Playstation Meeting 2016

DonYagami

کاربر سایت
Jul 2, 2016
111

خب همونطور که میدونید زمان زیادی تا کنفرانس سونی نمونده. چیزی که مشخصه اینه که سونی قصد داره حسابی بترکونه. چیزایی که میدونیم قراره اتفاق بیفته معرفی کنسول های جدیده. قراره کنفرانس پخش زنده هم داشته باشه

شایعه ی معرفی Red Dead جدید هم به شدت قویه
همینطور شایعه شده که قراره سرویس PS Now برای PC عرضه بشه

فکر میکنید چه اتفاق هایی قراره بیفته و چه بازی هایی قراره معرفی شه؟

لینک تماشای کنفرانس+ زمان باقی مانده تا شروع کنفرانس

آخرین ویرایش:

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
انگار ps move جدید هم معرفی شده واسه vr

PlayStation Move is back, and now in a PSVR double pack

من نمی دونم قراراه چی نشون بدن توکنفرانس همش لو رفته
اگه خبر دست میخوندی دوست عزیز نویسنده گفته ما میدونستیم که PS move بعد عرضه VR جان دوباره میگیره اما نمیدونستیم که قرار هستش در پک های دوتایی به فروش بره و احتمالا با میکرو USB شارژ میشه و در مقایسه با نسخه عرضه شده برایPS3 تغییری نداره از نظر شکل کلی .

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
حدود قیمتش هم همون ۴۰۰ دلاره به نظرتون؟ یعنی من که تلویزیون 4K دارم میرزه صبر کنم بگیرم ؟

Sent from my SM-N920C using Tapatalk
تا کنفرانس صبر کنید اگر میتونید به نظرم . زیر 500 دلار بعیده به نظر من (مگر نهایت حدود 2 تا 2.5 برابر قویتر از کنسول فعلی باشه قدرت گرافیکیش)

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,411
دوستان این که میگن xbox one s شیش ترافلاپس ولی نءو 5 راسته یا فقط یه شایعه هست ؟؟؟؟
One S شش ترافلاپس؟:|:|:| دوست عزیز مثکه شما وان اس رو با اسکورپیو اشتباه گرفتی
وان اس همین الانم تو بازار ایران هست و قدرتش با وان عادی فرقی نداره ... فقط باریک تر و زیباتر هست
اسکورپیو کنسول ارتقا یافته ماکروسافت هست که چند وقت دیگه معرفی میشه ...
راجب مشخصات هم فقط شایعه پراکنی میکنن هیچی نمیشه قطعی گفت ...

DonYagami

کاربر سایت
Jul 2, 2016
111
شایعه شده که Neo یعنی Keanu Reeves قراره بیاد Neo رو معرفی کنه :D خیلی حرکت کولیه :)):D البته الکیه شما جدی نگیرید
giphy.gif

Adam

عضو تحریریه
Jun 27, 2009
4,576
نام
alireza
اگه خبر دست میخوندی دوست عزیز نویسنده گفته ما میدونستیم که PS move بعد عرضه VR جان دوباره میگیره اما نمیدونستیم که قرار هستش در پک های دوتایی به فروش بره و احتمالا با میکرو USB شارژ میشه و در مقایسه با نسخه عرضه شده برایPS3 تغییری نداره از نظر شکل کلی .
دوست عزیز منظورم از این پست این بود که تمام اخبار یا لو رفته یا خود سونی قبل از کنفرانس گفته...همه ای اخبارو ( اسلیم و کاهش قیمت، move، psnow و... ) را قبل از کنفرانس فهمیدیم....واسه کنفرانس چی میمونه؟ معرفی کنسولی که تقریبا حدود قدرت و مشخصاتش معلومه ( رجوع شود به df).

Ostad fariborz

کاربر سایت
Aug 22, 2016
774
قیمتش خیلی مهم نیست حتی اگ ۵۰۰ دلار هم باشه به نظرم میرزه ولی نمیدونم این دلالان عزیز قراه چند بفروشن

Sent from my SM-N920C using Tapatalk
اگر قیمتش ۵۰۰دلارم باشه میشه به پول ما ۱۷۵۰
ولی شما تو چند ماه اول حدود سه میلیون در نظر بگیر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر