Playstation Meeting 2016

DonYagami

کاربر سایت
Jul 2, 2016
111

خب همونطور که میدونید زمان زیادی تا کنفرانس سونی نمونده. چیزی که مشخصه اینه که سونی قصد داره حسابی بترکونه. چیزایی که میدونیم قراره اتفاق بیفته معرفی کنسول های جدیده. قراره کنفرانس پخش زنده هم داشته باشه

شایعه ی معرفی Red Dead جدید هم به شدت قویه
همینطور شایعه شده که قراره سرویس PS Now برای PC عرضه بشه

فکر میکنید چه اتفاق هایی قراره بیفته و چه بازی هایی قراره معرفی شه؟

لینک تماشای کنفرانس+ زمان باقی مانده تا شروع کنفرانس

آخرین ویرایش:

DonYagami

کاربر سایت
Jul 2, 2016
111
نكنه يهو نئو رو بذاره براي tgs و اسليم رو توي meeting رونمايي كنه بخوره تو برجكمون :((
سونی نمیاد این همه هزینه کنه کنفرانس جدا برگزار کنه (اونم تو امریکا) بعد اسلیم معرفی کنه فقط :D مطمین باش چیزای شاخ دیگه ای به جز کنسول جدیدم هست.امیدوارم رد دد هم جز اون چیزای شاخ باشه!

آخرین ویرایش:

sandra conner

کاربر سایت
Aug 20, 2016
29
معرفی دو تا کنسول کنفرانس میخواد؟!اسلیم و نئو! اگه بازی هم تنگش باشه و بازی جدید معرفی کنند قابل توجیه هست.وگرنه برای معرفی یک کنسول یا حالا دو کنسول کنفرانس لازم نیست.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
معرفی دو تا کنسول کنفرانس میخواد؟!اسلیم و نئو! اگه بازی هم تنگش باشه و بازی جدید معرفی کنند قابل توجیه هست.وگرنه برای معرفی یک کنسول یا حالا دو کنسول کنفرانس لازم نیست.

بله اصلا چیز مهمی نیست اصلا بهتره 1 دفعه در سایت خودش معرفیش کنه:|

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
بله دوست گرامی مطمئنا برای معرفی دوتا کنسول کنفرانس نیاز هست.البته چندتا منبع مطمئن گفتن در کنارش چیزای مهم دیگه ای هم رونمایی میشه که احتمال زیاد بازیهای بزرگ هم شامل اونا میشه شایدم یه دسته elite برای PS4 که خیلی ها خواهانشن.

• Like
Reactions: jhoobin

DonYagami

کاربر سایت
Jul 2, 2016
111
خب رسما نه روز مونده تا کنفرانس :D
یه شایعه اومده که میگه اندازه ی نئو تقریبا دو برابر PS4 Slim هست. امیدوارم تاریخ انتشار نئو همین نزدیکی ها باشه و زیاد نخوایم منتظرش باشیم

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
خب رسما نه روز مونده تا کنفرانس :D
یه شایعه اومده که میگه اندازه ی نئو تقریبا دو برابر PS4 Slim هست. امیدوارم تاریخ انتشار نئو همین نزدیکی ها باشه و زیاد نخوایم منتظرش باشیم

پس با یه آجر بزرگ طرفیم :D

دوست دارم سیستم خنک کنندگی Neo و Scorpio رو ببینم :D مخصوصا Scorpio :D

DonYagami

کاربر سایت
Jul 2, 2016
111
پس با یه آجر بزرگ طرفیم :D

دوست دارم سیستم خنک کنندگی Neo و Scorpio رو ببینم :D مخصوصا Scorpio :D
من هیچ وقت کنسول کوچیک دوست نداشتم کنسول باید چغر و بد بدن باشه :D حتما هم سفید باشه ترافلاپسشم خیلی زیاد باشه! :D

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
من هیچ وقت کنسول کوچیک دوست نداشتم کنسول باید چغر و بد بدن باشه :D حتما هم سفید باشه ترافلاپسشم خیلی زیاد باشه! :D

الان PS4 زشته؟ :D هم کوچیکه هم واقعا زیباست به نظر من مخصوصا سفیدش معرکست :D

• Like
Reactions: KingAmir

moxA.J

کاربر سایت
Aug 15, 2012
1,270
نام
Morteza
خداکنه یا اصلا neo رو نشون ندن یا اگه معرفیش کردن تاریخ انتشارشو بندازن اخرای 2017 که این کنسول فعلیمون خوب کهنه بشه و یه دلیل برای خریدنش داشته باشیم

DonYagami

کاربر سایت
Jul 2, 2016
111
الان PS4 زشته؟ :D هم کوچیکه هم واقعا زیباست به نظر من مخصوصا سفیدش معرکست :D

زشت نیست ولی انصافا جلوی PS3 Fat و ابهتش چیزی نیست از نظر من. دوست دارم نئو سفید براق باشه و یه هوا بزرگتر :D

دوستان neo ممکنه تعطیلات اخر سال عرضه بشه?
فقط امیدوارم دستگاه از لحاظ فنی مشکلی نداشته باشه
حتی زودتر از تعطیلات اخر سال هم محتمله. اندرو هاوس تو مصاحبش گفته بود که تعجب کرده چرا ماکروسافت کنسولش رو انقدر زود معرفی کرده نسبت به تاریخ عرضش و ما میخوایم کاری شبیه اپل انجام بدیم یعنی مدت زمان کمی بعد از معرفی کنسول رو عرضه کنیم

خب همونطور که صفحه ی پیش گفتم شایعه شده Neo دو برابر PS4 Slim هست ملتم دست به کار شدن

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر