PlayStation Plus

• Thread starter Thread starter SMM9
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سلام دوستان واقعیت داره که با15 دلار اعتبار میتونیم 100 دلار خرید کنیم اعتبارش تا اول مارس هست از گیفت کارت میتونیم
استفاده کنیم؟

lOPo0.jpg

سلام دوستان واقعیت داره که با15 دلار اعتبار میتونیم 100 دلار خرید کنیم اعتبارش تا اول مارس هست از گیفت کارت میتونیم
استفاده کنیم؟

lOPo0.jpg

سلام
دوست عزیز شما برعکس متوجه شدید ... به ازای هر 100 دلار خرید سونی به شما 15 دلار هدیه میده ... در ضمن اون 15 دلار هم همون لحظه نمیده و حدودا بین 2 هفته تا یک ماه بعد به کیف پولتون اضافه میشه

- - -ویرایش - - -

استفاده کنیم؟

lOPo0.jpg

سلام
دوست عزیز شما برعکس متوجه شدید ... به ازای هر 100 دلار خرید سونی به شما 15 دلار هدیه میده ... در ضمن اون 15 دلار هم همون لحظه نمیده و حدودا بین 2 هفته تا یک ماه بعد به کیف پولتون اضافه میشه

فقط حیف پولمون!!
خوش شد این بار از کارتم ۳ ماه شارژ کردم:d
کلا اروم اروم میرم طرف xbox وان !!یعنی احتمالا تا چند روز دیگه میگیرمش و خلاص!!! متاسفم سونییییی
متاسفم

Broforce , PS4
GalakZ , PS4
Last Guy , PS3
Super Stardust , PS3
Reality Fighters , PSV
Flame Over , PSV

Crap , Crap , Crap :|
دوتا عنوان ویتا رو دوست میدارم دانلودشون میکنم.به Broforce من هم رای دادم ارزش داره واسه بازی.
لردز توی PS4 هم تخفیف خورده و فیزیکیش هم الان برای PS4 تا 40 تومن گیر میاد اون یکی هم هیچی.

سلام دوستان :d
عاغا ی سوالی دارم من؟!!!!:|
دوستان اگر من ی پلاس اشتراکی بگیرم و اونو ب اکانت خودم شیرش کنم میتونم با اکانت خودم بازیها و چیزایی ک مخصوص پلاس هستنو بگیرم؟اینو واسه این گفتم ک چون پلاس مال اکانت اصلی خودم نمیشه:d

اصولا پلاز از همون اول سه ماهه اول سال تو افساید بود ... ولی اینطوری ؟ ... یه زمانی انچارتد ۳ و تامب رایدر و بایوشاک اینفنیتی و بوردرلند و دراگون ایج ازش می گرفتیم .. حالا رو نگاه ... جدی جدی این فروش خوب روی مشتری مداری سونی تاثیر عجیبی گذاشته

یعنی کلا اینجا فقط واسه بازی های ماهانه ، پلاس میگیرید ؟! :دی
واسه بازی های پلاس میگید " سونی متاسفم واست " ؟! :دی
عجب دنیایی شده

اخه نويد پلاس هيچ چيز ديگه ايش سودي براي ما نداره :|
الان مثلاً با سيستم هي انلاين اش شاهكار كرده كه به خاطرش بياد پول پلاس بگيره :| الان دقيقاً به خاطر چي مولتي پلير ما بايد پول پرداخت كنيم :| وسط بازي بهمون كيك و اب ميوه ميدن :|

من اگر دارم بتل 4 بازي مي كنم كه سرور مال EA نه سوني پس بقيه اش چي ؟

تنها چيز با صرفه اش همين بازي هاشه يه پولي رو سرمايه گذاري مي كني تا بعد بهت سودش رو بدن ! همچين هم بازي هاي پلاس براي سوني سود كمي نداره !
يه بار فقط لو رفت كه سوني چه مقدار براي يه بازي به ناشر پول داده بوده كه حساب مي كردي مي ديدي خيلي هم سود داره !

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or