از صبح تا حالا هم داشتم با بچه هاا بازی میکردم :d ولی اگه بخواد از ترافیک اصلی بگیره حق با شماس نمیصرفه . نسخه اصلی خیلی با صرفتره . در صورتی که کاملا مجانی در بیاد خوبه . یکی مثل من جیبش خالیه نسخه اصلی نمیتونم بگیرم همینم به چشمم کشیدم سرمون گرم شده :d
کجا سرویس مجانی داره واسه داونلود:d
کلا های وب که شیره میشکه اما خوب با خود کنسول همون با ۹ مگ ۸مگ سرعت داونلود میکنه بقیه شرکتا نه!

- - -ویرایش - - -

سلام وقتی برای پیش خرید بازی تایمر میاد یعنی اوکی هست دیگه سر وقت اومدن بازی میتونی دانلود کنی یا نه هنگام دانلود باید پول بدی ؟
نه دیگه باید پولشو بدی تا بتونی بازیش کنی بعد داولود یک قفل زیبا و ترو تمیز میاد روش میگه ۲۰ دلارشو بده بعد بازیش کن

- - -ویرایش - - -

و یک چیز دیگه این ماه هم ps4 همه بازیای پلاسش اشغال بدون حد و مرزه!البته من ۲ تاشو دیدم استور که زدم داونلود!!
فکر کردم force شبیه metalsluge مثلا ۲ نفری یک حالی بهمون میده!که چرت به تمام معناس اونیکی هم داره دوان میشه ببینم چه چرتیه!
به همین خاطر سونی باعث شد تا چند روز دیگه xbox one بگیرم و بازیهای اونم داشته باشم!
مثل نسل قبل ۲ عدد کنسول!

کجا سرویس مجانی داره واسه داونلود:d
کلا های وب که شیره میشکه اما خوب با خود کنسول همون با ۹ مگ ۸مگ سرعت داونلود میکنه بقیه شرکتا نه!

همین شبانه رایگان 1 تا 7 صبح . من بعضی شبا تا 17 گیگ رایگان میگیرم . مثلا همین 20 گیگ رو توو 2 شب گرفتم . با خود کنسول که اصلا اشتباهه دیتا گرفتن . چون تک کانکشن دیتا میگیره سرعت فوق العاده پایبن . من با psx لینکای دانلود رو از ps4 میگیرم میدم دانلود منیجر با کامپیوتر دانلود میکنه بعد دوباره میدم به ps4 . اگه بخوام با خود کنسول بگیرم که عمرم کفاف نمیده :d

همین شبانه رایگان 1 تا 7 صبح . من بعضی شبا تا 17 گیگ رایگان میگیرم . مثلا همین 20 گیگ رو توو 2 شب گرفتم . با خود کنسول که اصلا اشتباهه دیتا گرفتن . چون تک کانکشن دیتا میگیره سرعت فوق العاده پایبن . من با psx لینکای دانلود رو از ps4 میگیرم میدم دانلود منیجر با کامپیوتر دانلود میکنه بعد دوباره میدم به ps4 . اگه بخوام با خود کنسول بگیرم که عمرم کفاف نمیده :d

متاسفانه من مك استفاده ميكنم و اين برنامه رو نميشه استفاده كرد
نه تك كانكشن هم مثل خاي وب با ٩ مگ داونلةد ميكنه كه عين همون چند كانكشنه هست و راضيم. اما شبانه ندارم.

متاسفانه من مك استفاده ميكنم و اين برنامه رو نميشه استفاده كرد
نه تك كانكشن هم مثل خاي وب با ٩ مگ داونلةد ميكنه كه عين همون چند كانكشنه هست و راضيم. اما شبانه ندارم.

شرکت های وب هستی ؟ بعضی سرویساش شبانه داره ولی فکر کنم سه ساعت توو طول شبه که بشه حداکثر 2 3 گیگ گرفت که فایده نداره . بیشتر فکر کنم طرح های فشفشه استفاده میکنی .

دوستان یک سوال
الان اخرین فرصته
به نظرتون ارزش داره این ردیدنت اویل روولوشون ۲ رو بگیرم؟
قسمت ۱ رو خریده بودم!
اما الان حستب کردم بقیه قسمتهاشو جدا بگیرم گه گرمنتر در میاد ۱-۵ قیمت هر کدوم 3 دلار
اما seasion pass ۱۰ دلار کدوم رو بگیرم؟

باقی مانه مدت پلاس رو کجا میزنه ؟
ایا میشه قبل از این که مدت پلاس به پایان برسه تمدیدش کرد ؟

الان فرض کنید 20 رو من اعتبار دارم تا پایان دوره 1 ساله پلاسم...اگر الان یه پلاس 12 ماهه بخرم بزنم چه اتفاقی می افته ؟ کسی تست کرده؟

توی قسمت Home دستگاه سمت چپ نوشته پلاس رویش کلیک کن بعد بالای صفحه Manage Account هست روش کلیک کنی نوشته چقدر پلاس مونده

از زمانی که پلاس جدید بخری پلاس قبلی تموم میشه دیگه، یعنی روی هم اضافه نمیشه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or