PlayStation Move

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,196
نام
محمد
اقا این پک Starter pack خوب هست من بگیرم؟ 3 تا چیز توش هست یه دونه چشم یکی همون دسته که سرش رنگیه یکی هم گیم . الان این همه چیز داره ؟

• Like
Reactions: T Elite x

Night Ghost

کاربر سایت
May 30, 2007
42
نام
میثم
اقا این پک Starter pack خوب هست من بگیرم؟ 3 تا چیز توش هست یه دونه چشم یکی همون دسته که سرش رنگیه یکی هم گیم . الان این همه چیز داره ؟

بازی هاش فقط دمو هستش . اگر قیمتش مناسب باشه خوبه (چون برای UK هست قیمت اصلیش 44 تا 49 پوند انگلیس هست که به دلار میشه 75 تا 79 دلار .(پایتخت 125 تا 130 میداد که بالا هست برای این پک)
جدا هم بخوای بازی هاش رو بگیری یکمی گرون میدن فرضا دیروز پایتخت SC رو میداد 70 تومن! یه مغازه دیگه هم میداد 85

من دیروز باندل Kung Fu Rider رو خریدم واقعا بازیش چرت بود خیلی پشیمون شدم (150 تومن)
دنبال باندل Sports champions بودم نمیدونم چطور شد اونو خریدم

• Like
Reactions: T Elite x

pm-bax

کاربر سایت
Jun 4, 2010
49
نام
Parham
سلام دوست عزیز کلا اینا به 2 پک اصلی تقسیم می شن یکی starter pack که شامل 1 دوربین 1 move (همونا که سرش یه چیز گرد داره)1 بلوری شامل 9 بازی دمو
و پک دیگر شامل محتویات پک قبلی فقط بجای دیسک دمو 1 بازی اصلی دارد بازی کامل و این پک 2 چند تا چیز داره مثلا pack start the party,sport champion,kungfu rider,و... برای یک نفر کامل ترین چیز 1 پک فرقی نداره کدوم و یک دسته که سرش توپ داره و یکی که سرش توپ نداره این 2 نا آخری رو جدا تهیه باید بکنین و واسه 2 نفر 1 پک 3 تا گرد 2 تا هم از اینا که سرش چیزی نیست ولی با از این کمترم میشه کارتو راه بندازی تا ان شا الله بدن کاملش کنی

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,196
نام
محمد
مرسی از دوستان بابت راهنمایی قیمت والا تو یزد 130 تومن همین Starter pack من تنها بازی میکنم (حداقل فعلا) جدا از بحث گیم که دمو هستش اون دسته کله توپی و چشم برای بازی برای یک نفر کافی هست و ایا چیز دیگه ای هم هست؟ در کل به نظرتون بخرم یا صبر کنم یه پک کامل تر با بازی های بهتر بیاد بعدا بگیرم . چون اگه اینو الان بخرم بازی ندارم واسه بازی کردنش.مرسی

sergeant fenix

کاربر سایت
Sep 11, 2009
1,467
نام
Babak
مرسی از دوستان بابت راهنمایی قیمت والا تو یزد 130 تومن همین Starter pack من تنها بازی میکنم (حداقل فعلا) جدا از بحث گیم که دمو هستش اون دسته کله توپی و چشم برای بازی برای یک نفر کافی هست و ایا چیز دیگه ای هم هست؟ در کل به نظرتون بخرم یا صبر کنم یه پک کامل تر با بازی های بهتر بیاد بعدا بگیرم . چون اگه اینو الان بخرم بازی ندارم واسه بازی کردنش.مرسی
ببین با یک ps move هم میشه بازی کرد ، ولی با 2 تا ps move بازی کردن لذت بخش تر هست .
مثلا : تو بازی گلادیتور یه ps move میشه شمشیر ، اون یکی میشه سپر

pm-bax

کاربر سایت
Jun 4, 2010
49
نام
Parham
دوستان ممنون میشم اگه کسی بگه من که آشنا ندارم تو دوبی و نمی تونم حالا حالا ها برم چطوری بگیرم از دبی کسی هست که این کارو بکنه

mehdihoo

کاربر سایت
Jan 19, 2008
623
نام
مهدی
من همین پک رو از دوبی 88 هزار تومن خریدم. بازیاش همش دمو هستش ولی Sports champions رو کپیشو گرفتم وبدون مشکل بازی میکنم. اگر این پک رو بگیری باید بازی هم براش بخری بعدا.

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
امروز از بچه ها ( داداشم ) خبر رسید که این تو پایتخت اومده قیمت هم 65 تومن !
PlaystationMoveGun1.jpg
PS-Move-Gun1.jpg
PS-Move-Gun.jpg

به نظر من این زیاد جالب نیست ! باید منتظر اسلحه های بهتر مثل این باشیم !
31cUJwPw5UL.jpg

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
امروز از بچه ها ( داداشم ) خبر رسید که این تو پایتخت اومده قیمت هم 65 تومن !
PlaystationMoveGun1.jpg
PS-Move-Gun1.jpg
PS-Move-Gun.jpg

به نظر من این زیاد جالب نیست ! باید منتظر اسلحه های بهتر مثل این باشیم !
31cUJwPw5UL.jpg
اون اولیه بیشتر بدرد RE5 میخوره ولی دومیه خوراکه KZ2 و socom هست.

NEXT GEN GAMER

کاربر سایت
Oct 29, 2007
1,023
سلام بچه ها من استارتر پک خریدم خواستم بدونم اون قاب گیمش برا شما(قاب دیسک)دفترچه ای پی اس ان کارتی چیزی نداره؟ چون مال من فقط دیسک توش بود

با تشکر:">

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر